Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Obertraun

V meste Obertraun (Rakúsko) máme celkom 53 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Obertraun

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Obertraun

Bergmoment Apartments

9,9

Bergmoment Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Bergmoment Apartments. Set in Obertraun, 14 km from Grundlsee, Bergmoment Apartments offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Bergmoment Apartments sa nachádza v meste Obertraun (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Landhaus Lilly

9,8

Landhaus Lilly

Ubytovanie (Bed and breakfast) Landhaus Lilly. Ubytovacie zariadenie Landhaus Lilly sa nachádza na pokojnom mieste v meste Obertraun, iba 5 km od Hallstattu a 3 minúty jazdy alebo 15 minút pešo od... Ubytovanie Landhaus Lilly sa nachádza v meste Obertraun 69 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Salzkammergut

9,8

Haus Salzkammergut

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Salzkammergut. Ubytovacie zariadenie Haus Salzkammergut sa nachádza v meste Obertraun, 5 km od centra mesta Hallstatt a 400 metrov od jazera Hallstatt a jeho pláže. Ubytovanie Haus Salzkammergut sa nachádza v meste Fischergasse 211 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

B&B Hallstatt Lake

9,7

B&B Hallstatt Lake

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Hallstatt Lake. Situated in Obertraun, B&B Hallstatt Lake features accommodation with a balcony and free WiFi. The property has lake views and is 13 km from Grundlsee. Ubytovanie B&B Hallstatt Lake sa nachádza v meste Obertraun (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Salzkristall

9,7

Haus Salzkristall

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Salzkristall. Haus Salzkristall features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Obertraun, 3.2 km from Gjaidstationslift. Ubytovanie Haus Salzkristall sa nachádza v meste 237 Obertraun (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Apartment Sandra

9,7

Apartment Sandra

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sandra. Featuring mountain views, Apartment Sandra provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.6 km from Krippenstein. Set 1. Ubytovanie Apartment Sandra sa nachádza v meste 39 Obertraun (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Rye

9,6

Haus Rye

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Rye. The bed and breakfast enjoys a scenic setting in Obertraun in the Salzkammergut region. It offers free Wi-Fi access. Ubytovanie Haus Rye sa nachádza v meste Oslweg 296 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Hepi

9,6

Haus Hepi

Ubytovanie (Penzión) Haus Hepi. Tento rodinou prevádzkovaný, nedávno zrekonštruovaný penzión sa pýši prekrásnou polohou v idylickom mestečku Obertraun v regióne Soľná komora, iba pár... Ubytovanie Haus Hepi sa nachádza v meste Stiegergasse 58 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

B&B Simmer

9,5

B&B Simmer

Ubytovanie (Penzión) B&B Simmer. Set in Obertraun, within 2.8 km of Gjaidstationslift and 2. Ubytovanie B&B Simmer sa nachádza v meste Seestraße 315 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Apartmenthaus Simmer

9,5

Apartmenthaus Simmer

Ubytovanie (Apartmány) Apartmenthaus Simmer. Ubytovacie zariadenie Apartmenthaus Simmer sa nachádza v centre obce Obertraun, len 2 minúty chôdze od pláže pri Halštatskom jazere. Ubytovanie Apartmenthaus Simmer sa nachádza v meste Seestraße 265 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Fratnik

9,5

Haus Fratnik

Ubytovanie (Apartmán) Haus Fratnik. Haus Fratnik enjoys a quiet location, a 5-minute drive from the centre of Obertraun. Ubytovanie Haus Fratnik sa nachádza v meste Obertraun 57 / Reith (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Landhaus Osborne

9,4

Landhaus Osborne

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Osborne. Ubytovacie zariadenie Landhaus Osborne sa nachádza v tichej lokalite v malebnej obci Obertraun v regióne Salzkammergut. Ubytovanie Landhaus Osborne sa nachádza v meste Ebnerstegweg 148 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Alpenblick

9,4

Haus Alpenblick

Ubytovanie (Apartmány) Haus Alpenblick. Surrounded by meadows, Haus Alpenblick is situated at the entrance of Obertraun, 1.4 km from Krippensteinbahn Cable Car. Ubytovanie Haus Alpenblick sa nachádza v meste Winkl 63 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Chalet am Sonnenhang

9,4

Chalet am Sonnenhang

Ubytovanie (Apartmány) Chalet am Sonnenhang. Horská chata am Sonnenhang sídli v nedávno zrenovovanom 200-ročnom dome v obci Obertraun. Ubytovanie Chalet am Sonnenhang sa nachádza v meste Obertraun 31 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Pilz

