Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Orfű

V meste Orfű (Maďarsko) máme celkom 50 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Orfű

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Orfű

Doni Prémium Vendégház

9,9

Doni Prémium Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Doni Prémium Vendégház. Situated in Orfű, Doni Prémium Vendégház has free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi. Ubytovanie Doni Prémium Vendégház sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya).

Beach House Orfű

9,9

Beach House Orfű

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beach House Orfű. Boasting a spa bath, Beach House Orfű is situated in Orfű. Ubytovanie Beach House Orfű sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Naposkert Levendulaház

9,8

Naposkert Levendulaház

Ubytovanie (Apartmán) Naposkert Levendulaház. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Naposkert Levendulaház features accommodation in Orfű with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Naposkert Levendulaház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fügefa Vendégház

9,8

Fügefa Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Fügefa Vendégház. Located in Orfű, Fügefa Vendégház provides free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Fügefa Vendégház sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Varga Villa

9,8

Varga Villa

Ubytovanie (Penzión) Varga Villa. Boasting a garden, Varga Villa is situated in Orfű. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytovanie Varga Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dollár Apartman

9,8

Dollár Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Dollár Apartman. Dollár Apartman is situated in Orfű and offers barbecue facilities. This apartment features free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie Dollár Apartman sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napkelte Vendégház

9,7

Napkelte Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Napkelte Vendégház. Facing the beachfront in Orfű, Napkelte Vendégház features a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Napkelte Vendégház sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bendegúz Vendégház

9,7

Bendegúz Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bendegúz Vendégház. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Bendegúz Vendégház is set in Orfű. Ubytovanie Bendegúz Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ákibáki vendégház

9,7

Ákibáki vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ákibáki vendégház. Set in Orfű in the Baranya region, Ákibáki vendégház features a balcony and lake views. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytovanie Ákibáki vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levendula Porta és Pajtaszínház

9,7

Levendula Porta és Pajtaszínház

Ubytovanie (Penzión) Levendula Porta és Pajtaszínház. Levendula Porta és Pajtaszínház in Orfű provides adults-only accommodation with free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Levendula Porta és Pajtaszínház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Éden Sziget Vendégház

9,7

Éden Sziget Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Éden Sziget Vendégház. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Éden Sziget Vendégház is set in Orfű. Ubytovanie Éden Sziget Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Naposdombi Apartmanok

9,6

Naposdombi Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Naposdombi Apartmanok. With water sports facilities and a terrace, Naposdombi Apartmanok is set in Orfű and offers free WiFi. Ubytovanie Naposdombi Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

the passenger spot

9,6

the passenger spot

Ubytovanie (Dovolenkový dom) the passenger spot. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, the passenger spot provides accommodation in Orfű with free WiFi and pool views. Ubytovanie the passenger spot sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Atrium Vendégház

9,6

Guest House Atrium Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Guest House Atrium Vendégház. Situated in Orfű, Guest House Atrium Vendégház features a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytovanie Guest House Atrium Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Terrace Apartments

9,6

Terrace Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Terrace Apartments. Located in Orfű in the Baranya region, Terrace Apartments features a terrace and garden views. Ubytovanie Terrace Apartments sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya).

Napospatak Apartmanház

9,6

Napospatak Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Napospatak Apartmanház. Napospatak Apartmanház has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Orfű. Ubytovanie Napospatak Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kajakos vendégház

9,5

Kajakos vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Kajakos vendégház. Set in Orfű in the Baranya region, Kajakos vendégház offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Kajakos vendégház sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Harangláb apartmanok

9,5

Harangláb apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Harangláb apartmanok. Offering garden views, Harangláb apartmanok in Orfű offers accommodation, free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, a garden, barbecue facilities and a... Ubytovanie Harangláb apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Diás Panzió

9,5

Diás Panzió

Ubytovanie (Apartmány) Diás Panzió. Completely renovated in 2015, Diás Panzió offers fully furnished apartments just 150 metres from the shore of Lake Orfű and 230 metres from the water park... Ubytovanie Diás Panzió sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya).

Rural Idyll - Vidéki Idill

9,4

Rural Idyll - Vidéki Idill

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rural Idyll - Vidéki Idill. Set in Orfű in the Baranya region, Rural Idyll - Vidéki Idill features a balcony and garden views. Ubytovanie Rural Idyll - Vidéki Idill sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nivida Vendégház

9,4

Nivida Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Nivida Vendégház. Nivida Vendégház has lake views, free WiFi and free private parking, situated in Orfű. Ubytovanie Nivida Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napostó Pihenőház - Sunnylake Suites

9,4

Napostó Pihenőház - Sunnylake Suites

Ubytovanie (Apartmány) Napostó Pihenőház - Sunnylake Suites. Offering garden views, Napostó Pihenőház - Sunnylake Suites in Orfű offers accommodation, water sports facilities and a terrace. Ubytovanie Napostó Pihenőház - Sunnylake Suites sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marion Apartmanok

9,2

Marion Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Marion Apartmanok. Marion Apartmanok features garden views, free WiFi and free private parking, located in Orfű. Ubytovanie Marion Apartmanok sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csipke Lovaspanzió

9,2

Csipke Lovaspanzió

Ubytovanie (Penzión) Csipke Lovaspanzió. Csipke Lovaspanzió is located in Orfű. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Ubytovanie Csipke Lovaspanzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anita Apartmanház

