Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Oberlienz

V meste Oberlienz (Rakúsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Oberlienz

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Oberlienz

Ferienwohnung Dolomitenpanorama

9,8

Ferienwohnung Dolomitenpanorama

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Dolomitenpanorama. Newly built in 2016, Ferienwohnung Dolomitenpanorama is located 3.5 km from the centre of Lienz and its Zettersfeld and Hochstein ski areas. Ubytovanie Ferienwohnung Dolomitenpanorama sa nachádza v meste Oberdrum 10F (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Lisi

9,8

Haus Lisi

Ubytovanie (Apartmány) Haus Lisi. Located in a quiet area in Oberlienz, 250 metres from the village centre, Haus Lisi offers a self-catering accommodation with free WiFi, a sun terrace and... Ubytovanie Haus Lisi sa nachádza v meste Oberlienz 191 b (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Mattersberger

8,9

Ferienhaus Mattersberger

Ubytovanie (Farma) Ferienhaus Mattersberger. Set in Oberlienz in the Tyrol region, Ferienhaus Mattersberger has a balcony and garden views. Ubytovanie Ferienhaus Mattersberger sa nachádza v meste Oberdrum 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Oberlienz

Mesto Oberlienz sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Oberlienz.