9,3

Haus Pilz

Ubytovanie (Apartmán) Haus Pilz. Ubytovacie zariadenie Haus Pilz sa nachádza na južnom svahu v dedinke Obertraun. Ubytovanie Haus Pilz sa nachádza v meste Obertraun 174 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Bellevue

9,3

Haus Bellevue

Ubytovanie (Apartmány) Haus Bellevue. Haus Bellevue sa nachádza v centre obce Obertraun, 5 km od Halltstattu a 5 minút chôdze od brehu jazera Hallstatt. Ubytovanie Haus Bellevue sa nachádza v meste Bahnhofstraße 88 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Seeblick Krippenstein

9,3

Seeblick Krippenstein

Ubytovanie (Privát) Seeblick Krippenstein. Ubytovanie Seeblick Krippenstein sa nachádza v lyžiarskom stredisku Obertraun, 1,6 km od lyžiarskeho vleku Gjaidstationslift. Ubytovanie Seeblick Krippenstein sa nachádza v meste Winkl 57 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Bergblick

9,3

Haus Bergblick

Ubytovanie (Apartmán) Haus Bergblick. Apartmán Haus Bergblick sa nachádza v lyžiarskom areáli Freeride Arena, 5-minút chôdze od centra obce Obertraun. Ubytovanie Haus Bergblick sa nachádza v meste Höll-Karl-Weg 154 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Gasthof Höllwirt

9,3

Gasthof Höllwirt

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Höllwirt. Set in Obertraun, 3 km from Gjaidstationslift, Gasthof Höllwirt offers accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a terrace. 3. Ubytovanie Gasthof Höllwirt sa nachádza v meste 329 Obertraun (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienwohnung Held

9,2

Ferienwohnung Held

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Held. Located in Obertraun in the Upper Austria region, Ferienwohnung Held has a balcony and mountain views. Ubytovanie Ferienwohnung Held sa nachádza v meste Obertraun (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Urlaub am Bauernhof Galler

9,2

Urlaub am Bauernhof Galler

Ubytovanie (Farma) Urlaub am Bauernhof Galler. Urlaub am Bauernhof Galler offers accommodation in Bad Aussee. Free private parking is available on site. Rooms come with a flat-screen TV. Ubytovanie Urlaub am Bauernhof Galler sa nachádza v meste 3 Gallhofstraße (Rakúsko - Štajersko).

Haus 66

9,2

Haus 66

Ubytovanie (Apartmán) Haus 66. Haus 66 is located in Obertraun and offers free bikes. Ubytovanie Haus 66 sa nachádza v meste Obertraun (Rakúsko - Horné Rakúsko).

W & S - Cosy Cottage

9,2

W & S - Cosy Cottage

Ubytovanie (Horská chata) W & S - Cosy Cottage. W & S - Cosy Cottage is situated in Obertraun, 1.5 km from Dachstein Krippenstein 3, and features a balcony, garden, and free WiFi. Ubytovanie W & S - Cosy Cottage sa nachádza v meste Obertraun 135 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Seeblick Krippenstein2

9,2

Seeblick Krippenstein2

Ubytovanie (Privát) Seeblick Krippenstein2. Seeblick Krippenstein2 is located in Obertraun, 1.6 km from Gjaidstationslift, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytovanie Seeblick Krippenstein2 sa nachádza v meste 57 Winkl (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienhof Osl

9,2

Ferienhof Osl

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhof Osl. Ubytovacie zariadenie Ferienhof Osl sa nachádza len 2 km od jazera Hallstatt a poskytuje jedinečnú príležitosť pobytu na ekologickej farme. Ubytovanie Ferienhof Osl sa nachádza v meste Obertraun 34 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienhaus Gamsjäger

9,1

Ferienhaus Gamsjäger

Ubytovanie (Privát) Ferienhaus Gamsjäger. The centre of Obertraun is 1 km from the Ferienhaus Gamsjäger, which features rural-style rooms with satellite TV, free WiFi connection and serves... Ubytovanie Ferienhaus Gamsjäger sa nachádza v meste Brandgasse 36 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Marie

9,1

Haus Marie

Ubytovanie (Apartmány) Haus Marie. Haus Marie ponúka priestranné izby a apartmány s balkónom a výhľadom na pohorie Dachstein. Ubytovanie Haus Marie sa nachádza v meste Obertraun 221 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienwohnung Stricker

