Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nový Smokovec

V meste Nový Smokovec (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nový Smokovec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nový Smokovec

Aplend Vila Olívia

9,7

Aplend Vila Olívia

Ubytovanie (Apartmány) Aplend Vila Olívia. Ubytovacie zariadenie Aplend Vila Olívia je obklopené Tatranským národným parkom v obci Dolný Smokovec, ponúka ubytovanie v apartmánoch s bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Aplend Vila Olívia sa nachádza v meste Nový Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Aplend Vila Olívia má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Aplend Vila Olívia momentálne evidujeme 274 recenzií.

Apartmán Penzák

9,6

Apartmán Penzák

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Penzák. Tento priestranný apartmán sa nachádza v Novom Smokovci, 700 metrov od centra mesta. Apartmán má dláždenú podlahu v hale, v kúpeľni a vo WC. Ubytovanie Apartmán Penzák sa nachádza v meste Nový Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartmán Penzák má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Penzák momentálne evidujeme 46 recenzií.

Studio Kinga

9,2

Studio Kinga

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Studio Kinga. Ubytovacie zariadenie Studio Kinga sa nachádza v Novom Smokovci v apartmánovom dome Família, 1 km od zjazdoviek Hrebienok a Jakubkova lúka vo Vysokých... Ubytovanie Studio Kinga sa nachádza v meste Nový Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Studio Kinga má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmánnový hotel Studio Kinga momentálne evidujeme 144 recenzií.

Cozy Studio with NETFLIX - Apartmanovy dom Bernard

8,9

Cozy Studio with NETFLIX - Apartmanovy dom Bernard

Ubytovanie (Apartmán) Cozy Studio with NETFLIX - Apartmanovy dom Bernard. Situated in Nový Smokovec in the Prešovský kraj region, Cozy Studio with NETFLIX - Apartmanovy dom Bernard is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Cozy Studio with NETFLIX - Apartmanovy dom Bernard sa nachádza v meste Nový Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Breza

8,8

Penzión Breza

Ubytovanie (Penzión) Penzión Breza. Penzión Breza je situovaný v historickej budove v tichej lokalite v Novom Smokovci na úpätí Slavkovského štítu. Ubytovanie Penzión Breza sa nachádza v meste Nový Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Breza má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzión Breza momentálne evidujeme 152 recenzií.

Apartments Branisko

8,2

Apartments Branisko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Branisko. Ubytovacie zariadenie Apartments Branisko sa nachádza v obci Nový Smokovec. Ubytovanie Apartments Branisko sa nachádza v meste Nový Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartments Branisko má celkové hodnotenie 8,2. Pre Apartmány Apartments Branisko momentálne evidujeme 79 recenzií.

Ubytovanie v meste Nový Smokovec

Mesto Nový Smokovec sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Nový Smokovec.