Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nový Hrozenkov

V meste Nový Hrozenkov (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nový Hrozenkov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nový Hrozenkov

Roubenka Valachy

9,1

Roubenka Valachy

Ubytovanie (Apartmány) Roubenka Valachy. Roubenka Valachy sa nachádza v Novom Hrozenkove v Zlínskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným parkovaním. Pre deti je pripravené detské ihrisko. Ubytovanie Roubenka Valachy sa nachádza v meste Nový Hrozenkov (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Horský Hotel Kohútka

8,8

Horský Hotel Kohútka

Ubytovanie (Hotel) Horský Hotel Kohútka. Set in Nový Hrozenkov, Horský Hotel Kohútka has a terrace. Ubytovanie Horský Hotel Kohútka sa nachádza v meste Nový Hrozenkov (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Horský hotel Portáš

8,7

Horský hotel Portáš

Ubytovanie (Hotel) Horský hotel Portáš. Horský hotel Portáš sa nachádza v pokojnom prostredí na hrebeni Javorníkov, len pár metrov od svahov lyžiarskeho strediska Kohútka. Ubytovanie Horský hotel Portáš sa nachádza v meste Nový Hrozenkov (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Horský hotel Portáš má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Horský hotel Portáš momentálne evidujeme 65 recenzií.

Hotel Lidový dům

8

Hotel Lidový dům

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lidový dům. Hotel Lidový dům sa nachádza v mestečku Nový Hrozenkov a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Tento hotel ponúka úschovňu lyží. Ubytovanie Hotel Lidový dům sa nachádza v meste Nový Hrozenkov (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Lidový dům má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Lidový dům momentálne evidujeme 150 recenzií.

Chata Hrozenka

Chata Hrozenka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Hrozenka. Boasting a garden, a bar, and barbecue facilities, Chata Hrozenka features accommodation in Nový Hrozenkov with free WiFi and garden views. Ubytovanie Chata Hrozenka sa nachádza v meste Nový Hrozenkov (Česká republika - Zlínsky kraj). Pre Dovolenkový dom Chata Hrozenka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Nový Hrozenkov

Mesto Nový Hrozenkov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Nový Hrozenkov.