9,1

Ferienwohnung Stricker

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Stricker. Apartmány Stricker sa nachádzajú v obci Obertraun, v malebnom regióne Salzkammergut, na úpätí pohoria Dachstein, približne 2 km od brehu jazera Hallstatt. Ubytovanie Ferienwohnung Stricker sa nachádza v meste Obertraun 35 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Apartment Obertraun

9,1

Apartment Obertraun

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Obertraun. Set in Obertraun, this apartment features a garden. The unit is 1.3 km from Krippensteinbahn 1. Ubytovanie Apartment Obertraun sa nachádza v meste Ebnersteegweg (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Apartment Haider 1

9,1

Apartment Haider 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haider 1. Apartmán Haus Haider sa nachádza v obci Obertraun, len 2,4 km od lyžiarskeho vleku Gjaidstationslift a 2,6 km od vleku Dachstein Krippenstein 3. Ubytovanie Apartment Haider 1 sa nachádza v meste Obertraun 16 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Dachstein Adventure

9

Dachstein Adventure

Ubytovanie (Apartmán) Dachstein Adventure. Located in Obertraun in the Upper Austria region, Dachstein Adventure features a balcony and garden views. Ubytovanie Dachstein Adventure sa nachádza v meste Obertraun (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Gästehaus Binder

9

Gästehaus Binder

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Binder. Apartmány Gästehaus Binder Gaby sa nachádzajú v obci Obertraun, 150 metrov od Halštatského jazera a verejnej pláže, 2,5 km od mestečka Hallstatt a 200... Ubytovanie Gästehaus Binder sa nachádza v meste Winkl 4 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Alpenrose

9

Haus Alpenrose

Ubytovanie (Penzión) Haus Alpenrose. Ubytovacie zariadenie Haus Alpenrose sa teší z tichej polohy v pešej vzdialenosti 10 minút od jazera Hallstatt a 3 km od lyžiarskeho strediska... Ubytovanie Haus Alpenrose sa nachádza v meste Obertraun 175 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Lodge am Krippenstein

8,9

Lodge am Krippenstein

Ubytovanie (Chata v prírode) Lodge am Krippenstein. Toto ubytovanie je dosiahnuteľné iba lanovkou a nachádza sa na hore Krippenstein, 2063 metrov nad morom, len 2 minúty chôdze od horskej stanice lanovky... Ubytovanie Lodge am Krippenstein sa nachádza v meste Winkl 52 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Seehotel am Hallstättersee New building

8,9

Seehotel am Hallstättersee New building

Ubytovanie (Hotel) Seehotel am Hallstättersee New building. Located on the beachfront in Obertraun and featuring a garden, Seehotel Hotel has free WiFi. Ubytovanie Seehotel am Hallstättersee New building sa nachádza v meste Obertraun (Rakúsko - Horné Rakúsko).

W & S Executive Apartments - Obertraun

8,8

W & S Executive Apartments - Obertraun

Ubytovanie (Apartmány) W & S Executive Apartments - Obertraun. Štýlovo zariadené apartmány W & S Executive - Obertraun sa nachádzajú v obci Obertraun, 2 km od pláže pri jazere Hallstatt. Ubytovanie W & S Executive Apartments - Obertraun sa nachádza v meste Obertraun 194 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienhaus Feuerer

8,7

Ferienhaus Feuerer

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Feuerer. Ferienhaus Feuerer sa nachádza v obci Obertraun uprostred pohoria oblasti Hallstatt-Dachstein, ktorá je na zozname svetového kultúrneho dedičstva, len 2... Ubytovanie Ferienhaus Feuerer sa nachádza v meste Seestraße 59 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Seehotel am Hallstättersee

8,6

Seehotel am Hallstättersee

Ubytovanie (Hotel) Seehotel am Hallstättersee. Seehotel am Hallstättersee sa nachádza v obci Obertraun pri Halštatskom jazere v regióne Salzkammergut. Ubytovanie Seehotel am Hallstättersee sa nachádza v meste Seestraße 152 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Dormio Resort Obertraun

8,6

Dormio Resort Obertraun

Ubytovanie (Horské chaty) Dormio Resort Obertraun. Ubytovanie Dormio Resort Obertraun sa nachádza 300 metrov od brehu jazera Hallstatt a ponúka bezplatné Wi-Fi a veľké wellness centrum s krytým bazénom,... Ubytovanie Dormio Resort Obertraun sa nachádza v meste Obertraun 302 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Gjaid Alm

