Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Noszvaj

V meste Noszvaj (Maďarsko) máme celkom 35 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Noszvaj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Noszvaj

Domboldal Vendégház

10

Domboldal Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Domboldal Vendégház. Offering a terrace and a garden with barbecue facilities, as well as free private parking on site, Domboldal Vendégház is lovated in Noszvaj. Ubytovanie Domboldal Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mustármag Vendégház

10

Mustármag Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Mustármag Vendégház. Boasting free bikes, a garden, and a terrace, Mustármag Vendégház offers accommodation in Noszvaj with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Mustármag Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csendülő Vendégház

9,7

Csendülő Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Csendülő Vendégház. Featuring free bikes, a bar, and a garden, Csendülő Vendégház offers accommodation in Noszvaj with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Csendülő Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Virágos Vendégház

9,6

Virágos Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Virágos Vendégház. Situated in Noszvaj, 2.3 km from De la Motte Castle Noszvaj, Virágos Vendégház features accommodation with a garden, free private parking and barbecue... Ubytovanie Virágos Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kékablak Vendégház

9,5

Kékablak Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Kékablak Vendégház. Boasting garden views, Kékablak Vendégház features accommodation with a patio and a kettle, around 600 metres from De la Motte Castle Noszvaj. Ubytovanie Kékablak Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Farkaskő Vendégház

9,5

Farkaskő Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Farkaskő Vendégház. Located in Noszvaj, less than 1 km from De la Motte Castle Noszvaj, Farkaskő Vendégház provides accommodation with a garden, free private parking, barbecue... Ubytovanie Farkaskő Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nomad Hotel

9,5

Nomad Hotel

Ubytovanie (Hotel) Nomad Hotel. Očarujúci hotel Nomad & Campsite sa nachádza na južných svahoch pohoria Bükk, 10 km od známeho barokového mesta Jáger. Ubytovanie Nomad Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erdei Kisház Noszvaj

9,4

Erdei Kisház Noszvaj

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Erdei Kisház Noszvaj. 2 km from De la Motte Castle Noszvaj in Noszvaj, Erdei Kisház Noszvaj provides accommodation with access to a sauna. Complimentary WiFi is available. Ubytovanie Erdei Kisház Noszvaj sa nachádza v meste Noszvaj (Maďarsko - Heves).

Bükk Vendeghaz

9,3

Bükk Vendeghaz

Ubytovanie (Penzión) Bükk Vendeghaz. Penzión Bükk Vendeghaz sa nachádza v obci Noszvaj, 2 minúty autom od kaštieľa De la Motte. Ubytovanie Bükk Vendeghaz sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eperfa Vendégház

9,3

Eperfa Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Eperfa Vendégház. Penzión Eperfa sa nachádza v obci Noszvaj a ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu s výbavou na grilovanie, bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Eperfa Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kétfaház üdülő

9,3

Kétfaház üdülő

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kétfaház üdülő. Kétfaház üdülő, a property with a terrace, is located in Noszvaj, 2.4 km from De la Motte Castle Noszvaj. Ubytovanie Kétfaház üdülő sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Panorama Hotel Noszvaj

9,3

Panorama Hotel Noszvaj

Ubytovanie (Hotel) Panorama Hotel Noszvaj. Panorama Hotel Noszvaj ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Nachádza sa v obci Noszvaj. Ubytovanie Panorama Hotel Noszvaj sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rákóczi vendégház

9,3

Rákóczi vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Rákóczi vendégház. Set in Noszvaj, Rákóczi vendégház offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a shared lounge and a garden. Ubytovanie Rákóczi vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

TreeHouses Noszvaj

9,1

TreeHouses Noszvaj

Ubytovanie (Apartmány) TreeHouses Noszvaj. Ubytovanie TreeHouses Noszvaj sa nachádza 2,1 km od kaštieľa De la Motte Noszvaj a ponúka bezplatné požičanie bicyklov, záhradu, klimatizované ubytovacie... Ubytovanie TreeHouses Noszvaj sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 279 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Síkfőkút

8,8

Hotel Síkfőkút

Ubytovanie (Hotel) Hotel Síkfőkút. Hotel Síkfökút sa nachádza pri malom jazere v obci Noszvaj, na hranici Národného parku Bükk. Ponúka izby s bezplatným Wi-Fi a terasu s výhľadom na jazero. Ubytovanie Hotel Síkfőkút sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Emese Vendégház Noszvaj

8,6

Emese Vendégház Noszvaj

Ubytovanie (Penzión) Emese Vendégház Noszvaj. A charming guest house, the Emese Vendégház is located in the village of Noszvaj, 10 km away from Eger. Each apartment has a private bathroom and kitchen. Ubytovanie Emese Vendégház Noszvaj sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csalavér-Vendégvadászház

