Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Otrokovice

V meste Otrokovice (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Otrokovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Otrokovice

Penzion Harley Pub

9,3

Penzion Harley Pub

Ubytovanie (Penzión) Penzion Harley Pub. Penzión Harley Pub so záhradou sa nachádza v Otrokoviciach. K dispozícii je služba organizácie výletov a reštaurácia. Ubytovanie Penzion Harley Pub sa nachádza v meste Otrokovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Harley Pub má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Harley Pub momentálne evidujeme 226 recenzií.

Hotel Morava

9,2

Hotel Morava

Ubytovanie (Hotel) Hotel Morava. Hotel Morava sa nachádza v mestečku Otrokovice. Ponúka vám služby recepcie s nepretržitou prevádzkou a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hotel Morava sa nachádza v meste Otrokovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Morava má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Morava momentálne evidujeme 263 recenzií.

Penzion Morava

8,8

Penzion Morava

Ubytovanie (Penzión) Penzion Morava. Penzión Morava ponúka hosťom priestranné a moderne zariadené izby so satelitnou TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzion Morava sa nachádza v meste Otrokovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Morava má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Morava momentálne evidujeme 71 recenzií.

Hotel Rottal

8,1

Hotel Rottal

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rottal. Tento hotel sa nachádza na okraji mesta Otrokovice, 10 minút jazdy od centra mesta. Ubytovanie Hotel Rottal sa nachádza v meste Otrokovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Rottal má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Rottal momentálne evidujeme 154 recenzií.

Penzion Lipa

7,6

Penzion Lipa

Ubytovanie (Penzión) Penzion Lipa. Penzión Lipa sa nachádza len 1 km od centra mesta Otrokovice. Jeho súčasťou je reštaurácia, ktorá pripravuje jedlá tradičnej českej kuchyne. Ubytovanie Penzion Lipa sa nachádza v meste Otrokovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Lipa má celkové hodnotenie 7,6. Pre Penzión Penzion Lipa momentálne evidujeme 74 recenzií.

Ubytovna Oaza

7,1

Ubytovna Oaza

Ubytovanie (Hostel) Ubytovna Oaza. Ubytovňa Oáza sa nachádza v meste Otrokovice, iba 300 metrov od rieky Morava a 400 metrov od autobusovej stanice. Ubytovanie Ubytovna Oaza sa nachádza v meste Otrokovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovna Oaza má celkové hodnotenie 7,1. Pre Hostel Ubytovna Oaza momentálne evidujeme 47 recenzií.

Ubytovanie v meste Otrokovice

Mesto Otrokovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Otrokovice.