Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nové Město na Moravě

V meste Nové Město na Moravě (Česká republika) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nové Město na Moravě

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nové Město na Moravě

Apartmán Nad Arénou NMNM

9,8

Apartmán Nad Arénou NMNM

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Nad Arénou NMNM. Set in Nové Město na Moravě in the Vysocina region, Apartmán Nad Arénou NMNM features a terrace and garden views. Ubytovanie Apartmán Nad Arénou NMNM sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Apartmán Emilie - blízko Vysočina Arény

9,8

Apartmán Emilie - blízko Vysočina Arény

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Emilie - blízko Vysočina Arény. Set in Nové Město na Moravě, Apartmán Emilie - blízko Vysočina Arény offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartmán Emilie - blízko Vysočina Arény sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Vila NMNM

9,7

Vila NMNM

Ubytovanie (Apartmány) Vila NMNM. Featuring garden views, Vila NMNM in Nové Město na Moravě features accommodation, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Vila NMNM sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Prázdninový dům Holubka

9,7

Prázdninový dům Holubka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Prázdninový dům Holubka. Set in Nové Město na Moravě, Prázdninový dům Holubka offers accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytovanie Prázdninový dům Holubka sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Soukromý pokoj s kuchyní a koupelnou v řadovce

9,7

Soukromý pokoj s kuchyní a koupelnou v řadovce

Ubytovanie (Privát) Soukromý pokoj s kuchyní a koupelnou v řadovce. Soukromý pokoj s kuchyní a koupelnou v řadovce is situated in Nové Město na Moravě. Ubytovanie Soukromý pokoj s kuchyní a koupelnou v řadovce sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Ubytování U Kapličky

9,7

Ubytování U Kapličky

Ubytovanie (Penzión) Ubytování U Kapličky. Situated in Nové Město na Moravě and with Hlavní vlek reachable within 2 km, Ubytování U Kapličky features a tour desk, non-smoking rooms, a garden, free... Ubytovanie Ubytování U Kapličky sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Ubytování U Kapličky má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Ubytování U Kapličky momentálne evidujeme 11 recenzií.

Vila Šik

9,6

Vila Šik

Ubytovanie (Apartmán) Vila Šik. Featuring a garden, Vila Šik features accommodation in Nové Město na Moravě with free WiFi and garden views. Ubytovanie Vila Šik sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Apartmán Svárov

9,6

Apartmán Svárov

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Svárov. Featuring an outdoor pool, Apartmán Svárov in Nové Město na Moravě provides accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytovanie Apartmán Svárov sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Ubytování na Hájence

9,6

Ubytování na Hájence

Ubytovanie (Penzión) Ubytování na Hájence. Ubytování na Hájence sa nachádza v meste Karasín, 300 metrov od rozhľadne a 6 km od Bystřice nad Pernštejnem. Ubytovanie Ubytování na Hájence sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Ubytování na Hájence má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Ubytování na Hájence momentálne evidujeme 225 recenzií.

Luxusní Apartmán Family NMNM

9,6

Luxusní Apartmán Family NMNM

Ubytovanie (Apartmán) Luxusní Apartmán Family NMNM. Located in Nové Město na Moravě in the Vysocina region, Luxusní Apartmán Family NMNM has a patio and garden views. Ubytovanie Luxusní Apartmán Family NMNM sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Luxusní Apartmán NMNM

9,5

Luxusní Apartmán NMNM

Ubytovanie (Apartmány) Luxusní Apartmán NMNM. Luxusný apartmán NMNM sa nachádza v Novom Měste na Morave a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi. Je vzdialený 39 km od Jihlavy. Ubytovanie Luxusní Apartmán NMNM sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Luxusní Apartmán NMNM má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Luxusní Apartmán NMNM momentálne evidujeme 43 recenzií.

