Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Olomouc

V meste Olomouc (Česká republika) máme celkom 122 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Olomouc

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Olomouc

Apartmány Litovelská

9,8

Apartmány Litovelská

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Litovelská. Set in Olomouc, this apartment is 800 metres from Holy Trinity Column. The unit is 1.6 km from Olomouc Castle. Free WiFi and free parking are provided. Ubytovanie Apartmány Litovelská sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Litovelská má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmány Litovelská momentálne evidujeme 32 recenzií.

Apartmán 4U Olomouc

9,8

Apartmán 4U Olomouc

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 4U Olomouc. Apartmán 4U Olomouc sa nachádza v Olomouci, 3 km od Aquaparku. Ubytovanie Apartmán 4U Olomouc sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán 4U Olomouc má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán 4U Olomouc momentálne evidujeme 118 recenzií.

New City Centre Apartment

9,7

New City Centre Apartment

Ubytovanie (Apartmán) New City Centre Apartment. New City Centre Apartment in Olomouc offers accommodation with free WiFi, 1 km from Holy Trinity Column, 1. Ubytovanie New City Centre Apartment sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie New City Centre Apartment má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán New City Centre Apartment momentálne evidujeme 28 recenzií.

Apartmán City Olomouc

9,7

Apartmán City Olomouc

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán City Olomouc. Apartmán City Olomouc ponúka hosťom ubytovanie s vlastným stravovaním, 1500 metrov od centra Olomouca a stĺpu Najsvätejšej trojice, ktorý je zapísaný v... Ubytovanie Apartmán City Olomouc sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán City Olomouc má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán City Olomouc momentálne evidujeme 128 recenzií.

Apartmán Horní Lán

9,7

Apartmán Horní Lán

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Horní Lán. Set in Olomouc, 2.3 km from Holy Trinity Column and 4.1 km from Olomouc Castle, Apartmán Horní Lán offers accommodation with free WiFi and restaurant. Ubytovanie Apartmán Horní Lán sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Horní Lán má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Horní Lán momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartment Centrum + Parking I.

9,7

Apartment Centrum + Parking I.

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Centrum + Parking I.. Situated in Olomouc, 600 metres from Olomouc Castle, 1.9 km from Holy Trinity Column and 600 metres from Archbishop's Palace, Apartment Centrum + Parking... Ubytovanie Apartment Centrum + Parking I. sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Centrum + Parking I. má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment Centrum + Parking I. momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartmán Jasmín

9,7

Apartmán Jasmín

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Jasmín. Apartmán Jasmín s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, asi 2 km od Stĺpa Najsvätejšej Trojice. Ubytovanie Apartmán Jasmín sa nachádza v meste Olomouc (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LivinginCZ

9,7

LivinginCZ

Ubytovanie (Apartmán) LivinginCZ. LivinginCZ sa nachádza v Olomouci, 1,8 km od stĺpa Najsvätejšej Trojice a 2,7 km od Olomouckého hradu. Ubytovanie LivinginCZ sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie LivinginCZ má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán LivinginCZ momentálne evidujeme 164 recenzií.

Dům v Olomouci

9,7

Dům v Olomouci

Ubytovanie (Vila) Dům v Olomouci. Dům v Olomouci s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s terasou a rýchlovarnou kanvicou asi 3,9 km od Olomouckého hradu. Ubytovanie Dům v Olomouci sa nachádza v meste Olomouc (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments 4U center + free parking

9,7

Apartments 4U center + free parking

Ubytovanie (Apartmány) Apartments 4U center + free parking. Ubytovacie zariadenie Apartments 4U centrum + free parking sa nachádza v Olomouci. Ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto, bezplatným Wi-Fi a kuchynkou. Ubytovanie Apartments 4U center + free parking sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments 4U center + free parking má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartments 4U center + free parking momentálne evidujeme 276 recenzií.

Apartmán U Nemocnice

9,6

Apartmán U Nemocnice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U Nemocnice. Apartmán U Nemocnice sa nachádza v Olomouci, 2,8 km od Stĺpa Najsvätejšej Trojice a 5 km od Olomouckého hradu. Ubytovanie Apartmán U Nemocnice sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán U Nemocnice má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán U Nemocnice momentálne evidujeme 86 recenzií.

