Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pardubice

V meste Pardubice (Česká republika) máme celkom 37 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pardubice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pardubice

Apartment 4

9,7

Apartment 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 4. Offering free WiFi and city views, Apartment 4 is an accommodation set in Pardubice. Ubytovanie Apartment 4 sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment 4 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment 4 momentálne evidujeme 6 recenzií.

Tolarova Apartmán

9,6

Tolarova Apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Tolarova Apartmán. Boasting accommodation with a balcony, Tolarova Apartmán is situated in Pardubice. Ubytovanie Tolarova Apartmán sa nachádza v meste Pardubice (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pierre hotel & restaurant

9,6

Pierre hotel & restaurant

Ubytovanie (Hotel) Pierre hotel & restaurant. Hotel Pierre & restaurant v Pardubiciach má reštauráciu a bar. K dispozícii je záhrada a terasa. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Pierre hotel & restaurant sa nachádza v meste Pardubice (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Třída Míru

9,5

Apartment Třída Míru

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Třída Míru. Apartment Třída Míru is set in Pardubice. The property has city views and is 45 km from Kolín. Ubytovanie Apartment Třída Míru sa nachádza v meste Pardubice (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bubenikova

9,5

Apartment Bubenikova

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bubenikova. Apartment Bubenikova is situated in Pardubice. The property has city views and is 45 km from Kolín. Ubytovanie Apartment Bubenikova sa nachádza v meste Pardubice (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Byt 3+1 u centra (výhled do krajiny z 6. patra)

9,5

Byt 3+1 u centra (výhled do krajiny z 6. patra)

Ubytovanie (Apartmán) Byt 3+1 u centra (výhled do krajiny z 6. patra). Situated in Pardubice in the Pardubice region, Byt 3+1 u centra (výhled do krajiny z 6. Patra) features a patio. Guests have a private balcony. Ubytovanie Byt 3+1 u centra (výhled do krajiny z 6. patra) sa nachádza v meste Pardubice (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Víno Hruška Pardubice

9,5

Penzion Víno Hruška Pardubice

Ubytovanie (Penzión) Penzion Víno Hruška Pardubice. Penzión Víno Hruška Pardubice sa nachádza v budove z roku 2017 v Pardubiciach a ponúka bar a izby s bezplatným Wi-Fi, káblovou TV s plochou obrazovkou a... Ubytovanie Penzion Víno Hruška Pardubice sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Víno Hruška Pardubice má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Víno Hruška Pardubice momentálne evidujeme 153 recenzií.

Apartmán Lucie

9,4

Apartmán Lucie

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Lucie. Boasting a casino and a terrace, Apartmán Lucie features accommodation in Pardubice with free WiFi and city views. This property offers access to a... Ubytovanie Apartmán Lucie sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Lucie má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán Lucie momentálne evidujeme 26 recenzií.

Penzion Zelená Žába

9,4

Penzion Zelená Žába

Ubytovanie (Penzión) Penzion Zelená Žába. Penzión Zelená Žába sa nachádza 5 minút chôdze od historického centra Pardubíc a ponúka hosťom reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo... Ubytovanie Penzion Zelená Žába sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Zelená Žába má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Zelená Žába momentálne evidujeme 836 recenzií.

Chalupa Sluníčko

9,4

Chalupa Sluníčko

Ubytovanie (Apartmány) Chalupa Sluníčko. Boasting a swimming pool, a garden and a shared lounge and views of the mountain, Chalupa Sluníčko is set in Čenkovice and offers accommodation with free... Ubytovanie Chalupa Sluníčko sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa Sluníčko má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Chalupa Sluníčko momentálne evidujeme 53 recenzií.

Rezidence Mandragora

9,4

Rezidence Mandragora

Ubytovanie (Apartmány) Rezidence Mandragora. Rezidencia Mandragora sa nachádza v centre Pardubíc. Ponúka dizajnový interiér, výhľad na mesto, masérske služby a bezplatné WiFi pripojenie. Ubytovanie Rezidence Mandragora sa nachádza v meste Pardubice (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán U zvonicky 45 srch

9,2

Apartmán U zvonicky 45 srch

Ubytovanie (Privát) Apartmán U zvonicky 45 srch. Apartmán U zvoničky 45 srch ponúka ubytovanie v Pardubiciach. Patrí k nemu súkromný bazén i terasa a naskytá sa z neho výhľad na bazén. Ubytovanie Apartmán U zvonicky 45 srch sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán U zvonicky 45 srch má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Apartmán U zvonicky 45 srch momentálne evidujeme 38 recenzií.

