Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Párnica

V meste Párnica (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Párnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Párnica

Apartman Emka pod Rozsutcom

9,5

Apartman Emka pod Rozsutcom

Ubytovanie (Vila) Apartman Emka pod Rozsutcom. Apartmán Emka pod Rozsutcom sa nachádza 3,4 km od lyžiarskeho strediska Malá Lučivná. Ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Apartman Emka pod Rozsutcom sa nachádza v meste Párnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartman Emka pod Rozsutcom má celkové hodnotenie 9,5. Pre Vila Apartman Emka pod Rozsutcom momentálne evidujeme 11 recenzií.

Chata Párničkovo

9,3

Chata Párničkovo

Ubytovanie (Kemping) Chata Párničkovo. Chata Párničkovo sa nachádza v obci Párnica, 6 km od obce Malá Lučivná. Ubytovanie Chata Párničkovo sa nachádza v meste Párnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Párničkovo má celkové hodnotenie 9,3. Pre Kemping Chata Párničkovo momentálne evidujeme 10 recenzií.

Chalupa Michaela

9

Chalupa Michaela

Ubytovanie Chalupa Michaela. Located in Párnica and only 30 km from Orava Castle, Chalupa Michaela provides accommodation with mountain views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Chalupa Michaela sa nachádza v meste Párnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Adak

8,2

Penzion Adak

Ubytovanie (Penzión) Penzion Adak. Penzión Adak sa nachádza v obci Párnica v pohorí Malá Fatra a ponúka vlastnú saunu a reštauráciu, v ktorej sa podávajú jedlá slovenskej i medzinárodnej... Ubytovanie Penzion Adak sa nachádza v meste Párnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Adak má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion Adak momentálne evidujeme 155 recenzií.

Hotel Smrečina

7,4

Hotel Smrečina

Ubytovanie (Hotel) Hotel Smrečina. Hotel Smrečina sa nachádza uprostred národného parku Malá Fatra, hneď vedľa lyžiarskeho strediska Malá Lučivná. Ubytovanie Hotel Smrečina sa nachádza v meste Párnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Smrečina má celkové hodnotenie 7,4. Pre Hotel Hotel Smrečina momentálne evidujeme 161 recenzií.

Chata v objetí hor: výborná dostupnost a soukromí

Chata v objetí hor: výborná dostupnost a soukromí

Ubytovanie Chata v objetí hor: výborná dostupnost a soukromí. Boasting garden views, Chata v objetí hor: výborná dostupnost a soukromí features accommodation with a garden and a balcony, around 18 km from Orava... Ubytovanie Chata v objetí hor: výborná dostupnost a soukromí sa nachádza v meste Párnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Diamond Cabin Orava

Diamond Cabin Orava

Ubytovanie Diamond Cabin Orava. Featuring a sauna, Diamond Cabin Orava is situated in Párnica. Set 18 km from Orava Castle, the property offers a garden and free private parking. Ubytovanie Diamond Cabin Orava sa nachádza v meste Párnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Párnica

Mesto Párnica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Párnica.