Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nemecká

V meste Nemecká (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nemecká

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nemecká

Chata Rusalka

9,2

Chata Rusalka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Rusalka. Tento dovolenkový dom sa nachádza v obci Krpáčovo, 23 km od Donovál. Ubytovanie Chata Rusalka sa nachádza v meste Nemecká (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chata Rusalka má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Chata Rusalka momentálne evidujeme 23 recenzií.

Holiday home Nemecká

Holiday home Nemecká

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Nemecká. Holiday home Nemecká offers accommodation in Brusno, 6 km from Spa Brusno. Ubytovanie Holiday home Nemecká sa nachádza v meste Nemecká (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Holiday home Nemecká nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Two-Bedroom Holiday Home in Nemecka

Two-Bedroom Holiday Home in Nemecka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Nemecka. Two-Bedroom Holiday Home in Nemecka is set in Nemecká. The property has mountain views. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Nemecka sa nachádza v meste Nemecká (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Dovolenkový dom Two-Bedroom Holiday Home in Nemecka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Nemecká

Mesto Nemecká sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Nemecká.