Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nižné Malatíny

V meste Nižné Malatíny (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nižné Malatíny

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nižné Malatíny

Apartmány LAMA

10

Apartmány LAMA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány LAMA. Apartmány LAMA sa nachádzajú v obci Nižné Malatíny a ponúkajú reštauráciu, gril a terasu. Ubytovanie je vzdialené 43 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Apartmány LAMA sa nachádza v meste Nižné Malatíny (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány LAMA

9,7

Apartmány LAMA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány LAMA. Apartmány LAMA sa nachádzajú v obci Nižné Malatíny a ponúkajú reštauráciu, bar a záhradu. Banská Bystrica je od ubytovania vzdialená 43 km. Ubytovanie Apartmány LAMA sa nachádza v meste Nižné Malatíny (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Musica

9,7

Chata Musica

Ubytovanie (Horská chata) Chata Musica. Chata Musica sa nachádza v obci Nižné Malatíny. Ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, bar, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chata Musica sa nachádza v meste Nižné Malatíny (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Musica má celkové hodnotenie 9,7. Pre Horská chata Chata Musica momentálne evidujeme 19 recenzií.

Privat U Gazdu

9,3

Privat U Gazdu

Ubytovanie (Penzión) Privat U Gazdu. Privát U Gazdu sa nachádza v Liptovskom Mikuláši v Žilinskom kraji, 2 km od aquaparku Tatralandia. Ponúka detské ihrisko a úschovňu lyží. Ubytovanie Privat U Gazdu sa nachádza v meste Nižné Malatíny (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat U Gazdu má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Privat U Gazdu momentálne evidujeme 49 recenzií.

Chata Magura Village

Chata Magura Village

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Magura Village. Chata Magura Village is set in Vyšné Malatíny. Free WiFi is provided. The holiday home offers a terrace. Guests can relax in the garden at the property. Ubytovanie Chata Magura Village sa nachádza v meste Nižné Malatíny (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupy na Majeri Nižné Malatíny

Chalupy na Majeri Nižné Malatíny

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chalupy na Majeri Nižné Malatíny. Set in Nižné Malatíny, Chalupy na Majeri Nižné Malatíny offers accommodation with an outdoor pool, a garden and a terrace. The accommodation has a sauna. Ubytovanie Chalupy na Majeri Nižné Malatíny sa nachádza v meste Nižné Malatíny (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartment Sojka resort.1

Apartment Sojka resort.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sojka resort.1. Apartment Sojka resort.1 is set in Nižné Malatíny and offers a bar. The property is 28 km from Liptovský Ján and private parking is featured. Ubytovanie Apartment Sojka resort.1 sa nachádza v meste Nižné Malatíny (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmán Apartment Sojka resort.1 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Nižné Malatíny

Mesto Nižné Malatíny sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Nižné Malatíny.