Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Palkonya

V meste Palkonya (Maďarsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Palkonya

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Palkonya

Palkonyha Panzió Speiz

9,9

Palkonyha Panzió Speiz

Ubytovanie (Bed and breakfast) Palkonyha Panzió Speiz. Set in Palkonya, 6 km from Villány, Palkonyha Panzió Speiz offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Palkonyha Panzió Speiz sa nachádza v meste Palkonya (Maďarsko - Baranya).

Borveranda Palkonya - Hordóházak

9,9

Borveranda Palkonya - Hordóházak

Ubytovanie (Apartmány) Borveranda Palkonya - Hordóházak. Located in Palkonya in the Baranya region, Borveranda Palkonya - Hordóházak features a garden. Ubytovanie Borveranda Palkonya - Hordóházak sa nachádza v meste Palkonya (Maďarsko - Baranya).

Nora Porta

9,8

Nora Porta

Ubytovanie (Penzión) Nora Porta. Nora Porta is located in the centre of Palkonya with panoramic views and offers a cosy room with wooden furnishings and a terrace, and a spacious garden... Ubytovanie Nora Porta sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya).

Vaj Bisztró és Vendégház

9,6

Vaj Bisztró és Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Vaj Bisztró és Vendégház. Featuring lake views, Vaj Bisztró és Vendégház in Palkonya features accommodation, a restaurant, a bar, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Vaj Bisztró és Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya).

Bogyólak Palkonya

9,6

Bogyólak Palkonya

Ubytovanie (Apartmán) Bogyólak Palkonya. Set in Palkonya in the Baranya region, Bogyólak Palkonya features a patio and mountain views. Ubytovanie Bogyólak Palkonya sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya).

Mama vendégház - Palkonya

9,6

Mama vendégház - Palkonya

Ubytovanie (Penzión) Mama vendégház - Palkonya. Set in Palkonya, Mama vendégház - Palkonya offers a garden. The property offers free private parking and free WiFi. Ubytovanie Mama vendégház - Palkonya sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya).

Pertu Porta

9,4

Pertu Porta

Ubytovanie (Penzión) Pertu Porta. Pertu Porta features air-conditioned accommodation in Palkonya. Boasting a shared kitchen, this property also provides guests with a terrace. Ubytovanie Pertu Porta sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya).

Beck's Borveranda

9,3

Beck's Borveranda

Ubytovanie (Bed and breakfast) Beck's Borveranda. Located in Palkonya, 5 km from Villány, Beck's Borveranda provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Beck's Borveranda sa nachádza v meste Palkonya (Maďarsko - Baranya).

Vadviraghaz

8,6

Vadviraghaz

Ubytovanie (Penzión) Vadviraghaz. Vadviraghaz is set in Palkonya and features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Vadviraghaz sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya).

Művész Vendégház

Művész Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Művész Vendégház. Művész Vendégház is located in Palkonya. The holiday home consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Művész Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya).

Bella Vendégház Palkonya

Bella Vendégház Palkonya

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bella Vendégház Palkonya. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Bella Vendégház Palkonya offers accommodation in Palkonya with free WiFi and... Ubytovanie Bella Vendégház Palkonya sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya).

Ubytovanie v meste Palkonya

Mesto Palkonya sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Palkonya.