Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Niederthai

V meste Niederthai (Rakúsko) máme celkom 27 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Niederthai

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Niederthai

Bichlhof

9,7

Bichlhof

Ubytovanie (Apartmány) Bichlhof. Bichlhof offers guests apartments that have a south or south-west facing balcony with mountain views. Ubytovanie Bichlhof sa nachádza v meste Niederthai 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Lärchenwald

9,6

Haus Lärchenwald

Ubytovanie (Apartmány) Haus Lärchenwald. Haus Lärchenwald is situated in the Umhausen-Niederthai Ski Resort, 300 metres from the Mataulift beginners ski lift. Ubytovanie Haus Lärchenwald sa nachádza v meste Niederthai 40 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Knor

9,5

Ferienhaus Knor

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Knor. Located in Niederthai, 500 metres from the Tauferberg and Sagener Ski Lifts, Ferienhaus Knor offers a terrace with a seating area, a garden with a... Ubytovanie Ferienhaus Knor sa nachádza v meste Niederthai Lehen 46a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appart Loreen

9,4

Appart Loreen

Ubytovanie (Apartmán) Appart Loreen. Appart Loreen offers self-catering accommodation in Niederthai, 17 km from Sölden. Ubytovanie Appart Loreen sa nachádza v meste Niederthai 71 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Falkner

9,4

Haus Falkner

Ubytovanie (Apartmány) Haus Falkner. Offering ski-to-door access and ski storage space, Haus Falkner is set in Niederthai in the Tyrol Region, 36 km from Innsbruck. Ubytovanie Haus Falkner sa nachádza v meste Niederthai 86 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Biopension und Bauernhof Der Veitenhof

9,3

Biopension und Bauernhof Der Veitenhof

Ubytovanie (Apartmány) Biopension und Bauernhof Der Veitenhof. Surrounded by the Ötztal Mountains, Der Veitenhof is located in Niederthai, 7 km from Umhausen and offers accommodation units with balcony. Ubytovanie Biopension und Bauernhof Der Veitenhof sa nachádza v meste Niederthai 10 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sonnenhof

9,3

Sonnenhof

Ubytovanie (Apartmán) Sonnenhof. Set in Niederthai, Sonnenhof is right next to the ski lifts and offers direct access to the slopes of the Umhausen-Niederthai Ski Area. Ubytovanie Sonnenhof sa nachádza v meste Niederthai 9 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tauferberg

9,3

Tauferberg

Ubytovanie (Hotel) Tauferberg. Located on the Niederthai Plateau in the Ötz Valley, the Tauferberg is right next to the ski lift. It offers free Wi-Fi and a balcony in all rooms. Ubytovanie Tauferberg sa nachádza v meste Niederthai 12a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Neurauter

9,3

Haus Neurauter

Ubytovanie (Apartmán) Haus Neurauter. Haus Neurauter offers accommodation in Niederthai, 30 km from Sölden. Free private parking is available on site. Ubytovanie Haus Neurauter sa nachádza v meste Höfle 8 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Herma

9,3

Haus Herma

Ubytovanie (Apartmán) Haus Herma. Haus Herma is a self-catering accommodation with a mountain-view balcony and terrace with outdoor furniture, located in Bach. Free WiFi access is... Ubytovanie Haus Herma sa nachádza v meste Kraichen 68a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Christian

9,2

Haus Christian

Ubytovanie (Apartmány) Haus Christian. Haus Christian sa nachádza v obci Niederthai, 36 km od Innsbrucku. Ponúka úschovňu lyží a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Haus Christian sa nachádza v meste Niederthai 24 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpin Appart

9,2

Alpin Appart

Ubytovanie (Apartmány) Alpin Appart. Just 50 metres from the slopes and a small ski lift, Alpin Appart offers a sauna, an infrared cabin, a souvenir shop, and a petting zoo. Ubytovanie Alpin Appart sa nachádza v meste Niederthai 65 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Falknerhof

9,1

Hotel Falknerhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Falknerhof. Hotel Falknerhof sa nachádza na slnečnej plošine Niederthai a je obklopený horskou scenériou údolia Ötz. Každá izba ponúka výhľad na okolité hory. Ubytovanie Hotel Falknerhof sa nachádza v meste Niederthai 76 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 204 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gasthof Stoanerhof

