Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pill

V meste Pill (Rakúsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pill

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pill

Ferienhaus Hubertus

9,8

Ferienhaus Hubertus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Hubertus. Boasting a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Ferienhaus Hubertus features accommodation in Pill with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Ferienhaus Hubertus sa nachádza v meste Pillbergstraße 190 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frieden DAS Alpine Panorama Hotel

9

Frieden DAS Alpine Panorama Hotel

Ubytovanie (Hotel) Frieden DAS Alpine Panorama Hotel. Tento hotel ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, detské ihrisko a slnečnú terasu. Ubytovanie Frieden DAS Alpine Panorama Hotel sa nachádza v meste Pillbergstraße 200 (Rakúsko - Tirolsko).

Biohotel Grafenast

8,9

Biohotel Grafenast

Ubytovanie (Hotel) Biohotel Grafenast. Peacefully located, Biohotel Grafenast is an environmentally friendly wooden building in a panoramic location above Tyrol’s Inn Valley. Ubytovanie Biohotel Grafenast sa nachádza v meste Pillbergstraße 205 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Plankenhof

8,9

Hotel Plankenhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Plankenhof. The Plankenhof is located in the small town of Pill in Tyrol’s Inn Valley, only a 20-minute drive away from Innsbruck. Ubytovanie Hotel Plankenhof sa nachádza v meste Dorf 6 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Sumperer

8,7

Ferienwohnungen Sumperer

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Sumperer. Ferienwohnungen Sumperer sa nachádza v obci Pill, 4 km od lanovky Kellerjochbahn, a ponúka ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania, bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Ferienwohnungen Sumperer sa nachádza v meste Pillbergstrasse 146 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jägerhof.2

7,9

Apartment Jägerhof.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jägerhof.2. Located in Hochpillberg, just 5 km from Bockstalllift, Apartment Jägerhof.2 provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartment Jägerhof.2 sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jägerhof.1

7,4

Apartment Jägerhof.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jägerhof.1. Located in Hochpillberg, just 5 km from Bockstalllift, Apartment Jägerhof.1 provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartment Jägerhof.1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Waldhaus Hochpillberg

Waldhaus Hochpillberg

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Waldhaus Hochpillberg. Set just 4.1 km from Kellerjochbahn - Sektion Grafenast, Waldhaus Hochpillberg offers accommodation in Pill with access to a shared lounge, a garden, as... Ubytovanie Waldhaus Hochpillberg sa nachádza v meste Hochpillberg Austria nr. 196 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 235 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jägerhof.3

Apartment Jägerhof.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jägerhof.3. Offering free WiFi and mountain views, Apartment Jägerhof.3 is an accommodation set in Hochpillberg. Ubytovanie Apartment Jägerhof.3 sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Pill

Mesto Pill sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Pill.