Apartmán Kadlecova vila

9,5

Apartmán Kadlecova vila

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Kadlecova vila. Apartmán Kadlecova vila is set in Nové Město na Moravě. This apartment offers free WiFi, a garden, as well as barbecue facilities. Ubytovanie Apartmán Kadlecova vila sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Apartmán Mařenka

9,5

Apartmán Mařenka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Mařenka. Apartmán Mařenka is located in Nové Město na Moravě. The property features garden views and is 39 km from Litomyšl. Ubytovanie Apartmán Mařenka sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Kästle Residence

9,4

Kästle Residence

Ubytovanie (Penzión) Kästle Residence. Kästle Residence features a garden and a terrace in Nové Město na Moravě. Ubytovanie Kästle Residence sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Red Pine Apartments

9,4

Red Pine Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Red Pine Apartments. Apartmány Red Pine sa nachádzajú v obci Vlachovice, 4 km od biatlonového areálu Vysočina arena na Moravě. K dispozícii máte záhradu. Ubytovanie Red Pine Apartments sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Ubytování Vlachovice u Nového Města na Moravě

9,2

Ubytování Vlachovice u Nového Města na Moravě

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování Vlachovice u Nového Města na Moravě. Ubytování Vlachovice u Nového Města na Moravě is set in Nové Město na Moravě. Ubytovanie Ubytování Vlachovice u Nového Města na Moravě sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Chata Sport Vysočina

9

Chata Sport Vysočina

Ubytovanie (Apartmány) Chata Sport Vysočina. Offering free WiFi and garden views, Chata Sport Vysočina is an accommodation situated in Nové Město na Moravě. Ubytovanie Chata Sport Vysočina sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Sykovec Karavan Sýkorka

9

Sykovec Karavan Sýkorka

Ubytovanie (Kemping) Sykovec Karavan Sýkorka. Located 5 km from Hlavní vlek, Sykovec Karavan Sýkorka provides accommodation with a bar, a shared lounge and a shared kitchen for your convenience. Ubytovanie Sykovec Karavan Sýkorka sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Sykovec Karavan Sýkorka má celkové hodnotenie 9. Pre Kemping Sykovec Karavan Sýkorka momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmány NMNM REZIDENCE NAD MĚSTEM

8,8

Apartmány NMNM REZIDENCE NAD MĚSTEM

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmány NMNM REZIDENCE NAD MĚSTEM. Set in Nové Město na Moravě in the Vysocina region, Apartmány NMNM REZIDENCE NAD MĚSTEM offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmány NMNM REZIDENCE NAD MĚSTEM sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Hotel Horní Dvůr

8,7

Hotel Horní Dvůr

Ubytovanie (Hotel) Hotel Horní Dvůr. Hotel Horní Dvůr je situovaný na pokojnom mieste uprostred záhrady s jazierkom 1 km od centra Nového Města na Moravě. Ubytovanie Hotel Horní Dvůr sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Hotel Horní Dvůr má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Horní Dvůr momentálne evidujeme 234 recenzií.

Jasenka rekreační středisko Zubří

8,7

Jasenka rekreační středisko Zubří

Ubytovanie (Hotel) Jasenka rekreační středisko Zubří. Jasenka rekreační středisko Zubří has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Nové Město na Moravě. Ubytovanie Jasenka rekreační středisko Zubří sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Harvánek Nové Město na Moravě

8,7

Harvánek Nové Město na Moravě

Ubytovanie (Privát) Harvánek Nové Město na Moravě. Harvánek Nové Město na Moravě is set in Nové Město na Moravě. This homestay offers a garden as well as free WiFi. Ubytovanie Harvánek Nové Město na Moravě sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Hotel Panský dům

8,7

Hotel Panský dům

Ubytovanie (Hotel) Hotel Panský dům. Butikový hotel Panský dům sídli v krásne zrekonštruovanej historickej budove v historickom centre Nového Města na Morave, ponúka štýlový bar a bezplatné... Ubytovanie Hotel Panský dům sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Hotel Panský dům má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Panský dům momentálne evidujeme 451 recenzií.

Hotel Pavla Vysočina

8,6

Hotel Pavla Vysočina

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pavla Vysočina. Hotel Pavla Vysočina sa nachádza v Novom Meste na Morave, 5 km od Hlavného vleku. Ubytovanie Hotel Pavla Vysočina sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Hotel Pavla Vysočina má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel Pavla Vysočina momentálne evidujeme 116 recenzií.

