Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pest

V meste Pest (Maďarsko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pest

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pest

Center of the Center, The Grand Deluxe

9,8

Center of the Center, The Grand Deluxe

Ubytovanie (Apartmán) Center of the Center, The Grand Deluxe. Center of the Center, The Grand Deluxe is a self-catering property situated in Budapest near Dohany Street Synagogue. Ubytovanie Center of the Center, The Grand Deluxe sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Art Deco luxury in the downtown

9,6

Art Deco luxury in the downtown

Ubytovanie (Apartmán) Art Deco luxury in the downtown. Ubytovacie zariadenie Art Deco luxury in the downtown ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Budapešti, necelý 1 km od budovy maďarského parlamentu a 2,2... Ubytovanie Art Deco luxury in the downtown sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

36号花园Home

8,4

36号花园Home

Ubytovanie (Privát) 36号花园Home. Ubytovacie zariadenie 36 号 花园 Home sa nachádza 3,9 km od Štadióna Ferenca Puskása a ponúka ubytovanie so záhradou, spoločnou kuchyňou a s terasou. Ubytovanie 36号花园Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunny Basilica apartment

6,7

Sunny Basilica apartment

Ubytovanie (Apartmán) Sunny Basilica apartment. Apartmán Sunny Basilica ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Budapešti, 500 metrov od baziliky svätého Štefana, 700 metrov od budovy štátnej opery a 1,2... Ubytovanie Sunny Basilica apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Ubytovanie v meste Pest

Mesto Pest sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Pest.