Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nové Hrady

V meste Nové Hrady (Česká republika) máme celkom 15 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nové Hrady

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nové Hrady

Zevlův mlýn

9,6

Zevlův mlýn

Ubytovanie (Penzión) Zevlův mlýn. Penzión Zevlův mlýn sa nachádza v meste Nové Hrady a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Zevlův mlýn sa nachádza v meste Nové Hrady (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zevlův mlýn má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Zevlův mlýn momentálne evidujeme 107 recenzií.

Apartmán u Horyho

9,3

Apartmán u Horyho

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u Horyho. Located in Nové Hrady in the South Bohemia region, Apartmán u Horyho has a balcony. The accommodation is 17 km from Gmünd. Ubytovanie Apartmán u Horyho sa nachádza v meste Nové Hrady (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán u Horyho má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmán u Horyho momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmány MK

9,3

Apartmány MK

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány MK. Set in Nové Hrady, 50 km from Guglwald, Apartmány MK offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmány MK sa nachádza v meste Nové Hrady (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány MK má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmány MK momentálne evidujeme 64 recenzií.

Domeček u Terčina Údolí

9

Domeček u Terčina Údolí

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domeček u Terčina Údolí. Domeček u Terčina Údolí is a holiday home offering pet-friendly accommodation in Nové Hrady. Guests benefit from patio and have the whole house available. Ubytovanie Domeček u Terčina Údolí sa nachádza v meste Nové Hrady (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Domeček u Terčina Údolí má celkové hodnotenie 9. Pre Dovolenkový dom Domeček u Terčina Údolí momentálne evidujeme 14 recenzií.

Zámek v Nových Hradech Jižní Čechy

8,8

Zámek v Nových Hradech Jižní Čechy

Ubytovanie (Hotel) Zámek v Nových Hradech Jižní Čechy. Guests can make use of a garden. At Zámek v Nových Hradech Jižní Čechy, each room is equipped with a desk. Ubytovanie Zámek v Nových Hradech Jižní Čechy sa nachádza v meste Nové Hrady (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Zámek v Nových Hradech Jižní Čechy má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Zámek v Nových Hradech Jižní Čechy momentálne evidujeme 9 recenzií.

Ubytování Apartmány Ferenčíková

8,7

Ubytování Apartmány Ferenčíková

Ubytovanie (Penzión) Ubytování Apartmány Ferenčíková. Ubytovanie Apartmány Ferenčíková ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi vo všetkých priestoroch v meste Nové Hrady. Ubytovanie Ubytování Apartmány Ferenčíková sa nachádza v meste Nové Hrady (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Apartmány Ferenčíková má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Ubytování Apartmány Ferenčíková momentálne evidujeme 145 recenzií.

Apartmany Ziakova

8,7

Apartmany Ziakova

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Ziakova. Set in the historic centre of Nové Hrady, Apartmany Ziakova is only a 10-minute walk away from the Nové Hrady Castle. Ubytovanie Apartmany Ziakova sa nachádza v meste Nové Hrady (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Ziakova má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmány Apartmany Ziakova momentálne evidujeme 58 recenzií.

Penzion Kaminek

8,6

Penzion Kaminek

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kaminek. Located in the Novohradské Hory Natures Reserve, Penzion Kaminek offers a volleyball field and a small concert stage. Free Wi-Fi is provided. Ubytovanie Penzion Kaminek sa nachádza v meste Nové Hrady (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kaminek má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion Kaminek momentálne evidujeme 21 recenzií.

Ubytování na Jakuli

7,3

Ubytování na Jakuli

Ubytovanie (Hostinec) Ubytování na Jakuli. Featuring a restaurant and free WiFi, Ubytování na Jakuli is set in Nové Hrady. All rooms boast a kitchenette and a private bathroom. Ubytovanie Ubytování na Jakuli sa nachádza v meste Nové Hrady (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dovolená ve sklepě

Dovolená ve sklepě

Ubytovanie (Penzión) Dovolená ve sklepě. Located in Nové Hrady, in a building dating from 1975, Dovolená ve sklepě offers a garden and guestrooms with free WiFi. Ubytovanie Dovolená ve sklepě sa nachádza v meste Nové Hrady (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Penzión Dovolená ve sklepě nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

apartmán Vallon Chéri

apartmán Vallon Chéri

Ubytovanie (Apartmán) apartmán Vallon Chéri. Apartmán Vallon Chéri is located in Nové Hrady. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie apartmán Vallon Chéri sa nachádza v meste Nové Hrady (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán u Kadlečků

Apartmán u Kadlečků

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u Kadlečků. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Apartmán u Kadlečků offers accommodation in Nové Hrady with free WiFi and pool views. Ubytovanie Apartmán u Kadlečků sa nachádza v meste Nové Hrady (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Apartmán Apartmán u Kadlečků nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Vilová

Vilová

Ubytovanie (Apartmán) Vilová. Vilová is set in Nové Hrady and offers a garden and a terrace. The property features garden views and is 16 km from Gmünd. Ubytovanie Vilová sa nachádza v meste Nové Hrady (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Novohradská hospoda ubytování

Novohradská hospoda ubytování

Ubytovanie (Apartmán) Novohradská hospoda ubytování. Novohradská hospoda ubytování is located in Nové Hrady. The accommodation is 50 km from Guglwald. Ubytovanie Novohradská hospoda ubytování sa nachádza v meste Nové Hrady (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Novohradská hospoda ubytování nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

ubytování u Hradu

ubytování u Hradu

Ubytovanie (Penzión) ubytování u Hradu. All guest rooms at ubytování u Hradu are equipped with a seating area. Featuring a private bathroom, rooms at the guest house also offer free WiFi. Ubytovanie ubytování u Hradu sa nachádza v meste Nové Hrady (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión ubytování u Hradu nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Residence Terčino Údolí

Residence Terčino Údolí

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Residence Terčino Údolí. Located in Nové Hrady in the South Bohemia region, Residence Terčino Údolí provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Residence Terčino Údolí sa nachádza v meste Nové Hrady (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Nové Hrady

Mesto Nové Hrady sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a ubytovanie v meste Nové Hrady.