Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nižná

V meste Nižná (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nižná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nižná

Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica, Zmrazov

9,5

Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica, Zmrazov

Ubytovanie (Chata v prírode) Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica, Zmrazov. Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica, Zmrazov sa nachádzajú v obci Nižná nad Oravou. Ubytovanie Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica, Zmrazov sa nachádza v meste Nižná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica, Zmrazov má celkové hodnotenie 9,5. Pre Chata v prírode Chaty Hldočín, Uhliská, Ostražica, Zmrazov momentálne evidujeme 15 recenzií.

Salaš Ostražica

9,1

Salaš Ostražica

Ubytovanie (Penzión) Salaš Ostražica. Penzión je súčasťou Salašu Ostražica, reštaurácie v štýle tradičnej koliby na medzinárodnej ceste E77 smerom na Krakov a Zakopané, medzi obcami Podbiel a... Ubytovanie Salaš Ostražica sa nachádza v meste Nižná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Salaš Ostražica má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Salaš Ostražica momentálne evidujeme 160 recenzií.

Penzion Relax

8,7

Penzion Relax

Ubytovanie (Penzión) Penzion Relax. Pezión Relax sa nachádza v Nižnej, len pár krokov od lyžiarskeho strediska Nižná Uhliská. Ponúka izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Relax sa nachádza v meste Nižná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Relax má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Relax momentálne evidujeme 5 recenzií.

Penzion Oravsky Zrub

8,4

Penzion Oravsky Zrub

Ubytovanie (Penzión) Penzion Oravsky Zrub. Penzión Oravský Zrub sa nachádza v tradičnom drevenom oravskom zrube v obci Nižná nad Oravou. Ubytovanie Penzion Oravsky Zrub sa nachádza v meste Nižná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Oravsky Zrub má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion Oravsky Zrub momentálne evidujeme 148 recenzií.

Hotel Arman

8,3

Hotel Arman

Ubytovanie (Hotel) Hotel Arman. Hotel Arman sa nachádza na Orave v obci Nižná. Vo svojich priestoroch má kúpeľné stredisko s rôznymi saunami, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a... Ubytovanie Hotel Arman sa nachádza v meste Nižná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Arman má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Arman momentálne evidujeme 78 recenzií.

Objekt Nizna

8

Objekt Nizna

Ubytovanie (Bed and breakfast) Objekt Nizna. Objekt Nizna sa nachádza 11 km od Oravskej priehrady v Nižnej na Orave. Všetky izby majú spoločnú kúpeľňu a toaletu. Ubytovanie Objekt Nizna sa nachádza v meste Nižná (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Objekt Nizna má celkové hodnotenie 8. Pre Bed and breakfast Objekt Nizna momentálne evidujeme 54 recenzií.

Ubytovanie v meste Nižná

Mesto Nižná sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Nižná.