8,6

Gjaid Alm

Ubytovanie (Chata v prírode) Gjaid Alm. Penzión Gjaid Alm leží v nadmorskej výške 1740 metrov, kam sa dostanete len lanovkou, ktorá je vzdialená 400 metrov a ponúka štýlové izby s bezplatným... Ubytovanie Gjaid Alm sa nachádza v meste Winkl 31 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Apartment Sarstein

8,6

Apartment Sarstein

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sarstein. Apartment Sarstein sa nachádza na okraji lesa s výhľadom na obec Obertraun a jazero Hallstatt. Ubytovanie Apartment Sarstein sa nachádza v meste Friedhofgasse 231 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Park am See

8,5

Park am See

Ubytovanie (Dovolenkový park) Park am See. Ubytovacie zariadenie Park am See sa nachádza vo veľkom parku so súkromnou plážou priamo na brehu jazera Hallstatt a hosťom ponúka jedinečné ubytovanie v... Ubytovanie Park am See sa nachádza v meste Winkl 77 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Austrian Sports Resort, BSFZ Obertraun

8,5

Austrian Sports Resort, BSFZ Obertraun

Ubytovanie (Hostel) Austrian Sports Resort, BSFZ Obertraun. Tento hostel s viacerými športovými zariadeniami sa nachádza na malebnom mieste medzi jazerom Hallstatt a pohorím Dachstein. Ubytovanie Austrian Sports Resort, BSFZ Obertraun sa nachádza v meste Winkl 49 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Gjaid-Alm 1738m am Dachstein-Krippenstein

8,3

Gjaid-Alm 1738m am Dachstein-Krippenstein

Ubytovanie (Hotel) Gjaid-Alm 1738m am Dachstein-Krippenstein. Gjaid-Alm 1738m am Dachstein-Krippenstein features a restaurant, bar, ski-to-door access and terrace in Obertraun. The hotel has family rooms. Ubytovanie Gjaid-Alm 1738m am Dachstein-Krippenstein sa nachádza v meste Obertraun (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Apartment Angi

8,3

Apartment Angi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Angi. Featuring a balcony with garden views, and a garden and a terrace, Apartment Angi can be found in Obertraun, close to Dachstein Krippenstein 3 and 1. Ubytovanie Apartment Angi sa nachádza v meste Obertraun 194 Top 12 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Hotel Haus Am See

8,2

Hotel Haus Am See

Ubytovanie (Hotel) Hotel Haus Am See. Hotel Haus Am See je jediným hotelom v obci Obertraun, ktorý sa nachádza na brehu jazera Hallstatt. Ubytovanie Hotel Haus Am See sa nachádza v meste Obertraun 169 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Apartment House Seerose

8,1

Apartment House Seerose

Ubytovanie (Hotel) Apartment House Seerose. Apartmánový hotel Seerose vám ponúka priestranné apartmány v obci Obertraun v centre regiónu Salzkammergut, len 1 minútu chôdze od brehu jazera Hallstatt a... Ubytovanie Apartment House Seerose sa nachádza v meste Seestraße 117 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Jutel Obertraun

7,9

Jutel Obertraun

Ubytovanie (Hostel) Jutel Obertraun. Ubytovacie zariadenie Jutel Obertraun sa nachádza na úpätí pohoria Dachstein, 4 km od jazera Hallstatt. Ubytovanie Jutel Obertraun sa nachádza v meste Winkl 26 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Dormio Hotel Obertraun

7,9

Dormio Hotel Obertraun

Ubytovanie (Hotel) Dormio Hotel Obertraun. Hotel Obertraun sa nachádza v obci Obertraun a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a wellness centrum. Ubytovanie Dormio Hotel Obertraun sa nachádza v meste Obertraun 302 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Obertrauner Hof

7,3

Obertrauner Hof

Ubytovanie (Penzión) Obertrauner Hof. Ubytovacie zariadenie Obertrauner Hof sa nachádza v centre pokojnej dedinky Obertraun v regióne Soľná komora, len 10 minút chôdze od brehu Hallstattského... Ubytovanie Obertrauner Hof sa nachádza v meste Obertraun 90 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ubytovanie v meste Obertraun

Mesto Obertraun sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 53 hotelov a ubytovanie v meste Obertraun.