Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Partizánska ľupča

V meste Partizánska ľupča (Slovensko) máme celkom 15 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Partizánska ľupča

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Partizánska ľupča

Katov Dvor

9,7

Katov Dvor

Ubytovanie (Vidiecky dom) Katov Dvor. Ubytovacie zariadenie Katov Dvor sa nachádza v obci Partizánska Ľupča v Žilinskom kraji a ponúka vírivku a saunu. Ubytovanie Katov Dvor sa nachádza v meste Partizánska ľupča (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Katov Dvor má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vidiecky dom Katov Dvor momentálne evidujeme 33 recenzií.

Penzión Šindléry 533

8,9

Penzión Šindléry 533

Ubytovanie (Penzión) Penzión Šindléry 533. Penzión Šindléry 533 sa nachádza v obci Partizánska Ľupča. Ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Šindléry 533 sa nachádza v meste Partizánska ľupča (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Šindléry 533 má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión Šindléry 533 momentálne evidujeme 102 recenzií.

Chata Magurka

Chata Magurka

Ubytovanie (Hostinec) Chata Magurka. Chata Magurka sa nachádza v Partizánskej Ľupči a ponúka záhradu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Magurka sa nachádza v meste Partizánska ľupča (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Hostinec Chata Magurka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Partizánska ľupča

Mesto Partizánska ľupča sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a ubytovanie v meste Partizánska ľupča.