Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Petschnitzen

V meste Petschnitzen (Rakúsko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Petschnitzen

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Petschnitzen

Theresienhof

9,5

Theresienhof

Ubytovanie (Penzión) Theresienhof. Only 800 metres away from Lake Faak, this guest house offers a spacious terrace overlooking the Karawanken Mountains. Ubytovanie Theresienhof sa nachádza v meste Eggerstraße 19 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Themessl

9,5

Ferienwohnungen Themessl

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Themessl. Surrounded by a garden and featuring many animals on site, Ferienwohnungen Themessl in Kirchbach is 8 km from the Nassfeld Ski Area. Ubytovanie Ferienwohnungen Themessl sa nachádza v meste Oberdöbernitzen 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Theresienhof

9,3

Ferienwohnungen Theresienhof

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Theresienhof. Ferienwohnungen Theresienhof enjoys a quiet location in southern Carinthia, 800 metres from Lake Faak. Ubytovanie Ferienwohnungen Theresienhof sa nachádza v meste Eggerstraße 19 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Petschnitzen

Mesto Petschnitzen sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Petschnitzen.