Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Obernberg am Brenner

V meste Obernberg am Brenner (Rakúsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Obernberg am Brenner

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Obernberg am Brenner

Gästehaus Geir

10

Gästehaus Geir

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Geir. Gästehaus Geir has river views, free WiFi and free private parking, situated in Obernberg am Brenner. Ubytovanie Gästehaus Geir sa nachádza v meste Eben 64 a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Gamper

9,2

Haus Gamper

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Gamper. Located in Obernberg am Brenner in the Tyrol region, Haus Gamper has a balcony and mountain views. Ubytovanie Haus Gamper sa nachádza v meste Obernberg am Brenner (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 195 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus - Appartements Padrins

9,1

Ferienhaus - Appartements Padrins

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus - Appartements Padrins. Located in Obernberg am Brenner, Ferienhaus - Appartements Padrins offers self-catering accommodations with a terrace, mountain views and a fireplace. Ubytovanie Ferienhaus - Appartements Padrins sa nachádza v meste Gereit 51 a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almi's Berghotel

8,9

Almi's Berghotel

Ubytovanie (Hotel) Almi's Berghotel. Located at 1,400 metres above sea level in the Tyrolean Alps, Almi’s Berghotel is still only a few kilometres away from the A13 motorway and the Italian... Ubytovanie Almi's Berghotel sa nachádza v meste Außertal 30 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Obernberg am Brenner

Mesto Obernberg am Brenner sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Obernberg am Brenner.