Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nikolsdorf

V meste Nikolsdorf (Rakúsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nikolsdorf

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nikolsdorf

Multererhof

9,7

Multererhof

Ubytovanie (Apartmán) Multererhof. Multererhof offers accommodation in Nörsach. The property boasts views of the mountain is 49 km from San Candido. Free private parking is available on... Ubytovanie Multererhof sa nachádza v meste 10 Nörsach (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Tschitscher

9,4

Hotel Tschitscher

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tschitscher. Surrounded by green pastures, Hotel Tschitscher is a 10-minute drive form the city of Lienz. Ubytovanie Hotel Tschitscher sa nachádza v meste Nikolsdorf 21 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Müllnerhof

9,4

Müllnerhof

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Müllnerhof. Ubytovacie zariadenie Müllnerhof je horská chata v alpskom štýle, ktorá sa nachádza v obci Aich, 5 km od lyžiarskeho strediska Hauser Kaibling. Ubytovanie Müllnerhof sa nachádza v meste Au 3 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Steinerhof

9,1

Gästehaus Steinerhof

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Steinerhof. The family-run Gästehaus Steinerhof enjoys a quiet location in Nikolsdorf and offers views of the Lienzer Valley Floor and the Lienzer Dolomiten Mountain... Ubytovanie Gästehaus Steinerhof sa nachádza v meste Nikolsdorf 54 (Rakúsko - Tirolsko).

Jörgleggerhof

Jörgleggerhof

Ubytovanie (Farma) Jörgleggerhof. The Jörgleggerhof is a traditional farmhouse in East Tyrol’s Drau Valley, a 5-minute drive from Nikolsdorf and 15 minutes from Lienz. Ubytovanie Jörgleggerhof sa nachádza v meste Nikolsdorf 48 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Nikolsdorf

Mesto Nikolsdorf sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Nikolsdorf.