Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pavčina Lehota

V meste Pavčina Lehota (Slovensko) máme celkom 23 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pavčina Lehota

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pavčina Lehota

Vila Líška

10

Vila Líška

Ubytovanie (Vila) Vila Líška. Set in Pavčina Lehota in the Žilinský kraj region, Vila Líška has a balcony and garden views. Ubytovanie Vila Líška sa nachádza v meste Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj).

Dovolenkový dom - Kompas

10

Dovolenkový dom - Kompas

Ubytovanie (Apartmán) Dovolenkový dom - Kompas. Dovolenkový dom - Kompas is located in Pavčina Lehota and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Dovolenkový dom - Kompas sa nachádza v meste Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj).

Vidiecky apartmán Kubo

9,7

Vidiecky apartmán Kubo

Ubytovanie (Apartmán) Vidiecky apartmán Kubo. Vidiecky apartmán Kubo sa nachádza v strede obce Pavčina Lehota, ponúka terasu i veľkú záhradu s ovcami, králikmi a vybavením na grilovanie. Ubytovanie Vidiecky apartmán Kubo sa nachádza v meste Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Vidiecky apartmán Kubo má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Vidiecky apartmán Kubo momentálne evidujeme 50 recenzií.

Apartment Nela

9,7

Apartment Nela

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nela. Apartmán Nela sa nachádza v obci Pavčina Lehota. Ponúka ubytovanie s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Nela sa nachádza v meste Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartment Nela má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment Nela momentálne evidujeme 68 recenzií.

Apartmány Podkovička

9,6

Apartmány Podkovička

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Podkovička. Ubytovacie zariadenie Apartmány Podkovička sa nachádza pod lesom na okraji obce Demänovská Dolina a ponúka ubytovanie v apartmánoch s balkónom a bezplatné... Ubytovanie Apartmány Podkovička sa nachádza v meste Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány Podkovička má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmány Podkovička momentálne evidujeme 56 recenzií.

Guest House Privat Pod Lesom

9,6

Guest House Privat Pod Lesom

Ubytovanie (Apartmány) Guest House Privat Pod Lesom. Ubytovacie zariadenie Guest House Privat Pod Lesom sa nachádza v obci Pavčina Lehota a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a... Ubytovanie Guest House Privat Pod Lesom sa nachádza v meste Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Guest House Privat Pod Lesom má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Guest House Privat Pod Lesom momentálne evidujeme 31 recenzií.

Penzion Sina

9,6

Penzion Sina

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sina. Penzión Siná sa nachádza v obci Pavčina Lehota v lyžiarskom stredisku Žiarce a ponúka izby a apartmány, spoločnú obývaciu izbu s krbom a kuchyňou,... Ubytovanie Penzion Sina sa nachádza v meste Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Sina má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Sina momentálne evidujeme 98 recenzií.

Agami

9,6

Agami

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Agami. Dovolenkový dom Agami sa nachádza v obci Pavčina Lehota, menej ako 1 km od lyžiarskeho strediska Žiarce-Pavčina Lehota. Ubytovanie Agami sa nachádza v meste Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Agami má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Agami momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartmán Turista

9,5

Apartmán Turista

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Turista. Apartmán Turista sa nachádza v obci Pavčina Lehota a ponúka záhradu, gril, terasu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán Turista sa nachádza v meste Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán Turista má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Turista momentálne evidujeme 33 recenzií.

Apartmany Danka

9,1

Apartmany Danka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Danka. Apartmány Danka sa nachádzajú v Národnom parku Nízke Tatry, 1 km od lyžiarskeho strediska Žiarce - Pavčina Lehota, 7 km od lyžiarskeho strediska Jasná a 10... Ubytovanie Apartmany Danka sa nachádza v meste Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmany Danka má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Apartmany Danka momentálne evidujeme 114 recenzií.

Privat Severka

9

Privat Severka

Ubytovanie (Penzión) Privat Severka. Privát Severka sa nachádza v obci Pavčina Lehota, obklopenej Demänovskou dolinou. Ubytovanie Privat Severka sa nachádza v meste Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Severka má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Privat Severka momentálne evidujeme 163 recenzií.

Apartmany Centrum

9

Apartmany Centrum

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Centrum. Apartmány Centrum sú vzdialené 6 km od Liptovského Mikuláša a ponúkajú vám terasu s grilom a záhradu s detským ihriskom. Ubytovanie Apartmany Centrum sa nachádza v meste Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmany Centrum má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Apartmany Centrum momentálne evidujeme 235 recenzií.

ABC Apartmány

8,8

ABC Apartmány

Ubytovanie (Apartmány) ABC Apartmány. Apartmány ABC s výhľadom na hory sa nachádzajú v obci Pavčina Lehota a ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie ABC Apartmány sa nachádza v meste Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie ABC Apartmány má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány ABC Apartmány momentálne evidujeme 36 recenzií.

Tatry Panorama

Tatry Panorama

Ubytovanie (Privát) Tatry Panorama. Situated in Pavčina Lehota, Ubytovanie v súkromí Tatry Panorama offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytovanie Tatry Panorama sa nachádza v meste Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Pavčina Lehota

Mesto Pavčina Lehota sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 23 hotelov a ubytovanie v meste Pavčina Lehota.