Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Oberau

V meste Oberau (Rakúsko) máme celkom 75 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Oberau

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Oberau

Hotel Landhaus Marchfeld

9,7

Hotel Landhaus Marchfeld

Ubytovanie (Hotel) Hotel Landhaus Marchfeld. Surrounded by the majestic Kitzbühel Alps, this small and intimate country house hotel enjoys a wonderful location in the Roggenboden holiday village in... Ubytovanie Hotel Landhaus Marchfeld sa nachádza v meste Oberau 167 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bachmann

9,7

Apartment Bachmann

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bachmann. In quiet surroundings, a 10-minute walk from the centre of Oberau, Gästehaus Bachmann houses a traditional apartment with a mountain-view balcony and... Ubytovanie Apartment Bachmann sa nachádza v meste Oberau 341 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Karwendel

9,7

Apartment Karwendel

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Karwendel. Apartment Karwendel is set in Oberau, 5 km from Schießhüttl Lift, and offers a patio, garden, and free WiFi. Ubytovanie Apartment Karwendel sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Haus Joachim

9,6

Haus Joachim

Ubytovanie (Apartmán) Haus Joachim. Situated in Oberau in the Tyrol region, Haus Joachim has a garden. Complimentary WiFi is available throughout the property. Ubytovanie Haus Joachim sa nachádza v meste Oberau 207 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dorfjuwel

9,5

Apartment Dorfjuwel

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Dorfjuwel. Offering a free ski storage room, Apartment Dorfjuwel is located in Oberau. Free WiFi access is available. Ubytovanie Apartment Dorfjuwel sa nachádza v meste Dorf Oberau 420 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zauberhuette Wildschoenau

9,4

Zauberhuette Wildschoenau

Ubytovanie (Apartmány) Zauberhuette Wildschoenau. Featuring mountain views and a terrace, Zauberhuette Wildschoenau features accommodation attractively situated in Oberau, within a short distance of... Ubytovanie Zauberhuette Wildschoenau sa nachádza v meste 286 Zauberwinkelweg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schoner Erika

9,4

Schoner Erika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Schoner Erika. Schoner Erika is a detached rustic holiday home with a garden, a lawn for sunbathing and a balcony, located in Wildschönau in the Tyrol Region. Ubytovanie Schoner Erika sa nachádza v meste Oberau 282 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Unterberger

9,4

Appartement Unterberger

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Unterberger. Appartement Unterberger is a self-catering accommodation with free WiFi access, a terrace and mountain and garden views. Ubytovanie Appartement Unterberger sa nachádza v meste Oberau 442 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Alpenschlössl

9,3

Appartements Alpenschlössl

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Alpenschlössl. Set in Oberau in the Tyrol region and Riedmann Lift II reachable within 500 metres, Appartements Alpenschlössl offers accommodation with free WiFi, a... Ubytovanie Appartements Alpenschlössl sa nachádza v meste Oberau 313 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Talhof

9,3

Hotel Talhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Talhof. Hotel Talhof obklopený malebným pohorím Kitzbühelských Álp sa nachádza na pokojnom mieste na náhornej plošine Roggenboden v údolí Wildschönau. Ubytovanie Hotel Talhof sa nachádza v meste Oberau 190 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jugendhotel Angerhof

9,3

Jugendhotel Angerhof

Ubytovanie (Hotel) Jugendhotel Angerhof. Jugendhotel Angerhof is located 2 km from the centre of Oberau. Ubytovanie Jugendhotel Angerhof sa nachádza v meste Oberau 104 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Sonnenrose

9,3

Haus Sonnenrose

Ubytovanie (Apartmány) Haus Sonnenrose. Haus Sonnenrose has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Oberau, 2.2 km from Schießhüttl Lift. Ubytovanie Haus Sonnenrose sa nachádza v meste Oberau 191 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Heachmoos

9,3

Ferienwohnung Heachmoos

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Heachmoos. Ferienwohnung Heachmoos is a 6-minute drive away from the centre of Oberau and its ski area, and offers apartments with a mountain-view terrace. Ubytovanie Ferienwohnung Heachmoos sa nachádza v meste Oberau 201 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Z`Aglers Ferienwohnungen

