Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nová Ves

V meste Nová Ves (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nová Ves

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nová Ves

Penzion Na Pohodu

8,9

Penzion Na Pohodu

Ubytovanie (Vidiecky dom) Penzion Na Pohodu. Set in Nová Ves, 41 km from Guglwald, Penzion Na Pohodu offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Penzion Na Pohodu sa nachádza v meste Nová Ves (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Penzion Na Pohodu má celkové hodnotenie 8,9. Pre Vidiecky dom Penzion Na Pohodu momentálne evidujeme 8 recenzií.

Chaloupka U sv. Dyndy

Chaloupka U sv. Dyndy

Ubytovanie (Apartmán) Chaloupka U sv. Dyndy. Chaloupka U sv. Dyndy is located in Nová Ves and offers a terrace. The accommodation is 41 km from Guglwald. Ubytovanie Chaloupka U sv. Dyndy sa nachádza v meste Nová Ves (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Chaloupka U sv. Dyndy nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Podkrovní apartmán Pololáň u rybníka

Podkrovní apartmán Pololáň u rybníka

Ubytovanie (Apartmán) Podkrovní apartmán Pololáň u rybníka. Located in Nová Ves in the South Bohemia region, Podkrovní apartmán Pololáň u rybníka features a garden. Ubytovanie Podkrovní apartmán Pololáň u rybníka sa nachádza v meste Nová Ves (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Nová Ves

Mesto Nová Ves sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Nová Ves.