Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Oravský Podzámok

V meste Oravský Podzámok (Slovensko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Oravský Podzámok

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Oravský Podzámok

Chalupa pri starej hájovni Racibor

10

Chalupa pri starej hájovni Racibor

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa pri starej hájovni Racibor. Chalupa pri starej hájovni Racibor sa nachádza v obci Oravský Podzámok. Ubytovanie Chalupa pri starej hájovni Racibor sa nachádza v meste Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chalupa pri starej hájovni Racibor má celkové hodnotenie 10. Pre Chata v prírode Chalupa pri starej hájovni Racibor momentálne evidujeme 9 recenzií.

Ubytovanie v Lihôtke

9,9

Ubytovanie v Lihôtke

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie v Lihôtke. Ubytovanie v Lihôtke sa nachádza v obci Oravský Podzámok 47 km od Žiliny. Na mieste je k dispozícii bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Ubytovanie v Lihôtke sa nachádza v meste Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión U nás

9,7

Penzión U nás

Ubytovanie (Penzión) Penzión U nás. Penzión U nás sa nachádza v obci Oravský Podzámok a ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom... Ubytovanie Penzión U nás sa nachádza v meste Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión U nás má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzión U nás momentálne evidujeme 326 recenzií.

Apartmán 80

9,7

Apartmán 80

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 80. Apartmán 80 s výhľadom do záhrady a patiom sa nachádza približne 2,2 km od lyžiarskeho strediska Racibor – Oravský Podzámok. Ubytovanie Apartmán 80 sa nachádza v meste Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán 80 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán 80 momentálne evidujeme 23 recenzií.

Urban Center

9,5

Urban Center

Ubytovanie (Penzión) Urban Center. Ubytovacie zariadenie Urban Center sa nachádza pri Oravskom hrade, 50 metrov od centra obce Oravský Podzámok a 2 km od lyžiarskeho strediska Racibor. Ubytovanie Urban Center sa nachádza v meste Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Urban Center má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Urban Center momentálne evidujeme 81 recenzií.

Penzión Reduta

9,3

Penzión Reduta

Ubytovanie (Penzión) Penzión Reduta. Penzión Reduta sa nachádza v Oravskom Podzámku a ponúka záhradu, gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. K dispozícii je služba nonstop recepcie a spoločná... Ubytovanie Penzión Reduta sa nachádza v meste Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Reduta má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión Reduta momentálne evidujeme 242 recenzií.

Hotel Palatín

9,2

Hotel Palatín

Ubytovanie (Hotel) Hotel Palatín. Trojhviezdičkový hotel Palatín sa nachádza v Oravskom Podzámku. Ponúka záhradu a terasu. Môžete tu využívať bar a úschovňu lyží. Ubytovanie Hotel Palatín sa nachádza v meste Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Palatín má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Palatín momentálne evidujeme 152 recenzií.

Penzión U dvoch levov

9

Penzión U dvoch levov

Ubytovanie (Penzión) Penzión U dvoch levov. Penzión U dvoch levov sa nachádza v obci Oravský Podzámok a ponúka záhradu a terasu. K dispozícii je aj bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzión U dvoch levov sa nachádza v meste Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Toliar

8,9

Penzion Toliar

Ubytovanie (Hostinec) Penzion Toliar. Penzión Toliar sa nachádza v Oravskom Podzámku. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, reštauráciu a súkromné parkovisko priamo na mieste... Ubytovanie Penzion Toliar sa nachádza v meste Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Toliar má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hostinec Penzion Toliar momentálne evidujeme 340 recenzií.

Penzión Racibor

7,9

Penzión Racibor

Ubytovanie (Penzión) Penzión Racibor. Penzión Racibor sa nachádza v obci Oravský Podzámok, 200 metrov od lyžiarskeho strediska Skipark Racibor – Oravský Podzámok. Ubytovanie Penzión Racibor sa nachádza v meste Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Racibor má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Penzión Racibor momentálne evidujeme 13 recenzií.

Turistická ubytovňa Forgáč

Turistická ubytovňa Forgáč

Ubytovanie (Penzión) Turistická ubytovňa Forgáč. Turistická ubytovňa Forgáč is offering accommodation in Oravský Podzámok. Ubytovanie Turistická ubytovňa Forgáč sa nachádza v meste Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány pri Zvonici

Apartmány pri Zvonici

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány pri Zvonici. Ubytovanie pri Zvonici is set in Oravský Podzámok. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartmány pri Zvonici sa nachádza v meste Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj).

Three-Bedroom Holiday Home in Oravsky Podzamok

Three-Bedroom Holiday Home in Oravsky Podzamok

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Oravsky Podzamok. Situated in Oravský Podzámok in the Žilinský kraj region, Three-Bedroom Holiday Home in Oravsky Podzamok is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Oravsky Podzamok sa nachádza v meste Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Three-Bedroom Holiday Home in Oravsky Podzamok nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalupa pri starej hájovni Racibor II

Chalupa pri starej hájovni Racibor II

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa pri starej hájovni Racibor II. Located in Oravský Podzámok, Chalupa pri starej hájovni Racibor II provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Chalupa pri starej hájovni Racibor II sa nachádza v meste Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Oravský Podzámok

Mesto Oravský Podzámok sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Oravský Podzámok.