Apartmán Vasol

9,6

Apartmán Vasol

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Vasol. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Apartmán Vasol is located in Dolní Studénky. Ubytovanie Apartmán Vasol sa nachádza v meste Olomouc (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studia Letců 2A

9,6

Studia Letců 2A

Ubytovanie (Apartmány) Studia Letců 2A. Štúdiá Letců 2A sa nachádzajú v Olomouci, 2,3 km od centra mesta. Ubytovanie Studia Letců 2A sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Studia Letců 2A má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Studia Letců 2A momentálne evidujeme 164 recenzií.

Apartmán s terasou

9,6

Apartmán s terasou

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán s terasou. Apartmán s terasou sa nachádza v Olomouci, 1,5 km od Olomouckého hradu a 2,3 km od Stĺpu Najsvätejšej Trojice. Ubytovanie Apartmán s terasou sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán s terasou má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán s terasou momentálne evidujeme 87 recenzií.

PARADY HOUSE

9,6

PARADY HOUSE

Ubytovanie (Privát) PARADY HOUSE. Ubytovanie PARADY HOUSE sa nachádza v Olomouci v Olomouckom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie PARADY HOUSE sa nachádza v meste Olomouc (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán 1+KK

9,6

Apartmán 1+KK

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 1+KK. Apartmán 1+KK is situated in Olomouc, 2.4 km from Olomouc Castle and 2.7 km from Holy Trinity Column, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Apartmán 1+KK sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán 1+KK má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán 1+KK momentálne evidujeme 15 recenzií.

Apartman JnJ Velkomoravska

9,6

Apartman JnJ Velkomoravska

Ubytovanie (Apartmán) Apartman JnJ Velkomoravska. Set in Olomouc, 1.8 km from Holy Trinity Column, 2.7 km from Olomouc Castle and 1. Ubytovanie Apartman JnJ Velkomoravska sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman JnJ Velkomoravska má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman JnJ Velkomoravska momentálne evidujeme 12 recenzií.

Villa Grande - Apartmány

9,6

Villa Grande - Apartmány

Ubytovanie (Apartmány) Villa Grande - Apartmány. Ubytovacie zariadenie Villa Grande - Apartmány sa nachádza v Olomouci, 5 km od hradu Olomouc. Ubytovanie Villa Grande - Apartmány sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Grande - Apartmány má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Villa Grande - Apartmány momentálne evidujeme 226 recenzií.

Apartmán 4U Centrum + free parking

9,6

Apartmán 4U Centrum + free parking

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 4U Centrum + free parking. Ubytovanie Apartmán 4U Centrum + free parking sa nachádza v Olomouci, len 1,3 km od Stĺpu Najsvätejšej Trojice. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán 4U Centrum + free parking sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán 4U Centrum + free parking má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán 4U Centrum + free parking momentálne evidujeme 65 recenzií.

Luxury Apartment & Terrace, Parking

9,6

Luxury Apartment & Terrace, Parking

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Apartment & Terrace, Parking. Situated in Olomouc, 2.9 km from Holy Trinity Column, 3.8 km from Olomouc Castle and 2. Ubytovanie Luxury Apartment & Terrace, Parking sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Luxury Apartment & Terrace, Parking má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Luxury Apartment & Terrace, Parking momentálne evidujeme 5 recenzií.

AV Penzion

9,6

AV Penzion

Ubytovanie (Penzión) AV Penzion. Ubytovanie AV Penzion sa nachádza v Olomouci, 3,4 km od Olomouckého hradu a 4,1 km od Stĺpa Najsvätejšej Trojice. Ubytovanie AV Penzion sa nachádza v meste Olomouc (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Relax Olomouc

9,6

Apartman Relax Olomouc

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Relax Olomouc. Apartmán Relax Olomouc ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v Olomouci. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartman Relax Olomouc sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Relax Olomouc má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman Relax Olomouc momentálne evidujeme 122 recenzií.