9

Hotel Gasthof Stoanerhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gasthof Stoanerhof. Just 200 metres from the Ahornbahn Cable Car and the ski slopes, the Stoanerhof enjoys a quiet location on the edge of Mayrhofen, a 10-minute walk from the... Ubytovanie Hotel Gasthof Stoanerhof sa nachádza v meste Dorf Haus 764 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gasthof Stuibenfall

8,9

Hotel Gasthof Stuibenfall

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gasthof Stuibenfall. Offering a restaurant and a spa centre, Hotel Gasthof Stuibenfall is located in Niederthai, 500 metres from the ski lift and a 10-minute walk from the... Ubytovanie Hotel Gasthof Stuibenfall sa nachádza v meste Mühle 47 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 166 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bio-Berghof

8,6

Bio-Berghof

Ubytovanie (Farma) Bio-Berghof. Offering ski-to-door access and ski storage space, Bio-Berghof is set in Niederthai in the Tyrol Region, 36 km from Innsbruck. Ubytovanie Bio-Berghof sa nachádza v meste Niederthai 21 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Sonneck

8,2

Haus Sonneck

Ubytovanie (Apartmány) Haus Sonneck. Haus Sonneck is set in Niederthai and Sölden is 30 km away, while the Aqua Dome Thermal Spa is 17 km away. Free private parking is available on site. Ubytovanie Haus Sonneck sa nachádza v meste Niederthai 77 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Waldesruh Apartment

7,9

Waldesruh Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Waldesruh Apartment. Located in Niederthai, Waldesruh Apartment offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a restaurant and a... Ubytovanie Waldesruh Apartment sa nachádza v meste 91 Niederthai (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Niederthai, Berghof, luxe appartement

Niederthai, Berghof, luxe appartement

Ubytovanie (Apartmán) Niederthai, Berghof, luxe appartement. Niederthai, Berghof, luxe appartement is set in Niederthai. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Niederthai, Berghof, luxe appartement sa nachádza v meste Niederthai 38 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 159 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Daheim

Haus Daheim

Ubytovanie (Apartmán) Haus Daheim. Offering a garden, Haus Daheim is set in Niederthai, surrounded by meadows and a forest and 2 km from the Stuibenfall, Tyrol's largest waterfall. Ubytovanie Haus Daheim sa nachádza v meste 33 Niederthai (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bio-Bergbauernhof Weger

Bio-Bergbauernhof Weger

Ubytovanie (Apartmány) Bio-Bergbauernhof Weger. Bio-Bergbauernhof Weger is a self-catering, organic farmhouse in Dellach, a 20-minute drive from the Nassfeld Ski Area. Ubytovanie Bio-Bergbauernhof Weger sa nachádza v meste Rüben 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Leiter

Appartement Leiter

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Leiter. Appartement Leiter in Niederthai is located just a 5-minute drive from Tyrol’s largest waterfall, the Stuibenfall. Ubytovanie Appartement Leiter sa nachádza v meste Niederthai 131 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Hermann's Ruh

Haus Hermann's Ruh

Ubytovanie (Apartmán) Haus Hermann's Ruh. Haus Hermann's Ruh offers a spacious self-catering apartment in Niederthai bei Umhausen, featuring a balcony with mountain views as well as a sauna. Ubytovanie Haus Hermann's Ruh sa nachádza v meste Niederthai 80 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Sonne

Haus Sonne

Ubytovanie (Penzión) Haus Sonne. Situated in the centre of Kirchdorf and just a 10-minute walk from the ski lift in Kirchdorf, the Haus Sonne offers en-suite rooms with their own private... Ubytovanie Haus Sonne sa nachádza v meste Wenger Strasse 2 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Auszeit

Apart Auszeit

Ubytovanie (Apartmán) Apart Auszeit. Featuring a terrace, Apart Auszeit offers accommodation in Niederthai with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apart Auszeit sa nachádza v meste 72 Niederthai (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Niederthai

Mesto Niederthai sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 27 hotelov a ubytovanie v meste Niederthai.