Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Orosháza

V meste Orosháza (Maďarsko) máme celkom 34 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Orosháza

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Orosháza

Napfény nyaraló

9,6

Napfény nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Napfény nyaraló. Ideally located in Gyopárosfürdő district of Orosháza, Napfény nyaraló features a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Napfény nyaraló sa nachádza v meste Orosháza (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Flóra**

9,6

Hotel Flóra**

Ubytovanie (Hotel) Hotel Flóra**. Hotel Flóra** features free bikes, bar, a garden and private beach area in Orosháza. All rooms feature a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Hotel Flóra** sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Happy Mammy Bababarát Vendégház - Hűvös utca

9,5

Happy Mammy Bababarát Vendégház - Hűvös utca

Ubytovanie (Apartmán) Happy Mammy Bababarát Vendégház - Hűvös utca. Boasting a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Happy Mammy Bababarát Vendégház - Hűvös utca features accommodation in Orosháza with free WiFi... Ubytovanie Happy Mammy Bababarát Vendégház - Hűvös utca sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Happy Mammy Bababarát Vendégház Fészek utca

9,4

Happy Mammy Bababarát Vendégház Fészek utca

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Happy Mammy Bababarát Vendégház Fészek utca. Ideally situated in Gyopárosfürdő district of Orosháza, Happy Mammy Bababarát Vendégház Fészek utca features a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Happy Mammy Bababarát Vendégház Fészek utca sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napfény apartman

9,4

Napfény apartman

Ubytovanie (Apartmány) Napfény apartman. Located in Orosháza, 41 km from Békéscsaba, Napfény apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Napfény apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Neon2 Panzio

9,1

Neon2 Panzio

Ubytovanie (Bed and breakfast) Neon2 Panzio. Located a 3-minute walk from the water slides, pools and spa facilities of Gyopárosfürdő Thermal Bath, Neon 2 Pension offers а garden with rustic-style... Ubytovanie Neon2 Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fehér Hattyú Panzió

9,1

Fehér Hattyú Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Fehér Hattyú Panzió. Situated in the town of Oroshaza and 150 metres from the Gyopárosfürdő Thermal Bath, Fehér Hattyú Panzió offers en-suite accommodation with a restaurant, a... Ubytovanie Fehér Hattyú Panzió sa nachádza v meste Orosháza (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Brill Orosháza

8,9

Hotel Brill Orosháza

Ubytovanie (Hotel) Hotel Brill Orosháza. Offering elegant rooms and suites, Hotel Brill Orosháza is located in the centre of Orosháza. Free WiFi access is available in all areas. Ubytovanie Hotel Brill Orosháza sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rigó Vendégház

8,9

Rigó Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Rigó Vendégház. Penzión Rigó Vendégház sa nachádza v meste Orosháza, 47 km od obce Cserkeszőlő. Ponúka gril a terasu. Na mieste môžete využiť bezplatné súkromné... Ubytovanie Rigó Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpesi Vendégház

8,6

Alpesi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Alpesi Vendégház. Situated in Orosháza,2 km from the Gyopárosfürdő Thermal Spa, Alpesi Vendégház offers an apartment with free WiFi and free parking. Ubytovanie Alpesi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 11 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mosoly Vendégház

8,6

Mosoly Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Mosoly Vendégház. Boasting a garden, Mosoly Vendégház is situated in Orosháza in the suburbs, 500 metres from the centre. Ubytovanie Mosoly Vendégház sa nachádza v meste Orosháza (Maďarsko - Bekes).

Horváth Vendégház

8,5

Horváth Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Horváth Vendégház. Horváth Vendégház is located in the village of Orosháza-Gyopárosfüdő and only 200 metres from the nearest spa. Ubytovanie Horváth Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hangulat Vendégház Apartmanok

8,5

Hangulat Vendégház Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Hangulat Vendégház Apartmanok. Hangulat Vendégház, a guest house, is a property set in Orosháza. This guest house offers free WiFi and free entry to the fitness studio next door. Ubytovanie Hangulat Vendégház Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tópart Panzió Agro-M Zrt

8,5

Tópart Panzió Agro-M Zrt

Ubytovanie (Bed and breakfast) Tópart Panzió Agro-M Zrt. Set in Orosháza, 41 km from Békéscsaba, Tópart Panzió Agro-M Zrt offers a bar and free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Tópart Panzió Agro-M Zrt sa nachádza v meste Orosháza (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AKÁC Vendégház

7,9

AKÁC Vendégház

Ubytovanie (Penzión) AKÁC Vendégház. Located in Orosháza, AKÁC Vendégház features a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie AKÁC Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alföld Gyöngye Hotel

