Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Páty

V meste Páty (Maďarsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Páty

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Páty

Gastland M1 Hotel & Restaurant

7,1

Gastland M1 Hotel & Restaurant

Ubytovanie (Hotel) Gastland M1 Hotel & Restaurant. Hotel a reštaurácia Gastland M1 sa nachádzajú priamo pri diaľnici M1, 20 km západne od Budapešti, neďaleko obcí Páty a Biatorbágy. Ubytovanie Gastland M1 Hotel & Restaurant sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bellandor

6,7

Bellandor

Ubytovanie (Rezort) Bellandor. Set in Páty, Bellandor has free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi. Boasting a shared kitchen, this property also provides guests with a barbecue. Ubytovanie Bellandor sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Paty Guesthouse

Paty Guesthouse

Ubytovanie (Penzión) Paty Guesthouse. Situated in Páty, Paty Guesthouse features a garden and terrace. The guest house has family rooms. Ubytovanie Paty Guesthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Páty

Mesto Páty sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Páty.