Penzion U Dvojice

8,6

Penzion U Dvojice

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Dvojice. Penzión U Dvojice sa nachádza v pokojnom prostredí, 5 minút jazdy od Nového Města na Moravě. Ponúka reštauráciu a záhradu s jazierkom. Ubytovanie Penzion U Dvojice sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Penzion U Dvojice má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion U Dvojice momentálne evidujeme 30 recenzií.

Sykovec Karavan Hobík

8,5

Sykovec Karavan Hobík

Ubytovanie (Dovolenkový park) Sykovec Karavan Hobík. Featuring lake views, Sykovec Karavan Hobík in Škrdlovice features accommodation, a bar, a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Sykovec Karavan Hobík sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Maršovská Rychta

8,4

Maršovská Rychta

Ubytovanie (Hotel) Maršovská Rychta. Hotel sa nachádza na pokojnom mieste v malej dedine, 2,5 km od Nového Mesta na Morave v Českomoravskej vrchovine. Ubytovanie Maršovská Rychta sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Maršovská Rychta má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Maršovská Rychta momentálne evidujeme 114 recenzií.

Penzion U Pasacka

8,2

Penzion U Pasacka

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Pasacka. - is situated in the center in small town, near nature (5 min. Ubytovanie Penzion U Pasacka sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Penzion U Pasacka má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion U Pasacka momentálne evidujeme 72 recenzií.

Hotel SKI

7,4

Hotel SKI

Ubytovanie (Hotel) Hotel SKI. Hotel Ski sa nachádza v prekrásnej budove mimo centra mesta Nové Mesto na Moravě. Ubytovanie Hotel SKI sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Hotel SKI má celkové hodnotenie 7,4. Pre Hotel Hotel SKI momentálne evidujeme 44 recenzií.

Hotel Medlov

6,8

Hotel Medlov

Ubytovanie (Hotel) Hotel Medlov. Hotel Medlov sa nachádza v pokojnej oblasti v lesoch, hneď vedľa jazera Medlov. Ponúka wellness centrum s vírivkou a masáže. Ubytovanie Hotel Medlov sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Hotel Medlov má celkové hodnotenie 6,8. Pre Hotel Hotel Medlov momentálne evidujeme 182 recenzií.

Hotel Medlov Depandance

6,5

Hotel Medlov Depandance

Ubytovanie (Dovolenkový park) Hotel Medlov Depandance. Hotel Medlov Depandance ponúka ubytovanie s grilom a bezplatným Wi-Fi v Novom Meste na Moravě, 10 km od vleku Hlavní. Ubytovanie Hotel Medlov Depandance sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Hotel Medlov Depandance má celkové hodnotenie 6,5. Pre Dovolenkový park Hotel Medlov Depandance momentálne evidujeme 67 recenzií.

Vila Betula

Vila Betula

Ubytovanie (Apartmán) Vila Betula. Vila Betula is set in Nové Město na Moravě and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Vila Betula sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Chalupa Maršovice

Chalupa Maršovice

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chalupa Maršovice. Located in Nové Město na Moravě in the Vysocina region, Chalupa Maršovice features a terrace and garden views. Ubytovanie Chalupa Maršovice sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Penzion Stanice lyžařů Fryšava

Penzion Stanice lyžařů Fryšava

Ubytovanie (Penzión) Penzion Stanice lyžařů Fryšava. Ubytovacie zariadenie Penzión Stanice lyžařů Fryšava sa nachádza v Novom Měste na Moravě a ponúka bar a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Ubytovanie Penzion Stanice lyžařů Fryšava sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Apartmán Studnice na Vysočině

Apartmán Studnice na Vysočině

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Studnice na Vysočině. Providing a terrace, Apartmán Studnice na Vysočině provides accommodation in Nové Město na Moravě. Ubytovanie Apartmán Studnice na Vysočině sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Statek U Kalinů

Statek U Kalinů

Ubytovanie (Penzión) Statek U Kalinů. Located in Nové Město na Moravě, Statek U Kalinů features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Statek U Kalinů sa nachádza v meste Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Ubytovanie v meste Nové Město na Moravě

Mesto Nové Město na Moravě sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Nové Město na Moravě.