Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Párnica

V meste Párnica (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Párnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Párnica

Apartman Emka pod Rozsutcom

9,5

Apartman Emka pod Rozsutcom

Ubytovanie (Vila) Apartman Emka pod Rozsutcom. Apartmán Emka pod Rozsutcom sa nachádza 3,4 km od lyžiarskeho strediska Malá Lučivná. Ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Apartman Emka pod Rozsutcom sa nachádza v meste Párnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartman Emka pod Rozsutcom má celkové hodnotenie 9,5. Pre Vila Apartman Emka pod Rozsutcom momentálne evidujeme 11 recenzií.

Chata Párničkovo

9,3

Chata Párničkovo

Ubytovanie (Kemping) Chata Párničkovo. Chata Párničkovo sa nachádza v obci Párnica, 6 km od obce Malá Lučivná. Ubytovanie Chata Párničkovo sa nachádza v meste Párnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Párničkovo má celkové hodnotenie 9,3. Pre Kemping Chata Párničkovo momentálne evidujeme 10 recenzií.

Penzion Adak

8,2

Penzion Adak

Ubytovanie (Penzión) Penzion Adak. Penzión Adak sa nachádza v obci Párnica v pohorí Malá Fatra a ponúka vlastnú saunu a reštauráciu, v ktorej sa podávajú jedlá slovenskej i medzinárodnej... Ubytovanie Penzion Adak sa nachádza v meste Párnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Adak má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion Adak momentálne evidujeme 155 recenzií.

Hotel Smrečina

7,4

Hotel Smrečina

Ubytovanie (Hotel) Hotel Smrečina. Hotel Smrečina sa nachádza uprostred národného parku Malá Fatra, hneď vedľa lyžiarskeho strediska Malá Lučivná. Ubytovanie Hotel Smrečina sa nachádza v meste Párnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Smrečina má celkové hodnotenie 7,4. Pre Hotel Hotel Smrečina momentálne evidujeme 161 recenzií.

Ubytovanie v meste Párnica

Mesto Párnica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Párnica.