Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pilisszentkereszt

V meste Pilisszentkereszt (Maďarsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pilisszentkereszt

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pilisszentkereszt

Oak Tree Apartment - Tölgy Lak

9,8

Oak Tree Apartment - Tölgy Lak

Ubytovanie (Apartmán) Oak Tree Apartment - Tölgy Lak. Situated in Pilisszentkereszt, Oak Tree Apartment features balcony and a barbecue and. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. Ubytovanie Oak Tree Apartment - Tölgy Lak sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pilisi Faház

9,1

Pilisi Faház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pilisi Faház. Ubytovacie zariadenie Pilisi Faház sa nachádza v obci Pilisszentkereszt, 25 km od Budapešte a 2,4 km od pohoria Dobogókő. Ubytovanie Pilisi Faház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dobogókő vendégház

8,9

Dobogókő vendégház

Ubytovanie (Penzión) Dobogókő vendégház. Ubytovanie Dobogókő vendégház sa nachádza v meste Dobogókő a ponúka gril, záhradu a terasu. Izby majú aj patio. Ubytovanie Dobogókő vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pilisi Pihenő

8,9

Pilisi Pihenő

Ubytovanie (Penzión) Pilisi Pihenő. Pilisi Pihenő offers free-standing accommodation in Pilisszentkereszt. Rooms are equipped with a TV with satellite channels and DVD player. Ubytovanie Pilisi Pihenő sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Báró Eötvös Loránd Menedékház

8,3

Báró Eötvös Loránd Menedékház

Ubytovanie (Penzión) Báró Eötvös Loránd Menedékház. Penzión Báró Eötvös Loránd Menedékház sa nachádza v maďarskej obci Mlynky a ponúka tenisový kurt, reštauráciu, záhradu, terasu, rôzne aktivity a detské... Ubytovanie Báró Eötvös Loránd Menedékház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Pilisszentkereszt

Mesto Pilisszentkereszt sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Pilisszentkereszt.