Long Story Short Hostel & Café

9,6

Long Story Short Hostel & Café

Ubytovanie (Hostel) Long Story Short Hostel & Café. Hostel Long Story Short & Café ponúka ubytovanie v Olomouci s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a kaviarňou. Ubytovanie Long Story Short Hostel & Café sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Long Story Short Hostel & Café má celkové hodnotenie 9,6. Pre Hostel Long Story Short Hostel & Café momentálne evidujeme 908 recenzií.

Amálie Vila 1921 secesní nostalgie

9,5

Amálie Vila 1921 secesní nostalgie

Ubytovanie (Privát) Amálie Vila 1921 secesní nostalgie. Ubytovacie zariadenie Amálie Vila 1921 secesní nostalgie s výhľadom na záhradu a terasou ponúka hosťom ubytovanie v atraktívnej lokalite v Olomouci, v... Ubytovanie Amálie Vila 1921 secesní nostalgie sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Amálie Vila 1921 secesní nostalgie má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Amálie Vila 1921 secesní nostalgie momentálne evidujeme 19 recenzií.

Apartmán Dolní náměstí

9,5

Apartmán Dolní náměstí

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Dolní náměstí. Apartmán Dolní náměstí sa nachádza v Olomouci, 300 metrov od Stĺpa Najsvätejšej Trojice, 900 metrov od Olomouckého hradu a 250 metrov od centra mesta. Ubytovanie Apartmán Dolní náměstí sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Dolní náměstí má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Dolní náměstí momentálne evidujeme 214 recenzií.

Apartment Centrum + Parking

9,5

Apartment Centrum + Parking

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Centrum + Parking. Apartmán Centrum + Park sa nachádza v Olomouci, 600 metrov od Olomouckého hradu. Ubytovanie Apartment Centrum + Parking sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Centrum + Parking má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartment Centrum + Parking momentálne evidujeme 141 recenzií.

RS Apartments

9,5

RS Apartments

Ubytovanie (Apartmány) RS Apartments. Apartmán RS s balkónom sa nachádza v Olomouci, 1,9 km od Stĺpa Najsvätejšej Trojice. Ubytovanie RS Apartments sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie RS Apartments má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány RS Apartments momentálne evidujeme 51 recenzií.

Hotel Conti

9,5

Hotel Conti

Ubytovanie (Hotel) Hotel Conti. Hotel Conti sa nachádza v Olomouci a ponúka výhľad na záhradu. Na mieste je k dispozícii bar. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Conti sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Conti má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Hotel Conti momentálne evidujeme 316 recenzií.

Restaurace a Penzion U Klásků

9,5

Restaurace a Penzion U Klásků

Ubytovanie (Penzión) Restaurace a Penzion U Klásků. Reštaurácia a penzión U Klásků, ponúka reštauráciu, detské ihrisko a terasu a nachádza sa v Olomouci, 2,5 km od centra mesta. Ubytovanie Restaurace a Penzion U Klásků sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Restaurace a Penzion U Klásků má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Restaurace a Penzion U Klásků momentálne evidujeme 556 recenzií.

LivinginCZ1

9,5

LivinginCZ1

Ubytovanie (Apartmán) LivinginCZ1. LivinginCZ1, ubytovacie zariadenie s terasou, sa nachádza v Olomouci, 2,7 km od Stĺpa Najsvätejšej Trojice, 3,5 km od Olomouckého hradu a 2,7 km od Horního... Ubytovanie LivinginCZ1 sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie LivinginCZ1 má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán LivinginCZ1 momentálne evidujeme 53 recenzií.

Silvie Apartments - Zlaté Terasy

9,5

Silvie Apartments - Zlaté Terasy

Ubytovanie (Apartmány) Silvie Apartments - Zlaté Terasy. Apartmány Silvie - Zlaté Terasy sa nachádzajú v Olomouci, necelý 1 km od Stĺpa Najsvätejšej Trojice a 1,8 km od Olomouckého hradu. Ubytovanie Silvie Apartments - Zlaté Terasy sa nachádza v meste Olomouc (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Al Centro

9,5

Apartment Al Centro

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Al Centro. Ubytovacie zariadenie Apartment Al Centro má výhodnú polohu v tichej časti centra Olomoucu, len 300 metrov od Hlavného námestia. Ubytovanie Apartment Al Centro sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Al Centro má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartment Al Centro momentálne evidujeme 68 recenzií.

