Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Obrežje

V meste Obrežje (Slovinsko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Posavje

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Posavje

Holiday Home by the River Krka

10

Holiday Home by the River Krka

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Home by the River Krka. Located in Krška Vas in the Posavje region, Holiday Home by the River Krka features a patio and river views. Ubytovanie Holiday Home by the River Krka sa nachádza v meste Krška Vas (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment with Sauna pr' Geči

10

Apartment with Sauna pr' Geči

Ubytovanie (Apartmán) Apartment with Sauna pr' Geči. Situated in Dobova in the Posavje region, Apartment with Sauna pr' Geči features a patio and garden views. Ubytovanie Apartment with Sauna pr' Geči sa nachádza v meste Dobova (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Neokrnjena Narava

10

Holiday Home Neokrnjena Narava

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Neokrnjena Narava. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Holiday Home Neokrnjena Narava is situated in Sevnica. Ubytovanie Holiday Home Neokrnjena Narava sa nachádza v meste Sevnica (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Mirt

9,9

Holiday Home Mirt

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mirt. Set in Blanca, Holiday Home Mirt offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Guests benefit from a balcony and a terrace. Ubytovanie Holiday Home Mirt sa nachádza v meste Blanca (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Stil

9,9

Apartment Stil

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Stil. Apartment Stil is situated in Dobova. The air-conditioned accommodation is 50 km from Rogaška Slatina, and guests benefit from private parking available on... Ubytovanie Apartment Stil sa nachádza v meste Dobova (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LUX LIVING APARTMENTS BUDIČ

9,9

LUX LIVING APARTMENTS BUDIČ

Ubytovanie (Apartmány) LUX LIVING APARTMENTS BUDIČ. Featuring a sauna, LUX LIVING APARTMENTS BUDIČ is located in Brežice. The air-conditioned accommodation is 900 m from Terme Čatež. Ubytovanie LUX LIVING APARTMENTS BUDIČ sa nachádza v meste Brežice (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Blue Sky

9,9

Holiday Home Blue Sky

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Blue Sky. Situated in Globocice in the Posavje region, Holiday Home Blue Sky features a patio and mountain views. Ubytovanie Holiday Home Blue Sky sa nachádza v meste Stankovo (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vineyard Holiday House Kerin

9,9

Vineyard Holiday House Kerin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vineyard Holiday House Kerin. Set in Cerklje ob Krki in the Posavje region, Vineyard Holiday House Kerin features a balcony. Ubytovanie Vineyard Holiday House Kerin sa nachádza v meste Krška Vas (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Country House Srček with Two Bedrooms and Vineyard View

9,9

Country House Srček with Two Bedrooms and Vineyard View

Ubytovanie (Vidiecky dom) Country House Srček with Two Bedrooms and Vineyard View. Located in Bizeljsko in the Posavje region, Country House Srček with Two Bedrooms and Vineyard View features a patio and garden views. Ubytovanie Country House Srček with Two Bedrooms and Vineyard View sa nachádza v meste Bizeljsko (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Na Krki

9,8

Apartment Na Krki

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Na Krki. Located in Kostanjevica na Krki, Apartment Na Krki offers free bikes. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytovanie Apartment Na Krki sa nachádza v meste Kostanjevica na Krki (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Friendly Apartment Ana

9,8

Friendly Apartment Ana

Ubytovanie (Apartmán) Friendly Apartment Ana. Located in Sevnica, Friendly Apartment Ana provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Friendly Apartment Ana sa nachádza v meste Boštanj (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Charming house by the beautiful River Krka

9,8

Charming house by the beautiful River Krka

Ubytovanie (Apartmán) Charming house by the beautiful River Krka. Charming house by the beautiful River Krka is located in Krška Vas and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Charming house by the beautiful River Krka sa nachádza v meste Krška Vas (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Antonia

9,8

Apartment Antonia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Antonia. Apartment Antonia is located in Dobova. The air-conditioned accommodation is 49 km from Rogaška Slatina, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytovanie Apartment Antonia sa nachádza v meste Dobova (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Stankovo

9,8

Apartments Stankovo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stankovo. Located in Krška Vas, Apartments Stankovo features accommodation with access to a garden. Ubytovanie Apartments Stankovo sa nachádza v meste Krška Vas (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Sebastjan Dobova

9,8

Apartma Sebastjan Dobova

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Sebastjan Dobova. The air-conditioned accommodation is located in Dobova, Apartma Sebastjan Dobova offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartma Sebastjan Dobova sa nachádza v meste Dobova (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Life & Energy

9,7

Apartments Life & Energy

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Life & Energy. Providing garden views, Apartments Life & Energy in Čatež ob Savi provides accommodation, a restaurant, a bar, a garden, a casino and a terrace. Ubytovanie Apartments Life & Energy sa nachádza v meste Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hill Home Rucman

9,7

Hill Home Rucman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hill Home Rucman. Situated in Zgornja Pohanca in the Posavje region, Hill Home Rucman features a patio and garden views. Ubytovanie Hill Home Rucman sa nachádza v meste Zgornja Pohanca (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Getaway "At the three lights"