9

Anita Apartmanház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Anita Apartmanház. Anita Apartmanház is set in Orfű and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Anita Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Albatrosz Vendégház

8,6

Albatrosz Vendégház

Ubytovanie (Privát) Albatrosz Vendégház. Boasting an outdoor pool and pool views, Albatrosz Vendégház is situated in Orfű. Ubytovanie Albatrosz Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Laterum Motel

8,4

Laterum Motel

Ubytovanie (Penzión) Laterum Motel. Ideally located right next to the Aquapark of Orfű and offering panoramic views over the Lake Pécsi, Laterum Motel comes with en suite rooms and a fully... Ubytovanie Laterum Motel sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tóparti Vendégház

Tóparti Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tóparti Vendégház. Tóparti Vendégház is located in Orfű and offers a tennis court and barbecue facilities. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytovanie Tóparti Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 237 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Poppe Vendégház

Poppe Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Poppe Vendégház. Poppe Vendégház features garden views, free WiFi and free private parking, located in Orfű. Ubytovanie Poppe Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

KalandFészek

KalandFészek

Ubytovanie (Dovolenkový dom) KalandFészek. Boasting a terrace, KalandFészek provides accommodation in Orfű with free WiFi and garden views. The air-conditioned accommodation is 12 km from Pécs. Ubytovanie KalandFészek sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Családi apartman

Családi apartman

Ubytovanie (Apartmán) Családi apartman. Boasting a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Családi apartman provides accommodation in Orfű with free WiFi and garden views. Ubytovanie Családi apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya).

Gábor Apartman Orfű

Gábor Apartman Orfű

Ubytovanie (Apartmán) Gábor Apartman Orfű. Boasting free bikes, a garden, and barbecue facilities, Gábor Apartman Orfű offers accommodation in Orfű with free WiFi and garden views. Ubytovanie Gábor Apartman Orfű sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ady Apartmanház

Ady Apartmanház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ady Apartmanház. Ady Apartmanház is located in Orfű. Set on the beachfront, this property features free bikes, a garden, barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Ady Apartmanház sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relax-Porta Vendégház

Relax-Porta Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Relax-Porta Vendégház. Set in Orfű, Relax-Porta Vendégház features a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytovanie Relax-Porta Vendégház sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Paradise Apartman

Paradise Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Paradise Apartman. Apartmán Paradiese sa nachádza v meste Orfű a ponúka záhradu. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 kúpeľňu a obývaciu izbu. Ubytovanie Paradise Apartman sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Onix - Orfű Apartman

Onix - Orfű Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Onix - Orfű Apartman. Apartmán Onix - Orfű sa nachádza v meste Orfű a ponúka terasu. Mesto Pécs je vzdialené 11 km. Dovolenkový dom má 1 kúpeľňu a obývaciu izbu. Ubytovanie Onix - Orfű Apartman sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rácz Tanya és Panzió

Rácz Tanya és Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rácz Tanya és Panzió. With garden views, Rácz Tanya és Panzió is located in Orfű and has free WiFi. Ubytovanie Rácz Tanya és Panzió sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relax-Szállás Vendégház

Relax-Szállás Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Relax-Szállás Vendégház. Situated in Orfű, Relax-Szállás Vendégház has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Relax-Szállás Vendégház sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Orfű Herman Ottó utca 37

Orfű Herman Ottó utca 37

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Orfű Herman Ottó utca 37. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Orfű Herman Ottó utca 37 is situated in Orfű. Ubytovanie Orfű Herman Ottó utca 37 sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 188 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Falusi Hangulat

Falusi Hangulat

Ubytovanie (Apartmán) Falusi Hangulat. Ubytovacie zariadenie Falusi Hangulat sa nachádza v obci Orfű. Ubytovanie Falusi Hangulat sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Onix -Orfű Aqua Apartman

Onix -Orfű Aqua Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Onix -Orfű Aqua Apartman. Onix -Orfű Aqua Apartman is situated in Orfű and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Onix -Orfű Aqua Apartman sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Forrás Panzió és Apartman

Forrás Panzió és Apartman

Ubytovanie (Bed and breakfast) Forrás Panzió és Apartman. Situated in Orfű, Forrás Panzió és Apartman features free WiFi, and guests can enjoy a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Forrás Panzió és Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya).

Natúra Panzió&Apartmanház

Natúra Panzió&Apartmanház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Natúra Panzió&Apartmanház. Located in Orfű, Natúra Panzió&Apartmanház provides free WiFi, and guests can enjoy barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Natúra Panzió&Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kistó panzió

Kistó panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kistó panzió. Located in Orfű in the Baranya region, Kistó panzió provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Kistó panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mandala Apartman - Orfű

Mandala Apartman - Orfű

Ubytovanie (Apartmán) Mandala Apartman - Orfű. Mandala Apartman - Orfű is situated in Orfű. This apartment also has free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Mandala Apartman - Orfű sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ibolya Vendégház

Ibolya Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Ibolya Vendégház. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ibolya Vendégház provides accommodation in Orfű with free WiFi and garden views. Ubytovanie Ibolya Vendégház sa nachádza v meste Orfű (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dévai Bungalló

Dévai Bungalló

Ubytovanie (Apartmán) Dévai Bungalló. Situated in Orfű, Dévai Bungalló features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Dévai Bungalló sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Orfű

Mesto Orfű sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 50 hotelov a ubytovanie v meste Orfű.