Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Palkonya

V meste Palkonya (Maďarsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Palkonya

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Palkonya

Nora Porta

9,8

Nora Porta

Ubytovanie (Penzión) Nora Porta. Nora Porta is located in the centre of Palkonya with panoramic views and offers a cosy room with wooden furnishings and a terrace, and a spacious garden... Ubytovanie Nora Porta sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vaj Bisztró és Vendégház

9,6

Vaj Bisztró és Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Vaj Bisztró és Vendégház. Featuring lake views, Vaj Bisztró és Vendégház in Palkonya features accommodation, a restaurant, a bar, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Vaj Bisztró és Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bogyólak Palkonya

9,6

Bogyólak Palkonya

Ubytovanie (Apartmán) Bogyólak Palkonya. Set in Palkonya in the Baranya region, Bogyólak Palkonya features a patio and mountain views. Ubytovanie Bogyólak Palkonya sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mama vendégház - Palkonya

9,6

Mama vendégház - Palkonya

Ubytovanie (Penzión) Mama vendégház - Palkonya. Set in Palkonya, Mama vendégház - Palkonya offers a garden. The property offers free private parking and free WiFi. Ubytovanie Mama vendégház - Palkonya sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pertu Porta

9,4

Pertu Porta

Ubytovanie (Penzión) Pertu Porta. Pertu Porta features air-conditioned accommodation in Palkonya. Boasting a shared kitchen, this property also provides guests with a terrace. Ubytovanie Pertu Porta sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vadviraghaz

8,6

Vadviraghaz

Ubytovanie (Penzión) Vadviraghaz. Vadviraghaz is set in Palkonya and features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Vadviraghaz sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Művész Vendégház

Művész Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Művész Vendégház. Művész Vendégház is located in Palkonya. The holiday home consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Művész Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bella Vendégház Palkonya

Bella Vendégház Palkonya

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bella Vendégház Palkonya. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Bella Vendégház Palkonya offers accommodation in Palkonya with free WiFi and... Ubytovanie Bella Vendégház Palkonya sa nachádza v meste (Maďarsko - Baranya). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 321 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Palkonya

Mesto Palkonya sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Palkonya.