9,3

Z`Aglers Ferienwohnungen

Ubytovanie (Apartmány) Z`Aglers Ferienwohnungen. Z`Aglers Ferienwohnungen has garden views, free WiFi and free private parking, set in Oberau, 2.1 km from Schießhüttl Lift. Ubytovanie Z`Aglers Ferienwohnungen sa nachádza v meste Oberau - Aglerweg 152 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Waidmannsruh

9,2

Pension Waidmannsruh

Ubytovanie (Penzión) Pension Waidmannsruh. Enjoying a quiet and sunny location in the Kitzbühel Alps, Pension Waidmannsruh offers traditionally furnished rooms with flat-screen satellite TVs and... Ubytovanie Pension Waidmannsruh sa nachádza v meste Oberau 221 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Astoria Appartements

9,2

Astoria Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Astoria Appartements. Astoria Appartements are are located 300 metres from the centre of Wildschönau-Oberau and from the Schießhüttl tow lift. Ubytovanie Astoria Appartements sa nachádza v meste Oberau 280 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Anderla

9,2

Pension Anderla

Ubytovanie (Penzión) Pension Anderla. Pension Anderla is located just 200 metres from the local bus stop which continues to the Niederau ski resort, a 5-minute drive away. Ubytovanie Pension Anderla sa nachádza v meste Oberau 329 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Bergkristall

9,1

Hotel Bergkristall

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bergkristall. Surrounded by the Kitzbühel Alps, Hotel Bergkristall is set in a peaceful location, 2 km from the Schatzberg Ski Area. Ubytovanie Hotel Bergkristall sa nachádza v meste Oberau 170 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Schatzbergblick

9,1

Haus Schatzbergblick

Ubytovanie (Apartmány) Haus Schatzbergblick. Oberau’s Haus Schatzbergblick is within 300 metres of shops, a restaurant and ski bus stop, and the Skijuwel and Schatzbergblick ski areas are within 2. Ubytovanie Haus Schatzbergblick sa nachádza v meste Oberau 260/2 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Joelblick

9

Haus Joelblick

Ubytovanie (Apartmány) Haus Joelblick. Set in Oberau in the Tyrol region and Schießhüttl Lift reachable within 500 metres, Haus Joelblick offers accommodation with free WiFi, a children's... Ubytovanie Haus Joelblick sa nachádza v meste Zirmweg 256 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aktiv Hotel Elan

9

Aktiv Hotel Elan

Ubytovanie (Hotel) Aktiv Hotel Elan. Located in the scenic Wildschönau Valley, 2 km from the Schatzberg Ski Area, Aktiv Hotel Elan features a spa area with an indoor pool, a wine bar, a sun... Ubytovanie Aktiv Hotel Elan sa nachádza v meste Lenzweg 294 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Haflingerhof

9

Hotel Haflingerhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Haflingerhof. Featuring an outdoor swimming pool and a spa area with a sauna and a steam bath, Hotel Haflingerhof enjoys a quiet location in Wildschönau. Ubytovanie Hotel Haflingerhof sa nachádza v meste Oberau 172 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anderla

9

Anderla

Ubytovanie (Apartmán) Anderla. Anderla in Oberau offers accommodation with free WiFi, 2.2 km from Schießhüttl Lift, 4.4 km from Riedmann Lift I and 5 km from Riedmann Lift II. Ubytovanie Anderla sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Lackner

8,9

Haus Lackner

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Lackner. Featuring mountain views, Haus Lackner features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 700 metres from Schießhüttl Lift. Ubytovanie Haus Lackner sa nachádza v meste Oberau 143 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhotel Tirolerhof

8,9

Landhotel Tirolerhof

Ubytovanie (Hotel) Landhotel Tirolerhof. The Tirolerhof is a cosy, family-run hotel in the Wildschönau, the romantic high valley in the Kitzbühel Alps, and offers a spa area with an indoor pool, a... Ubytovanie Landhotel Tirolerhof sa nachádza v meste Oberau 275 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Schweizerhof

8,7

Hotel Schweizerhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Schweizerhof. Hotel Schweizerhof, renovovaný v máji 2014, sa nachádza v údolí Wildschönau v srdci Kitzbühelských Álp. Ubytovanie Hotel Schweizerhof sa nachádza v meste Oberau 182 (Rakúsko - Tirolsko).