Apartmany U Letiste

9,2

Apartmany U Letiste

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany U Letiste. Apartmány U Letiště sa nachádzajú v Pardubiciach. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi a prístup na záhradu. Ubytovanie Apartmany U Letiste sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany U Letiste má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Apartmany U Letiste momentálne evidujeme 33 recenzií.

Hotel U Zlateho Andela

9,1

Hotel U Zlateho Andela

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Zlateho Andela. Hotel U Zlatého Anděla sídli v budove z 15. storočia priamo v historickom centre Pardubíc. Ubytovanie Hotel U Zlateho Andela sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel U Zlateho Andela má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel U Zlateho Andela momentálne evidujeme 176 recenzií.

Hotel 100

9

Hotel 100

Ubytovanie (Hotel) Hotel 100. Hotel 100 sa nachádza v historickom centre Pardubíc, 2 km od železničnej stanice a ponúka výhľad na historický zámok. Ubytovanie Hotel 100 sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel 100 má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel 100 momentálne evidujeme 250 recenzií.

Hotel & restaurant SIGNAL

8,9

Hotel & restaurant SIGNAL

Ubytovanie (Hotel) Hotel & restaurant SIGNAL. Hotel sa nachádza 2 km od centra mesta Pardubíc. Ponúka tradičné reštaurácie s vonkajším posedením. Na mieste môžete využívať bezplatné parkovisko. Ubytovanie Hotel & restaurant SIGNAL sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel & restaurant SIGNAL má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel & restaurant SIGNAL momentálne evidujeme 238 recenzií.

Justyna

8,9

Justyna

Ubytovanie (Vila) Justyna. Featuring a garden, a bar, and a shared lounge, Justyna offers accommodation in Pardubice with free WiFi and lake views. Ubytovanie Justyna sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 279 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Justyna má celkové hodnotenie 8,9. Pre Vila Justyna momentálne evidujeme 17 recenzií.

Penzion Hacienda Ranchero

8,9

Penzion Hacienda Ranchero

Ubytovanie (Penzión) Penzion Hacienda Ranchero. Penzión Hacienda Ranchero sa nachádza v centre Pardubíc, 400 metrov od aquaparku. Ponúka reštauráciu. Ubytovanie Penzion Hacienda Ranchero sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Hacienda Ranchero má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Hacienda Ranchero momentálne evidujeme 718 recenzií.

Penzion Hůrka

8,9

Penzion Hůrka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Hůrka. Penzion Hůrka has a bar, garden, barbecue facilities and terrace in Pardubice. Ubytovanie Penzion Hůrka sa nachádza v meste Pardubice (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Atrium

8,9

Hotel Atrium

Ubytovanie (Hotel) Hotel Atrium. Hotel Atrium sa nachádza na pokojnom mieste v centre Pardubíc, 5 minút chôdze od Zelenej Brány. Ubytovanie Hotel Atrium sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Atrium má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Atrium momentálne evidujeme 548 recenzií.

Trnovská

8,9

Trnovská

Ubytovanie (Apartmán) Trnovská. Located in Pardubice, Trnovská provides accommodation with a terrace and free WiFi. This apartment comes with 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen. Ubytovanie Trnovská sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Trnovská má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmán Trnovská momentálne evidujeme 7 recenzií.

Hotel City

8,8

Hotel City

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Hotel City. Hotel City ponúka izby so súkromnou kúpeľňou a apartmány s vlastným stravovaním, iba 5 minút chôdze od centra Pardubíc. Ubytovanie Hotel City sa nachádza v meste Pardubice (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Skylark

8,7

Pension Skylark

Ubytovanie (Penzión) Pension Skylark. Penzión Skylark v Pardubiciach ponúka gril, záhradu, terasu a bar. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi a platený letiskový transfer. Ubytovanie Pension Skylark sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Skylark má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Pension Skylark momentálne evidujeme 237 recenzií.