9,7

Getaway "At the three lights"

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Getaway "At the three lights". Getaway "At the three lights" is a holiday home with a barbecue, set in Sevnica. The unit is 26 km from Terme Laško. Ubytovanie Getaway "At the three lights" sa nachádza v meste Sevnica (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vinska Trta

9,7

Apartments Vinska Trta

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vinska Trta. Set in the countryside, 9 km from the city of Brežice, Apartments Vinska Trta features self-catering accommodation with a classic décor. Ubytovanie Apartments Vinska Trta sa nachádza v meste Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Merkež Guest House

9,7

Merkež Guest House

Ubytovanie (Farma) Merkež Guest House. Merkež Guest House is quietly set on a family-run farm in Brezovica, 2 km from the centre of Bizeljsko. Ubytovanie Merkež Guest House sa nachádza v meste Bizeljsko (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boho house 2 in camp terme catez

9,7

Boho house 2 in camp terme catez

Ubytovanie (Apartmán) Boho house 2 in camp terme catez. Situated just 600 metres from Čatež Thermal Spa, Boho house 2 in camp terme catez features accommodation in Čatež ob Savi with access to a garden, a... Ubytovanie Boho house 2 in camp terme catez sa nachádza v meste Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment House Sumrak

9,6

Apartment House Sumrak

Ubytovanie (Apartmány) Apartment House Sumrak. Situated in Bizeljsko in the Posavje Region, near Terme Čatež and 31 km from Zagreb, Apartment Hisa Sumrak features a barbecue and terrace. Ubytovanie Apartment House Sumrak sa nachádza v meste Bizeljsko (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Castanea

9,6

B&B Castanea

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Castanea. Housed in a historic building dating back to 19th century, B&B Castanea is located in Kostanjevica na Krki. Ubytovanie B&B Castanea sa nachádza v meste Kostanjevica na Krki (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jernej

9,6

Apartments Jernej

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jernej. Set in Brežice, 50 km from Rogaška Slatina, Apartments Jernej offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Jernej sa nachádza v meste Brežice (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vita

9,6

Apartment Vita

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vita. Featuring free WiFi throughout the property, Apartment Vita is an apartment, located in a quiet village of Dobova. Ubytovanie Apartment Vita sa nachádza v meste Dobova (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jurka

9,5

Jurka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Jurka. Jurka is located in Mala Hubajnica and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Jurka sa nachádza v meste Mala Hubajnica (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Tri lučke

9,5

Hotel Tri lučke

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tri lučke. Hotel Tri lučke features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and garden in Krško. Ubytovanie Hotel Tri lučke sa nachádza v meste Krško (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Marija Hiška 79

9,5

Apartma Marija Hiška 79

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartma Marija Hiška 79. Set in Čatež ob Savi, 800 metres from Čatež Thermal Spa, Apartma Marija Hiška 79 offers accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytovanie Apartma Marija Hiška 79 sa nachádza v meste Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Stela in Terme Čatež

9,4

Apartma Stela in Terme Čatež

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Stela in Terme Čatež. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartma Stela is located in Čatež ob Savi, 5.4 km from Brežice. Ubytovanie Apartma Stela in Terme Čatež sa nachádza v meste Brežice (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gnezdo Vid-ik

9,4

Gnezdo Vid-ik

Ubytovanie (Horská chata) Gnezdo Vid-ik. Set in Čatež ob Savi in the Posavje region, Gnezdo Vid-ik has a terrace and garden views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Gnezdo Vid-ik sa nachádza v meste Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sotočje

9,4

Apartment Sotočje

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sotočje. Situated in Čatež ob Savi and only 2.2 km from Čatež Thermal Spa, Apartment Sotočje features accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytovanie Apartment Sotočje sa nachádza v meste Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Hiška 1&2

9,4

Apartma Hiška 1&2

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartma Hiška 1&2. With Čatež Thermal Spa reachable in 200 metres, Apartma Hiška 1&2 offers accommodation, a restaurant, a bar, a garden and a casino. Ubytovanie Apartma Hiška 1&2 sa nachádza v meste Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gasa

9,4

Apartment Gasa

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Gasa. Featuring free WiFi and air conditioning, Apartment Gasa is situated in Brežice, 31 km from Zagreb. The thermal spa town of Terme Čatež is 3 km away. Ubytovanie Apartment Gasa sa nachádza v meste Brežice (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma ob Savi

9,4

Apartma ob Savi

Ubytovanie (Apartmán) Apartma ob Savi. Boasting garden views, Apartma ob Savi features accommodation with a terrace and a balcony, around 1.7 km from Čatež Thermal Spa. Ubytovanie Apartma ob Savi sa nachádza v meste Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brunarica lorentia

9,4

Brunarica lorentia

Ubytovanie (Horská chata) Brunarica lorentia. Brunarica lorentia is located in Bizeljsko and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Brunarica lorentia sa nachádza v meste Bizeljsko (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pri Adamsovih

9,3

Apartments Pri Adamsovih

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pri Adamsovih. Offering canoeing equipment rental only 200 metres away from the River Sava, Apartments Pri Adamsovih is located in Čatež ob Savi and provides... Ubytovanie Apartments Pri Adamsovih sa nachádza v meste Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aparthouse SUPREME ***