Landgasthof Dorferwirt

8,5

Landgasthof Dorferwirt

Ubytovanie (Vidiecky dom) Landgasthof Dorferwirt. Located in the Wildschönau Valley, Landgasthof Dorferwirt features a traditional Tyrolean restaurant. All rooms have a balcony and cable TV. Ubytovanie Landgasthof Dorferwirt sa nachádza v meste Oberau 26 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Starchenthof

8,4

Starchenthof

Ubytovanie (Apartmány) Starchenthof. The Starchenthof is located in the centre of Oberau in the Wildschönau Valley, only steps away from the ski lifts. It features a sauna and a wine pub. Ubytovanie Starchenthof sa nachádza v meste Oberau 79 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Lenzenhof

8,3

Hotel Lenzenhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lenzenhof. Surrounded by the beautiful mountain landscape of the Tyrolean Alps, this family-run hotel is located in the picturesque village of Oberau in the... Ubytovanie Hotel Lenzenhof sa nachádza v meste Oberau 9 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Sonnenzauber

8,2

Landhaus Sonnenzauber

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Landhaus Sonnenzauber. Tradičný vidiecky dom s nádherným výhľadom na Kitzbühelské Alpy ponúka priestranné a pohodlné apartmány s výhľadom na malebné údolie Wildschönau. Ubytovanie Landhaus Sonnenzauber sa nachádza v meste Oberau 272 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fertinghof

8,1

Fertinghof

Ubytovanie (Farma) Fertinghof. Quietly located in the Wildschönau Valley and just a 1-minute drive from Oberau, family-run Fertinghof provides rooms with a balcony and mountain views. Ubytovanie Fertinghof sa nachádza v meste Oberau 78 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Schwaighof

7,8

Pension Schwaighof

Ubytovanie (Penzión) Pension Schwaighof. Pension Schweighofer is located in Muehltal, just 700 metres from the Alpbachtal Wildschönau Ski Area and offers rooms furnished in Alpine style, all... Ubytovanie Pension Schwaighof sa nachádza v meste Oberau 79 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenhotel Wildschönau

7,7

Alpenhotel Wildschönau

Ubytovanie (Hotel) Alpenhotel Wildschönau. Alpenhotel Wildschönau sa nachádza v obci Wildschönau, 100 metrov od zastávky bezplatného skibusu a 15 minút jazdy od lanovky Schatzberg. Ubytovanie Alpenhotel Wildschönau sa nachádza v meste Oberau 210 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Färberwirt

7,2

Hotel Färberwirt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Färberwirt. Hotel Färberwirt sa nachádza priamo v centre obce Mühltalu, 5 alebo 20 minút jazdy skibusom od lyžiarskych stredísk Skijuwel alebo Skiwelt a ponúka... Ubytovanie Hotel Färberwirt sa nachádza v meste Mühltal 75 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rosskopf

Rosskopf

Ubytovanie (Apartmán) Rosskopf. Located in Oberau, less than 1 km from Schießhüttl Lift, 3.2 km from Riedmann Lift I and 3. Ubytovanie Rosskopf sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schatzberg

Schatzberg

Ubytovanie (Apartmán) Schatzberg. Located in Oberau, less than 1 km from Schießhüttl Lift, 3.2 km from Riedmann Lift I and 3. Ubytovanie Schatzberg sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Chalet Almstadl

Chalet Almstadl

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Almstadl. Set in Oberau, less than 1 km from Schießhüttl Lift, 3.2 km from Riedmann Lift I and 3. Ubytovanie Chalet Almstadl sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 166 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Moosanger

Haus Moosanger

Ubytovanie (Apartmány) Haus Moosanger. Haus Moosanger enjoys a quiet location in Oberau, 800 metres from the ski lifts of Wildschönau-Oberau, and offers you apartments with fully equipped... Ubytovanie Haus Moosanger sa nachádza v meste Oberau 401 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Wildschönau/Tirol 600

Apartments in Wildschönau/Tirol 600

Ubytovanie (Apartmán) Apartments in Wildschönau/Tirol 600. Apartments in Wildschönau/Tirol 600 is set in Wildschönau. Ubytovanie Apartments in Wildschönau/Tirol 600 sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Oberau

Mesto Oberau sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 75 hotelov a ubytovanie v meste Oberau.