Cartellone Appartamento Hotel

8,7

Cartellone Appartamento Hotel

Ubytovanie (Hotel) Cartellone Appartamento Hotel. Táto štýlová vila sa nachádza 800 metrov od Zelenej brány v historickom centre Pardubíc. Má veľkú záhradu, vybavenie na grilovanie a WC. Ubytovanie Cartellone Appartamento Hotel sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Cartellone Appartamento Hotel má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Cartellone Appartamento Hotel momentálne evidujeme 233 recenzií.

Lake View Apartments near Golf Resort Kunětická Hora, Dříteč

8,7

Lake View Apartments near Golf Resort Kunětická Hora, Dříteč

Ubytovanie (Hotel) Lake View Apartments near Golf Resort Kunětická Hora, Dříteč. Ubytovacie zariadenie Apartments near Golf & Spa Resort Kunětická Hora ponúka moderné ubytovanie s prístupom do záhrady s jazerom vhodným na kúpanie,... Ubytovanie Lake View Apartments near Golf Resort Kunětická Hora, Dříteč sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Lake View Apartments near Golf Resort Kunětická Hora, Dříteč má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Lake View Apartments near Golf Resort Kunětická Hora, Dříteč momentálne evidujeme 79 recenzií.

Penzion U Kohoutka

8,6

Penzion U Kohoutka

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Kohoutka. Penzión s reštauráciou U Kohoutka sa nachádza 400 metrov od centra mesta Pardubice. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a raňajky každý deň. Ubytovanie Penzion U Kohoutka sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Kohoutka má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion U Kohoutka momentálne evidujeme 657 recenzií.

Hotel Euro

8,6

Hotel Euro

Ubytovanie (Hotel) Hotel Euro. 4-hviezdičkový hotel Euro sa nachádza v blízkosti historického centra mesta Pardubice, 5 minút chôdze od Pernštýnského námestia. Ubytovanie Hotel Euro sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Euro má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel Euro momentálne evidujeme 444 recenzií.

BIRDIE Pension & Wellness

8,6

BIRDIE Pension & Wellness

Ubytovanie (Penzión) BIRDIE Pension & Wellness. BIRDIE Pension & Wellness sa nachádza v Pardubiciach a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie BIRDIE Pension & Wellness sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie BIRDIE Pension & Wellness má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión BIRDIE Pension & Wellness momentálne evidujeme 124 recenzií.

Penzion 102

8,5

Penzion 102

Ubytovanie (Penzión) Penzion 102. Penzión 102 ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Pardubiciach. Niektoré ubytovacie jednotky majú terasu s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Penzion 102 sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion 102 má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion 102 momentálne evidujeme 121 recenzií.

Hotel Zlatá Štika

8,4

Hotel Zlatá Štika

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zlatá Štika. Hotel Zlatá Štika sa nachádza v centre Pardubíc a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a moderné izby s káblovou TV. Ubytovanie Hotel Zlatá Štika sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Zlatá Štika má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Zlatá Štika momentálne evidujeme 1135 recenzií.

Hotel Labe

8,3

Hotel Labe

Ubytovanie (Hotel) Hotel Labe. Hotel Labe sa nachádza v Pardubiciach a ponúka bar. V ubytovaní máte k dispozícii službu nonstop recepcie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Labe sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Labe má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Labe momentálne evidujeme 107 recenzií.

Hotel Mrázek

8,3

Hotel Mrázek

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mrázek. Rodinou prevádzkovaný hotel Mrázek sa nachádza v historickom centre Pardubíc, len 120 metrov od hradu. Ubytovanie Hotel Mrázek sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Mrázek má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Mrázek momentálne evidujeme 580 recenzií.

Restaurant a penzion Steak Station

8,2

Restaurant a penzion Steak Station

Ubytovanie (Penzión) Restaurant a penzion Steak Station. Penzión Steak sa nachádza 4 km od centra Pardubíc. Ponúka reštauráciu a izby, ktorých výzdoba je inšpirovaná indiánskym umením a preto tu nájdete... Ubytovanie Restaurant a penzion Steak Station sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Restaurant a penzion Steak Station má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Restaurant a penzion Steak Station momentálne evidujeme 82 recenzií.

Penzion FAJN ***

8

Penzion FAJN ***

Ubytovanie (Penzión) Penzion FAJN ***. Penzión FAJN *** sa nachádza v Pardubiciach a ponúka slnečnú terasu, detské ihrisko, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a možnosť ubytovania s domácimi... Ubytovanie Penzion FAJN *** sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion FAJN *** má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion FAJN *** momentálne evidujeme 69 recenzií.

