Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pakrac

V meste Pakrac (Chorvátsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pakrac

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pakrac

Apartman Pepi

9,6

Apartman Pepi

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Pepi. Apartman Pepi is set in Pakrac. The property features garden views. Ubytovanie Apartman Pepi sa nachádza v meste Pakrac (Chorvátsko - Požega-Slavonia County).

Hotel Pakrac

8,6

Hotel Pakrac

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pakrac. Hotel Pakrac has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Pakrac. Ubytovanie Hotel Pakrac sa nachádza v meste Pakrac (Chorvátsko - Požega-Slavonia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sobe s kupaonicom - Pakrac

8,4

Sobe s kupaonicom - Pakrac

Ubytovanie (Penzión) Sobe s kupaonicom - Pakrac. Located in Pakrac, Sobe s kupaonicom - Pakrac features a bar, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Sobe s kupaonicom - Pakrac sa nachádza v meste Pakrac (Chorvátsko - Požega-Slavonia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sobe Baja

7,8

Sobe Baja

Ubytovanie (Apartmán) Sobe Baja. Set in Pakrac, Sobe Baja offers accommodation with a bar, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Sobe Baja sa nachádza v meste Pakrac (Chorvátsko - Požega-Slavonia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Minea

Apartmani Minea

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Minea. Located in Pakrac, Apartmani Minea offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and TV, as well as a shared lounge and a garden. Ubytovanie Apartmani Minea sa nachádza v meste Pakrac (Chorvátsko - Požega-Slavonia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuca za odmor Ivana

Kuca za odmor Ivana

Ubytovanie (Vila) Kuca za odmor Ivana. Offering free WiFi and garden views, Kuca za odmor Ivana is an accommodation situated in Pakrac. Guests can go for a swim in the private pool. Ubytovanie Kuca za odmor Ivana sa nachádza v meste Pakrac (Chorvátsko - Požega-Slavonia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Pakrac

Mesto Pakrac sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Pakrac.