Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Petrinja

V meste Petrinja (Chorvátsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Petrinja

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Petrinja

Apartman Danijel Jagic

9,2

Apartman Danijel Jagic

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Danijel Jagic. Apartman Danijel Jagic is set in Petrinja and offers a bar, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Apartman Danijel Jagic sa nachádza v meste Petrinja (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Korablja Tisinic

9

Korablja Tisinic

Ubytovanie (Farma) Korablja Tisinic. Korablja Tisinic is located in Petrinja and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie Korablja Tisinic sa nachádza v meste Petrinja (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Nina Petrinja

7,2

Holiday Home Nina Petrinja

Ubytovanie (Vila) Holiday Home Nina Petrinja. Holiday Home Nina Petrinja is situated in Petrinja and offers a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and barbecue facilities. Ubytovanie Holiday Home Nina Petrinja sa nachádza v meste Petrinja (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County).

Ruralna kuca za odmor

Ruralna kuca za odmor

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ruralna kuca za odmor. Set in Petrinja in the Sisak-Moslavina County region, Ruralna kuca za odmor offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Ruralna kuca za odmor sa nachádza v meste Petrinja (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Peaceful Nature Cottage

Peaceful Nature Cottage

Ubytovanie (Chata v prírode) Peaceful Nature Cottage. Situated in Petrinja, Traditional Oak Cabin features accommodation with a flat-screen TV. At the lodge guests are welcome to take advantage of a sauna. Ubytovanie Peaceful Nature Cottage sa nachádza v meste Petrinja (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Petrinja

Mesto Petrinja sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Petrinja.