Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nové Město na Moravě

V meste Nové Město na Moravě (Česká republika) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nové Město na Moravě

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nové Město na Moravě

Apartmán Nad Arénou NMNM

9,8

Apartmán Nad Arénou NMNM

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Nad Arénou NMNM. Set in Nové Město na Moravě in the Vysocina region, Apartmán Nad Arénou NMNM features a terrace and garden views. Ubytovanie Apartmán Nad Arénou NMNM sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Prázdninový dům Holubka

9,7

Prázdninový dům Holubka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Prázdninový dům Holubka. Set in Nové Město na Moravě, Prázdninový dům Holubka offers accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytovanie Prázdninový dům Holubka sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytování U Kapličky

9,7

Ubytování U Kapličky

Ubytovanie (Penzión) Ubytování U Kapličky. Situated in Nové Město na Moravě and with Hlavní vlek reachable within 2 km, Ubytování U Kapličky features a tour desk, non-smoking rooms, a garden, free... Ubytovanie Ubytování U Kapličky sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování U Kapličky má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Ubytování U Kapličky momentálne evidujeme 11 recenzií.

Ubytování na Hájence

9,6

Ubytování na Hájence

Ubytovanie (Penzión) Ubytování na Hájence. Ubytování na Hájence sa nachádza v meste Karasín, 300 metrov od rozhľadne a 6 km od Bystřice nad Pernštejnem. Ubytovanie Ubytování na Hájence sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování na Hájence má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Ubytování na Hájence momentálne evidujeme 225 recenzií.

Luxusní Apartmán Family NMNM

9,6

Luxusní Apartmán Family NMNM

Ubytovanie (Apartmán) Luxusní Apartmán Family NMNM. Located in Nové Město na Moravě in the Vysocina region, Luxusní Apartmán Family NMNM has a patio and garden views. Ubytovanie Luxusní Apartmán Family NMNM sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxusní Apartmán NMNM

9,5

Luxusní Apartmán NMNM

Ubytovanie (Apartmány) Luxusní Apartmán NMNM. Luxusný apartmán NMNM sa nachádza v Novom Měste na Morave a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi. Je vzdialený 39 km od Jihlavy. Ubytovanie Luxusní Apartmán NMNM sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Luxusní Apartmán NMNM má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Luxusní Apartmán NMNM momentálne evidujeme 43 recenzií.

Chata na Cihelne

9,5

Chata na Cihelne

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata na Cihelne. Situated 2.6 km from Hlavní vlek, Chata na Cihelne offers a garden, a BBQ facilities and accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Chata na Cihelne sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Chata na Cihelne má celkové hodnotenie 9,5. Pre Chata v prírode Chata na Cihelne momentálne evidujeme 7 recenzií.

Red Pine Apartments

9,4

Red Pine Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Red Pine Apartments. Apartmány Red Pine sa nachádzajú v obci Vlachovice, 4 km od biatlonového areálu Vysočina arena na Moravě. K dispozícii máte záhradu. Ubytovanie Red Pine Apartments sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sykovec Karavan Sýkorka

9

Sykovec Karavan Sýkorka

Ubytovanie (Kemping) Sykovec Karavan Sýkorka. Located 5 km from Hlavní vlek, Sykovec Karavan Sýkorka provides accommodation with a bar, a shared lounge and a shared kitchen for your convenience. Ubytovanie Sykovec Karavan Sýkorka sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Sykovec Karavan Sýkorka má celkové hodnotenie 9. Pre Kemping Sykovec Karavan Sýkorka momentálne evidujeme 5 recenzií.

Chatky Apollo na Vysočině

8,9

Chatky Apollo na Vysočině

Ubytovanie (Dovolenkový park) Chatky Apollo na Vysočině. Surrounded by a forest, Chatky Apollo na Vysočině is quietly located in Nové Město na Moravě. Free private parking is possible on site. Ubytovanie Chatky Apollo na Vysočině sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Chatky Apollo na Vysočině má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkový park Chatky Apollo na Vysočině momentálne evidujeme 15 recenzií.

Apartmány NMNM REZIDENCE NAD MĚSTEM

8,8

Apartmány NMNM REZIDENCE NAD MĚSTEM

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmány NMNM REZIDENCE NAD MĚSTEM. Set in Nové Město na Moravě in the Vysocina region, Apartmány NMNM REZIDENCE NAD MĚSTEM offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmány NMNM REZIDENCE NAD MĚSTEM sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Horní Dvůr

8,7

Hotel Horní Dvůr

Ubytovanie (Hotel) Hotel Horní Dvůr. Hotel Horní Dvůr je situovaný na pokojnom mieste uprostred záhrady s jazierkom 1 km od centra Nového Města na Moravě. Ubytovanie Hotel Horní Dvůr sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Horní Dvůr má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Horní Dvůr momentálne evidujeme 234 recenzií.

