Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Penk

V meste Penk (Rakúsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Penk

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Penk

Landgut Moserhof

9,5

Landgut Moserhof

Ubytovanie (Farma) Landgut Moserhof. Ubytovanie sa nachádza v obci Penk, v oblasti Národného parku Vysoké Taury. Ubytovanie Landgut Moserhof sa nachádza v meste Moos 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 251 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Müllnerbauer

Müllnerbauer

Ubytovanie (Apartmán) Müllnerbauer. Müllnerbauer is located in Penk. The apartment features city views and is 40 km from Bad Hofgastein. Ubytovanie Müllnerbauer sa nachádza v meste Napplach 13 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Berghütte Bloatschtratten

Berghütte Bloatschtratten

Ubytovanie (Farma) Berghütte Bloatschtratten. This rustic mountain hut enjoys a secluded location at 1,800 metres above sea level in the Kreuzeck Mountains in Carinthia. Ubytovanie Berghütte Bloatschtratten sa nachádza v meste Moos 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 204 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bergchalet Moseralm

Bergchalet Moseralm

Ubytovanie (Horská chata) Bergchalet Moseralm. Featuring a restaurant, free bikes, and a seasonal outdoor swimming pool, Bergchalet Moseralm provides accommodation in Penk with free WiFi and mountain... Ubytovanie Bergchalet Moseralm sa nachádza v meste Moos 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 429 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ahnenhütte Untersabernighof

Ahnenhütte Untersabernighof

Ubytovanie (Horská chata) Ahnenhütte Untersabernighof. Ahnenhütte Untersabernighof is set at 1250 metres altitude, in a secluded area in the mountains and offering views of the Salzkofel as well as... Ubytovanie Ahnenhütte Untersabernighof sa nachádza v meste Teuchl 8 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Penk

Mesto Penk sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Penk.