Hotel Trim

8

Hotel Trim

Ubytovanie (Hotel) Hotel Trim. Hotel Trim sa nachádza v pokojnej štvrti Ohrazenice, iba 7 minút jazdy autom z centra mesta Pardubice. Ubytovanie Hotel Trim sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Trim má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Trim momentálne evidujeme 88 recenzií.

Penzion TCV Pardubice

7,9

Penzion TCV Pardubice

Ubytovanie (Penzión) Penzion TCV Pardubice. Penzión TCV Pardubice sa nachádza v Pardubiciach a ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a spoločným salónikom. Ubytovanie Penzion TCV Pardubice sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion TCV Pardubice má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Penzion TCV Pardubice momentálne evidujeme 176 recenzií.

Penzion Šenk Pardubice

7,8

Penzion Šenk Pardubice

Ubytovanie (Penzión) Penzion Šenk Pardubice. Rodinou prevádzkovaný penzión Šenk ponúka ubytovanie s vlastnou kúpeľňou v pokojnej časti mesta Pardubice, ktoré je známe výrobou tradičných českých... Ubytovanie Penzion Šenk Pardubice sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Šenk Pardubice má celkové hodnotenie 7,8. Pre Penzión Penzion Šenk Pardubice momentálne evidujeme 501 recenzií.

Blatensky Dvur

7,7

Blatensky Dvur

Ubytovanie (Penzión) Blatensky Dvur. Tento moderný penzión sa nachádza v obci Blato, 8 km od Pardubíc a Chrudimu. Ubytovanie Blatensky Dvur sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Blatensky Dvur má celkové hodnotenie 7,7. Pre Penzión Blatensky Dvur momentálne evidujeme 339 recenzií.

Hotel Arnost Garni

7,7

Hotel Arnost Garni

Ubytovanie (Hotel) Hotel Arnost Garni. Novo zrekonštruovaný hotel Arnošt Garni sa nachádza v centre Pardubíc a ponúka ubytovanie v útulných izbách so skvelou výbavou vrátane kuchyne. Ubytovanie Hotel Arnost Garni sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Arnost Garni má celkové hodnotenie 7,7. Pre Hotel Hotel Arnost Garni momentálne evidujeme 277 recenzií.

Siesta Rodinný Resort

7,3

Siesta Rodinný Resort

Ubytovanie (Hotel) Siesta Rodinný Resort. Rodinný rezort Siesta je obklopený súkromným lesným parkom. Bol postavený v 20. rokoch minulého storočia v typickom novorenesančnom štýle. Ubytovanie Siesta Rodinný Resort sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Siesta Rodinný Resort má celkové hodnotenie 7,3. Pre Hotel Siesta Rodinný Resort momentálne evidujeme 171 recenzií.

Hotel Kristl

7,2

Hotel Kristl

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kristl. Hotel Kristl sa nachádza v pokojnej časti Pardubíc, iba 500 metrov od centra mesta. Ubytovanie Hotel Kristl sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Kristl má celkové hodnotenie 7,2. Pre Hotel Hotel Kristl momentálne evidujeme 230 recenzií.

Hotel Hůrka

6

Hotel Hůrka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hůrka. Hotel Hůrka je situovaný 15 minút pešo od historického centra Pardubíc. Ubytovanie Hotel Hůrka sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Hůrka má celkové hodnotenie 6. Pre Hotel Hotel Hůrka momentálne evidujeme 99 recenzií.

Apartmán GAWA

Apartmán GAWA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán GAWA. Offering free WiFi and city views, Apartmán GAWA is an accommodation located in Pardubice. Ubytovanie Apartmán GAWA sa nachádza v meste Pardubice (Česko - Pardubický kraj).

Apartmány VÍNO HRUŠKA Pardubice

Apartmány VÍNO HRUŠKA Pardubice

Ubytovanie (Penzión) Apartmány VÍNO HRUŠKA Pardubice. Apartmány VÍNO HRUŠKA Pardubice features accommodation in Pardubice. At the guest house, rooms include a desk, a flat-screen TV and a private bathroom. Ubytovanie Apartmány VÍNO HRUŠKA Pardubice sa nachádza v meste Pardubice (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Pardubice

Mesto Pardubice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 37 hotelov a ubytovanie v meste Pardubice.