Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ostrožská Nová Ves

V meste Ostrožská Nová Ves (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ostrožská Nová Ves

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ostrožská Nová Ves

Hotel Golf Jezera

8,7

Hotel Golf Jezera

Ubytovanie (Hotel) Hotel Golf Jezera. Hotel Golf Jezera sa nachádza v Ostrožskej Novej Vsi, ponúka 9-jamkové golfové ihrisko a na požiadanie aj možnosť objednať si tréningové lekcie. Ubytovanie Hotel Golf Jezera sa nachádza v meste Ostrožská Nová Ves (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Golf Jezera má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Golf Jezera momentálne evidujeme 94 recenzií.

Hotel U Racka

8,6

Hotel U Racka

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Racka. Hotel U Racka sa nachádza v kúpeľnej obci Ostrožská Nová Ves, 8 km od Uherského Hradišťa. Ubytovanie Hotel U Racka sa nachádza v meste Ostrožská Nová Ves (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel U Racka má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel U Racka momentálne evidujeme 68 recenzií.

Slovácký dvůr s.r.o.

Slovácký dvůr s.r.o.

Ubytovanie (Dovolenkový park) Slovácký dvůr s.r.o.. Located in Ostrožská Nová Ves, 27 km from Skalica, Slovácký dvůr s.r.o. Provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Slovácký dvůr s.r.o. sa nachádza v meste Ostrožská Nová Ves (Česká republika - Zlínsky kraj). Pre Dovolenkový park Slovácký dvůr s.r.o. nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Ostrožská Nová Ves

Mesto Ostrožská Nová Ves sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Ostrožská Nová Ves.