Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Oberaichwald

V meste Oberaichwald (Rakúsko) máme celkom 16 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Oberaichwald

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Oberaichwald

Haus Deutz

9,2

Haus Deutz

Ubytovanie (Apartmány) Haus Deutz. Ubytovanie Haus Deutz sa nachádza 5 minút chôdze od jazera Faak a ponúka veľmi priestrannú záhradu s grilom, slnečnú terasu a detské ihrisko. Ubytovanie Haus Deutz sa nachádza v meste Dorfstraße 38 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhäuser Inge und Seeblick

9,2

Ferienhäuser Inge und Seeblick

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhäuser Inge und Seeblick. The houses Inge and Seeblick are located in Oberaichwald, 500 metres away from each other and offer free WiFi and free parking on site. Ubytovanie Ferienhäuser Inge und Seeblick sa nachádza v meste Dorfstraße 55a + 55b (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Elisabeth

8,8

Gästehaus Elisabeth

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Elisabeth. Offering a barbecue, children's playground and a terrace, the family-run Gästehaus Elisabeth is located in Oberaichwald in the Carinthia Region, 30 km from... Ubytovanie Gästehaus Elisabeth sa nachádza v meste Dorfstraße 18 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoramahotel Schachinger

8,5

Panoramahotel Schachinger

Ubytovanie (Hotel) Panoramahotel Schachinger. Featuring panoramic views of Lake Faak, Panoramahotel Schachinger enjoys a scenic location 1 km from the lakeshore and 8 km from the Warmbad Villach... Ubytovanie Panoramahotel Schachinger sa nachádza v meste Aussichtsweg 30 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpe-Adria Apartments

8,3

Alpe-Adria Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Alpe-Adria Apartments. A sauna is provided at Alpe-Adria Apartments, 1 km from the shore of Lake Faak. The apartment house offers apartments with free WiFi and a balcony. Ubytovanie Alpe-Adria Apartments sa nachádza v meste Aussichtsweg 21 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Karoline

8

Gästehaus Karoline

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Karoline. Enjoying a scenic location amid green surroundings in Oberaichwald above the Faaker See lake with panoramic views of the Karawanken mountain range,... Ubytovanie Gästehaus Karoline sa nachádza v meste Dorfstrasse 20 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Oberaichwald

Mesto Oberaichwald sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a ubytovanie v meste Oberaichwald.