9,3

Aparthouse SUPREME ***

Ubytovanie (Apartmán) Aparthouse SUPREME ***. Set in the Terme Catez district of Čatež ob Savi, just 150 metres from Čatež Thermal Spa, Aparthouse SUPREME *** offers its guests with air conditioning, a... Ubytovanie Aparthouse SUPREME *** sa nachádza v meste Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sam's Green Hill

9,3

Sam's Green Hill

Ubytovanie (Apartmán) Sam's Green Hill. Located in Brežice in the Posavje region, Sam's Green Hill features a patio and mountain views. Ubytovanie Sam's Green Hill sa nachádza v meste Brežice (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Istenič

9,2

Villa Istenič

Ubytovanie (Vily) Villa Istenič. Set at the entrance of Bizeljsko Wine Region and just 10 km from the motorway, Villa Istenič has a wine cellar, an on-site bar and elegantly decorated... Ubytovanie Villa Istenič sa nachádza v meste Bizeljsko (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms at Trimček

9,2

Rooms at Trimček

Ubytovanie (Hostel) Rooms at Trimček. Set in Sevnica, Rooms at Trimček offers a terrace. Among the facilities at this property are a shared kitchen and luggage storage space, along with free... Ubytovanie Rooms at Trimček sa nachádza v meste Sevnica (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mia, Terme Čatež

9,2

Apartment Mia, Terme Čatež

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment Mia, Terme Čatež. Set in Brežice in the Posavje region, Apartment Mia, Terme Čatež features a patio. Ubytovanie Apartment Mia, Terme Čatež sa nachádza v meste Brežice (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Stella Danica

9,2

Apartments Stella Danica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stella Danica. Set in Čatež ob Savi in the Posavje region and Čatež Thermal Spa reachable within 1. Ubytovanie Apartments Stella Danica sa nachádza v meste Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brunarica Lucija

9,1

Brunarica Lucija

Ubytovanie (Chata v prírode) Brunarica Lucija. Situated in Čatež ob Savi in the Posavje region, Brunarica Lucija has a patio. This lodge features free private parking, a 24-hour front desk and free... Ubytovanie Brunarica Lucija sa nachádza v meste Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje).

Turisticna Kmetija Pudvoi

9,1

Turisticna Kmetija Pudvoi

Ubytovanie (Farma) Turisticna Kmetija Pudvoi. Set in Bizeljsko, 26 km from Krapinske Toplice, Turisticna Kmetija Pudvoi offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Turisticna Kmetija Pudvoi sa nachádza v meste Bizeljsko (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Spa & Wellness Hotel Paradiso Superior

9,1

Spa & Wellness Hotel Paradiso Superior

Ubytovanie (Hotel) Spa & Wellness Hotel Paradiso Superior. Conveniently located near the A2 motorway, Spa & Wellness Hotel Paradiso is situated at the edge of the Posavje region. Ubytovanie Spa & Wellness Hotel Paradiso Superior sa nachádza v meste Dobova (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Youth Hostel Krško

9,1

Youth Hostel Krško

Ubytovanie (Hostel) Youth Hostel Krško. Offering an on-site bar and a night club, Youth Hostel Krško is located in centre of Krško, 200 metres from the Main Bus Station. Ubytovanie Youth Hostel Krško sa nachádza v meste Krško (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mediteran Homes with Terme Čatež Tickets

9,1

Mediteran Homes with Terme Čatež Tickets

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Mediteran Homes with Terme Čatež Tickets. Featuring an outdoor pool and an indoor swimming pool, Mediteran Homes with Terme Čatež Tickets is located in Čatež ob Savi, 600 metres from Čatež Thermal... Ubytovanie Mediteran Homes with Terme Čatež Tickets sa nachádza v meste Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Ajdovec

9

Hotel Ajdovec

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ajdovec. Featuring a bar and free WiFi throughout the property, Hotel Ajdovec is located in Sevnica. Ubytovanie Hotel Ajdovec sa nachádza v meste Sevnica (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CELINKA rooms

9

CELINKA rooms

Ubytovanie (Privát) CELINKA rooms. Located in Raka, 22 km from Smarjeske Toplice, CELINKA rooms provides a garden and free WiFi. Ubytovanie CELINKA rooms sa nachádza v meste Raka (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gebetsroither Glamping Village Čatež

9

Gebetsroither Glamping Village Čatež

Ubytovanie (Kemping) Gebetsroither Glamping Village Čatež. Located in Čatež ob Savi, Glamping Village Čatež offers self-catering accommodation. Ubytovanie Gebetsroither Glamping Village Čatež sa nachádza v meste Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Terme Village - Mobile Homes

9

Terme Village - Mobile Homes

Ubytovanie (Kemping) Terme Village - Mobile Homes. Located within the Čatež Thermal Spa complex, Terme Village - Mobile Homes provides self-catering accommodation and offers free access to the diverse... Ubytovanie Terme Village - Mobile Homes sa nachádza v meste Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)