Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pelhřimov

V meste Pelhřimov (Česká republika) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pelhřimov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pelhřimov

Apartman D1 Putimov

9,6

Apartman D1 Putimov

Ubytovanie (Apartmán) Apartman D1 Putimov. Located in Pelhřimov, Apartman D1 Putimov provides accommodation with a terrace and free WiFi. The property features garden views and is 27 km from... Ubytovanie Apartman D1 Putimov sa nachádza v meste Pelhřimov (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman D1 Putimov má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman D1 Putimov momentálne evidujeme 31 recenzií.

Farma Rybníček

9,5

Farma Rybníček

Ubytovanie (Apartmány) Farma Rybníček. Set in Pelhřimov, 27 km from Jihlava, Farma Rybníček offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Farma Rybníček sa nachádza v meste Pelhřimov (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Farma Rybníček má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Farma Rybníček momentálne evidujeme 35 recenzií.

Hánův mlýn

9,4

Hánův mlýn

Ubytovanie (Privát) Hánův mlýn. Situated in Letny, 32 km from Jihlava, Hánův mlýn features a garden and free WiFi. Ubytovanie Hánův mlýn sa nachádza v meste Pelhřimov (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Hánův mlýn má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Hánův mlýn momentálne evidujeme 15 recenzií.

Klidné místo poblíž historického centra Pelhřimova

9,1

Klidné místo poblíž historického centra Pelhřimova

Ubytovanie (Privát) Klidné místo poblíž historického centra Pelhřimova. Set in Pelhřimov in the Vysocina region, Klidné místo poblíž historického centra Pelhřimova offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Klidné místo poblíž historického centra Pelhřimova sa nachádza v meste Pelhřimov (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Klidné místo poblíž historického centra Pelhřimova má celkové hodnotenie 9,1. Pre Privát Klidné místo poblíž historického centra Pelhřimova momentálne evidujeme 39 recenzií.

Hotel Farma

9

Hotel Farma

Ubytovanie (Hotel) Hotel Farma. Hotel Farma is set in the village of Služátky in Czech-Moravian Highlands, about 3 km from Pelhřimov. Ubytovanie Hotel Farma sa nachádza v meste Pelhřimov (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Farma má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Farma momentálne evidujeme 161 recenzií.

Beachwell

8,8

Beachwell

Ubytovanie (Penzión) Beachwell. Penzión Beachwell sa nachádza v meste Pelhřimov a ponúka sezónny vonkajší bazén, mini golf, terasu a bar. Ubytovanie Beachwell sa nachádza v meste Pelhřimov (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Beachwell má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Beachwell momentálne evidujeme 273 recenzií.

Penzion Lucerna

7,7

Penzion Lucerna

Ubytovanie (Penzión) Penzion Lucerna. Tento penzión sa nachádza neďaleko historického centra mesta Pelhřimov a ponúka reštauráciu a vinnú pivnicu. Ubytovanie Penzion Lucerna sa nachádza v meste Pelhřimov (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Lucerna má celkové hodnotenie 7,7. Pre Penzión Penzion Lucerna momentálne evidujeme 68 recenzií.

Apartmány Kocourek

Apartmány Kocourek

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Kocourek. Apartmány Kocourek sa nachádzajú v obci Jelcovy Lhotky a majú záhradu s vonkajším bazénom. Ubytovanie Apartmány Kocourek sa nachádza v meste Pelhřimov (Česká republika - Vysočina). Pre Apartmány Apartmány Kocourek nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion H-Market

Penzion H-Market

Ubytovanie (Penzión) Penzion H-Market. Penzión H-Market sa nachádza 50 metrov od hlavného námestia v centre Pelhřimova. Ubytovanie Penzion H-Market sa nachádza v meste Pelhřimov (Česká republika - Vysočina). Pre Penzión Penzion H-Market nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Podkroví - Pelhřimov

Podkroví - Pelhřimov

Ubytovanie (Privát) Podkroví - Pelhřimov. Situated in Pelhřimov, Podkroví - Pelhřimov features accommodation with free WiFi and seating area. Ubytovanie Podkroví - Pelhřimov sa nachádza v meste Pelhřimov (Česká republika - Vysočina). Pre Privát Podkroví - Pelhřimov nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Hotel Slávie Pelhřimov

Hotel Slávie Pelhřimov

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slávie Pelhřimov. Hotel Slávie Pelhřimov is located in Pelhřimov and features a restaurant and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Hotel Slávie Pelhřimov sa nachádza v meste Pelhřimov (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Váňův statek

Váňův statek

Ubytovanie (Penzión) Váňův statek. Váňův statek is located in Pelhřimov and has a bar and a garden. Free WiFi is provided. At the guest house, each room includes a wardrobe. Ubytovanie Váňův statek sa nachádza v meste Pelhřimov (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion U splavu

Penzion U splavu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Penzion U splavu. Situated in Pelhřimov, Penzion U splavu features a garden and free WiFi. At the guest house, rooms come with a wardrobe. Ubytovanie Penzion U splavu sa nachádza v meste Pelhřimov (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Pelhřimov

Mesto Pelhřimov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Pelhřimov.