7,5

Alföld Gyöngye Hotel

Ubytovanie (Hotel) Alföld Gyöngye Hotel. Alfold Gyongye Hotel is an ideal choice for larger events, or just for the weary. Ubytovanie Alföld Gyöngye Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Roland Motel

7,5

Roland Motel

Ubytovanie (Penzión) Roland Motel. Boasting a garden, Roland Motel is situated in Orosháza. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Roland Motel sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kertvárosi Vendégház

7,2

Kertvárosi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kertvárosi Vendégház. Toto zariadenie Vám ponúka 2 penzióny - jeden v centre mesta, ďalší v zelenom predmestí. Oba poskytujú pekne zariadené izby za rozumné ceny. Ubytovanie Kertvárosi Vendégház sa nachádza v meste Orosháza (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belvárosi Vendégház

7

Belvárosi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Belvárosi Vendégház. Belvárosi Vendégház is set in Orosháza and features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Belvárosi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nimród

6,2

Nimród

Ubytovanie (Bed and breakfast) Nimród. Situated in Orosháza, Nimród features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Nimród sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hűvös Nyaralóház Orosháza

Hűvös Nyaralóház Orosháza

Ubytovanie (Penzión) Hűvös Nyaralóház Orosháza. Located in the Gyopárosfürdő district of Orosháza, Hűvös Nyaralóház Orosháza provides a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Hűvös Nyaralóház Orosháza sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes).

Bréda Apartman Exkluzív

Bréda Apartman Exkluzív

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bréda Apartman Exkluzív. Offering a garden and a terrace, Bréda Apartman Exkluzív is set in the Gyopárosfürdő district in Orosháza. Ubytovanie Bréda Apartman Exkluzív sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

NAPSUGÁR ÜDÜLŐHÁZ 2/A.-2/B.

NAPSUGÁR ÜDÜLŐHÁZ 2/A.-2/B.

Ubytovanie (Apartmány) NAPSUGÁR ÜDÜLŐHÁZ 2/A.-2/B.. Situated in Orosháza, NAPSUGÁR ÜDÜLŐHÁZ 2/A.-2/B. Features accommodation with air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie NAPSUGÁR ÜDÜLŐHÁZ 2/A.-2/B. sa nachádza v meste Orosháza (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napsugár Üdülőház 1

Napsugár Üdülőház 1

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Napsugár Üdülőház 1. Attractively situated in Gyopárosfürdő district of Orosháza, Napsugár Üdülőház 1 features a garden and free WiFi. Ubytovanie Napsugár Üdülőház 1 sa nachádza v meste Orosháza (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szűcs Pihenőház

Szűcs Pihenőház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szűcs Pihenőház. Located in Orosháza in the Bekes region, Szűcs Pihenőház has a patio and lake views. Ubytovanie Szűcs Pihenőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 182 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Körmendi Apartman

Körmendi Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Körmendi Apartman. Featuring a garden and a terrace, Körmendi Apartman is situated in the Gyopárosfürdő district in Orosháza. Ubytovanie Körmendi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oros House Apartmanház

Oros House Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Oros House Apartmanház. Located in Orosháza, Oros House Apartmanház features accommodation with a kitchen. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Oros House Apartmanház sa nachádza v meste Orosháza (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Roland Hostel

Roland Hostel

Ubytovanie (Apartmány) Roland Hostel. Roland Hostel is located in Orosháza. Makó is 49 km from the apartment, while Békéscsaba is 39 km away. Ubytovanie Roland Hostel sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Silver House vendégház

Silver House vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Silver House vendégház. Silver House vendégház is situated in Orosháza and offers a garden and a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Silver House vendégház sa nachádza v meste Orosháza (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Golden Apartman

Golden Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Golden Apartman. Boasting a terrace, Golden Apartman offers accommodation in Orosháza with free WiFi and garden views. Ubytovanie Golden Apartman sa nachádza v meste Orosháza (Maďarsko - Bekes).

Rozmaring Vendégház

Rozmaring Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Rozmaring Vendégház. Set in the Gyopárosfürdő district of Orosháza, Rozmaring Vendégház offers a garden. Ubytovanie Rozmaring Vendégház sa nachádza v meste Orosháza (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AKÁC- Apartman

AKÁC- Apartman

Ubytovanie (Apartmán) AKÁC- Apartman. Boasting a sauna, AKÁC- Apartman is situated in Orosháza. The apartment has garden views and is 41 km from Békéscsaba. Ubytovanie AKÁC- Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Orosháza

Mesto Orosháza sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 34 hotelov a ubytovanie v meste Orosháza.