Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nemějice

V meste Nemějice (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nemějice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nemějice

Statek u koní Nemějice

9,4

Statek u koní Nemějice

Ubytovanie (Farma) Statek u koní Nemějice. Offering a garden and free WiFi, Statek u koní Nemějice offers accommodation in Nemějice. Ubytovanie Statek u koní Nemějice sa nachádza v meste Nemějice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Statek u koní Nemějice má celkové hodnotenie 9,4. Pre Farma Statek u koní Nemějice momentálne evidujeme 8 recenzií.

Podkroví v Jihočeském Statku

9,3

Podkroví v Jihočeském Statku

Ubytovanie (Vidiecky dom) Podkroví v Jihočeském Statku. Situated in Nemějice, Podkroví v Jihočeském Statku features accommodation with free WiFi and seating area. Ubytovanie Podkroví v Jihočeském Statku sa nachádza v meste Nemějice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Podkroví v Jihočeském Statku má celkové hodnotenie 9,3. Pre Vidiecky dom Podkroví v Jihočeském Statku momentálne evidujeme 28 recenzií.

Ubytovanie v meste Nemějice

Mesto Nemějice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Nemějice.