Hotel Panský dům

8,7

Hotel Panský dům

Ubytovanie (Hotel) Hotel Panský dům. Butikový hotel Panský dům sídli v krásne zrekonštruovanej historickej budove v historickom centre Nového Města na Morave, ponúka štýlový bar a bezplatné... Ubytovanie Hotel Panský dům sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Panský dům má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Panský dům momentálne evidujeme 451 recenzií.

Penzion U Dvojice

8,6

Penzion U Dvojice

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Dvojice. Penzión U Dvojice sa nachádza v pokojnom prostredí, 5 minút jazdy od Nového Města na Moravě. Ponúka reštauráciu a záhradu s jazierkom. Ubytovanie Penzion U Dvojice sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Dvojice má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion U Dvojice momentálne evidujeme 30 recenzií.

Hotel Pavla Vysočina

8,6

Hotel Pavla Vysočina

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pavla Vysočina. Hotel Pavla Vysočina sa nachádza v Novom Meste na Morave, 5 km od Hlavného vleku. Ubytovanie Hotel Pavla Vysočina sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Pavla Vysočina má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel Pavla Vysočina momentálne evidujeme 116 recenzií.

Maršovská Rychta

8,4

Maršovská Rychta

Ubytovanie (Hotel) Maršovská Rychta. Hotel sa nachádza na pokojnom mieste v malej dedine, 2,5 km od Nového Mesta na Morave v Českomoravskej vrchovine. Ubytovanie Maršovská Rychta sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Maršovská Rychta má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Maršovská Rychta momentálne evidujeme 114 recenzií.

Penzion U Pasacka

8,2

Penzion U Pasacka

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Pasacka. - is situated in the center in small town, near nature (5 min. Ubytovanie Penzion U Pasacka sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Pasacka má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion U Pasacka momentálne evidujeme 72 recenzií.

Hotel SKI

7,4

Hotel SKI

Ubytovanie (Hotel) Hotel SKI. Hotel Ski sa nachádza v prekrásnej budove mimo centra mesta Nové Mesto na Moravě. Ubytovanie Hotel SKI sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel SKI má celkové hodnotenie 7,4. Pre Hotel Hotel SKI momentálne evidujeme 44 recenzií.

Hotel Medlov

6,8

Hotel Medlov

Ubytovanie (Hotel) Hotel Medlov. Hotel Medlov sa nachádza v pokojnej oblasti v lesoch, hneď vedľa jazera Medlov. Ponúka wellness centrum s vírivkou a masáže. Ubytovanie Hotel Medlov sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Medlov má celkové hodnotenie 6,8. Pre Hotel Hotel Medlov momentálne evidujeme 182 recenzií.

Hotel Medlov Depandance

6,5

Hotel Medlov Depandance

Ubytovanie (Dovolenkový park) Hotel Medlov Depandance. Hotel Medlov Depandance ponúka ubytovanie s grilom a bezplatným Wi-Fi v Novom Meste na Moravě, 10 km od vleku Hlavní. Ubytovanie Hotel Medlov Depandance sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Medlov Depandance má celkové hodnotenie 6,5. Pre Dovolenkový park Hotel Medlov Depandance momentálne evidujeme 67 recenzií.

Apartmán Studnice

Apartmán Studnice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Studnice. Apartmán Studnice is located in Nové Město na Moravě. Free WiFi is featured. Ubytovanie Apartmán Studnice sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Chalupa Olešná

Chalupa Olešná

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Olešná. Set in Nové Město na Moravě in the Vysocina region, Chalupa Olešná features a patio and garden views. Ubytovanie Chalupa Olešná sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Penzion Stanice lyžařů Fryšava

Penzion Stanice lyžařů Fryšava

Ubytovanie (Penzión) Penzion Stanice lyžařů Fryšava. Ubytovacie zariadenie Penzión Stanice lyžařů Fryšava sa nachádza v Novom Měste na Moravě a ponúka bar a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Ubytovanie Penzion Stanice lyžařů Fryšava sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Nové Město na Moravě

Mesto Nové Město na Moravě sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Nové Město na Moravě.