Apartmán v centru

9,5

Apartmán v centru

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v centru. Apartmán v centru Olomouca ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 1 km od Olomouckého hradu, 1,4 km od Stĺpa Najsvätejšej Trojice a 500 metrov od radnice. Ubytovanie Apartmán v centru sa nachádza v meste Olomouc (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Theatre Hotel

9,4

Theatre Hotel

Ubytovanie (Hotel) Theatre Hotel. Hotel Theatre sa nachádza v Olomouci, 2 km od Olomouckého hradu. Ponúka vám wellness centrum, vírivku, reštauráciu, bar a kasíno. Ubytovanie Theatre Hotel sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Theatre Hotel má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel Theatre Hotel momentálne evidujeme 743 recenzií.

Praskova 12

9,4

Praskova 12

Ubytovanie (Apartmán) Praskova 12. Offering city views, Praskova 12 is an accommodation set in Olomouc, less than 1 km from Olomouc Castle and 2.3 km from Holy Trinity Column. Ubytovanie Praskova 12 sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Praskova 12 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Praskova 12 momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartmán Olomouc Ručilova

9,4

Apartmán Olomouc Ručilova

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Olomouc Ručilova. Apartmán Olomouc Ručilova sa nachádza v Olomouci a ponúka vám ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania. Ubytovanie Apartmán Olomouc Ručilova sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Olomouc Ručilova má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán Olomouc Ručilova momentálne evidujeme 59 recenzií.

Apartments Centre in Style

9,4

Apartments Centre in Style

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Centre in Style. Apartmán Centre in Style sa nachádza 300 metrov od Olomouckého hradu a 14 minút chôdze od Stĺpa Najsvätejšej Trojice. Ubytovanie Apartments Centre in Style sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Centre in Style má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartments Centre in Style momentálne evidujeme 71 recenzií.

Miss Sophie's Olomouc

9,4

Miss Sophie's Olomouc

Ubytovanie (Hotel) Miss Sophie's Olomouc. Hotel Miss Sophie's Olomouc sa nachádza v Olomouci, 1,4 km od Stĺpa Najsvätejšej Trojice. Ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytovanie Miss Sophie's Olomouc sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Miss Sophie's Olomouc má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel Miss Sophie's Olomouc momentálne evidujeme 558 recenzií.

Šmeralova Vila

9,4

Šmeralova Vila

Ubytovanie (Penzión) Šmeralova Vila. Šmeralova Vila sa nachádza v Olomouci, 450 metrov od ZOO. Ponúka saunu a vírivku. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi a zdarma si požičať bicykle. Ubytovanie Šmeralova Vila sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Šmeralova Vila má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Šmeralova Vila momentálne evidujeme 78 recenzií.

Smarthotel Nezvalova Archa

9,4

Smarthotel Nezvalova Archa

Ubytovanie (Hotel) Smarthotel Nezvalova Archa. Smarthotel Nezvalova Archa je samoobslužné ubytovacie zariadenie so spoločenskou miestnosťou, ktoré sa nachádza v Olomouci, 1 km od Olomouckého hradu. Ubytovanie Smarthotel Nezvalova Archa sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Smarthotel Nezvalova Archa má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel Smarthotel Nezvalova Archa momentálne evidujeme 487 recenzií.

Novostavba bytu 2+kk, Topolová, Olomouc

9,4

Novostavba bytu 2+kk, Topolová, Olomouc

Ubytovanie (Apartmán) Novostavba bytu 2+kk, Topolová, Olomouc. Novostavba bytu 2+kk, Topolová, Olomouc sa nachádza v Olomouci. Stĺp Najsvätejšej Trojice je vzdialený 3,5 km a Olomoucký hrad 4,4 km. Ubytovanie Novostavba bytu 2+kk, Topolová, Olomouc sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Novostavba bytu 2+kk, Topolová, Olomouc má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Novostavba bytu 2+kk, Topolová, Olomouc momentálne evidujeme 25 recenzií.