8,4

Csalavér-Vendégvadászház

Ubytovanie (Apartmány) Csalavér-Vendégvadászház. Situated in Noszvaj in the Heves region, Csalavér-Vendégvadászház features accommodation with free private parking. Ubytovanie Csalavér-Vendégvadászház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oxigén Hotel Superior Family & Spa

8,3

Oxigén Hotel Superior Family & Spa

Ubytovanie (Hotel) Oxigén Hotel Superior Family & Spa. Oxigén Hotel Superior Family & Spa sa nachádza v malebnom prostredí, 11 km od mesta Jáger. Ubytovanie Oxigén Hotel Superior Family & Spa sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tündérkert Hotel és Rendezvényközpont

8,1

Tündérkert Hotel és Rendezvényközpont

Ubytovanie (Hotel) Tündérkert Hotel és Rendezvényközpont. Hotel Tündérkert Hotel és Rendezvényközpont sa nachádza v meste Noszvaj, v blízkosti hradu Noszvaj. Ubytovanie Tündérkert Hotel és Rendezvényközpont sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napkert Apartman

Napkert Apartman

Ubytovanie (Penzión) Napkert Apartman. Situated in Noszvaj, 1.6 km from De la Motte Castle Noszvaj, Napkert Apartman features accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytovanie Napkert Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tornácos Vendégház

Tornácos Vendégház

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Tornácos Vendégház. Tornácos Vendégház features garden views, free WiFi and free private parking, set in Noszvaj, 400 metres from De la Motte Castle Noszvaj. Ubytovanie Tornácos Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kakukkfu Barlang-Vendeghaz

Kakukkfu Barlang-Vendeghaz

Ubytovanie (Chata v prírode) Kakukkfu Barlang-Vendeghaz. Set less than 1 km from De la Motte Castle Noszvaj, Kakukkfu Barlang-Vendeghaz offers accommodation with a patio, as well as a shared lounge and a garden. Ubytovanie Kakukkfu Barlang-Vendeghaz sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kandallós Pihenőlak

Kandallós Pihenőlak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kandallós Pihenőlak. Situated in Noszvaj in the Heves region, Kandallós Pihenőlak has a balcony and city views. Ubytovanie Kandallós Pihenőlak sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Noszvaj Cabin

Noszvaj Cabin

Ubytovanie (Horská chata) Noszvaj Cabin. Noszvaj Cabin is situated in Noszvaj, 2.7 km from De la Motte Castle Noszvaj, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Noszvaj Cabin sa nachádza v meste Noszvaj (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vidéki Idill Vendégház

Vidéki Idill Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Vidéki Idill Vendégház. Located in Noszvaj, 500 metres from De la Motte Castle Noszvaj, Vidéki Idill Vendégház provides accommodation with free bikes, free private parking, a... Ubytovanie Vidéki Idill Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vidéki Hangulat Vendégház

Vidéki Hangulat Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Vidéki Hangulat Vendégház. Set in Noszvaj, 2.1 km from De la Motte Castle Noszvaj, Vidéki Hangulat Vendégház offers accommodation with a shared lounge, free private parking and a... Ubytovanie Vidéki Hangulat Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Emma Vendégház

Emma Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Emma Vendégház. Set in Noszvaj in the Heves region, Emma Vendégház features a patio and garden views. Situated 1. Ubytovanie Emma Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csipkebogyó apartman

Csipkebogyó apartman

Ubytovanie (Apartmán) Csipkebogyó apartman. Csipkebogyó apartman is a property located in Noszvaj near De la Motte Castle Noszvaj. Guests have a private terrace. Ubytovanie Csipkebogyó apartman sa nachádza v meste Noszvaj (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Noszvaj Elite Apartman

Noszvaj Elite Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Noszvaj Elite Apartman. Noszvaj Elite Apartman in Noszvaj provides accommodation with free WiFi, 1.7 km from De la Motte Castle Noszvaj. The property features garden views. Ubytovanie Noszvaj Elite Apartman sa nachádza v meste Noszvaj (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vadkörte Vendégház Noszvaj

Vadkörte Vendégház Noszvaj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vadkörte Vendégház Noszvaj. Featuring garden views, Vadkörte Vendégház Noszvaj offers accommodation with a garden and a patio, around 400 metres from De la Motte Castle Noszvaj. Ubytovanie Vadkörte Vendégház Noszvaj sa nachádza v meste Noszvaj (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hűs Udvar

Hűs Udvar

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hűs Udvar. Hűs Udvar offers accommodation in Noszvaj, 1.1 km from De la Motte Castle Noszvaj. Guests staying at this holiday home have access to a terrace. Ubytovanie Hűs Udvar sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Várkúti Turistaház

Várkúti Turistaház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Várkúti Turistaház. With De la Motte Castle Noszvaj reachable in 3.2 km, Várkúti Turistaház features accommodation, a restaurant, a bar, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Várkúti Turistaház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Noszvaj

Mesto Noszvaj sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 35 hotelov a ubytovanie v meste Noszvaj.