Apartmán Olmik

9,4

Apartmán Olmik

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Olmik. Apartmán Olmik in Olomouc offers accommodation with free WiFi, 2.2 km from Holy Trinity Column, 3.1 km from Olomouc Castle and 2. Ubytovanie Apartmán Olmik sa nachádza v meste Olomouc (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

NH Collection Olomouc Congress

9,4

NH Collection Olomouc Congress

Ubytovanie (Hotel) NH Collection Olomouc Congress. Hotel NH Collection Olomouc Congress sa nachádza vedľa Andrůvho štadióna, približne 10 minút chôdze od historického centra Olomouca. Ubytovanie NH Collection Olomouc Congress sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie NH Collection Olomouc Congress má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel NH Collection Olomouc Congress momentálne evidujeme 630 recenzií.

Penzion Holický dvůr

9,4

Penzion Holický dvůr

Ubytovanie (Penzión) Penzion Holický dvůr. Nefajčiarsky penzión Holický dvůr s výhľadom do záhrady sa nachádza v Olomouci, 6 km od Olomouckého hradu, Horného námestia a miesta konania vianočných... Ubytovanie Penzion Holický dvůr sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Holický dvůr má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Holický dvůr momentálne evidujeme 159 recenzií.

Chata Lužná

9,4

Chata Lužná

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Lužná. Situated in Lužná in the Olomouc region, Chata Lužná features a terrace and garden views. Ubytovanie Chata Lužná sa nachádza v meste Olomouc (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

4 SMART HOTEL

9,3

4 SMART HOTEL

Ubytovanie (Hotel) 4 SMART HOTEL. Hotel 4 Smart ponúka štvorhviezdičkové ubytovanie v Olomouci, 3 km od Arcibiskupského paláca, ako aj od Olomouckého hradu. Ubytovanie 4 SMART HOTEL sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie 4 SMART HOTEL má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel 4 SMART HOTEL momentálne evidujeme 79 recenzií.

Hotel Alley

9,3

Hotel Alley

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alley. Hotel Alley sa nachádza na pokojnom mieste pri parku v centre Olomouca. Ponúka klimatizované izby a voľný vstup do wellness areálu a malej posilňovne. Ubytovanie Hotel Alley sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Alley má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel Alley momentálne evidujeme 476 recenzií.

Apartment Olomouc Horni Namesti

9,3

Apartment Olomouc Horni Namesti

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Olomouc Horni Namesti. Apartment Olomouc Horni Namesti is set in Olomouc, 1 km from Holy Trinity Column and 1.1 km from Olomouc Castle, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Apartment Olomouc Horni Namesti sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Olomouc Horni Namesti má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartment Olomouc Horni Namesti momentálne evidujeme 36 recenzií.

Janského

9,3

Janského

Ubytovanie (Apartmán) Janského. Situated in Olomouc, 2.8 km from Holy Trinity Column, 3.7 km from Olomouc Castle and 2. Ubytovanie Janského sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Janského má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Janského momentálne evidujeme 17 recenzií.

Silvie Apartments - Šmeral

9,3

Silvie Apartments - Šmeral

Ubytovanie (Apartmán) Silvie Apartments - Šmeral. Ubytovanie Silvie Apartments - Šmeral so záhradou sa nachádza v Olomouci, 800 metrov od Olomouckého hradu. Ubytovanie Silvie Apartments - Šmeral sa nachádza v meste Olomouc (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

U Hlavního nádraží

9,2

U Hlavního nádraží

Ubytovanie (Apartmán) U Hlavního nádraží. Tento apartmán s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v Olomouci, 1,1 km od Olomouckého hradu a 1,8 km od stĺpa Najsvätejšej Trojice. Ubytovanie U Hlavního nádraží sa nachádza v meste Olomouc (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie U Hlavního nádraží má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán U Hlavního nádraží momentálne evidujeme 86 recenzií.

Ubytovanie v meste Olomouc

Mesto Olomouc sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 122 hotelov a ubytovanie v meste Olomouc.