Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pitve

V meste Pitve (Chorvátsko) máme celkom 14 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pitve

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pitve

Studio Apartment Mileta

9,8

Studio Apartment Mileta

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Mileta. Featuring garden views, Studio Apartment Mileta features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.8 km from Bočić Beach. Set 2. Ubytovanie Studio Apartment Mileta sa nachádza v meste Pitve (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vineyard Paradise House Pitve

9,8

Vineyard Paradise House Pitve

Ubytovanie (Vila) Vineyard Paradise House Pitve. Situated in Pitve, 2.8 km from Bočić Beach, Vineyard Paradise House Pitve features accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and... Ubytovanie Vineyard Paradise House Pitve sa nachádza v meste Pitve (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Biserka

9,4

Apartman Biserka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Biserka. Situated in Pitve, 2.8 km from Petarčica Beach and 2.9 km from Dondola Beach, Apartman Biserka offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartman Biserka sa nachádza v meste Pitve (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Natura

9,2

Villa Natura

Ubytovanie (Vila) Villa Natura. Featuring a heated outdoor swimming pool, Villa Natura is set in picturesque village of Pitve and boasts panoramic views of the surrounding greenery and... Ubytovanie Villa Natura sa nachádza v meste Pitve (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 448 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hvar Architect's House

9

Hvar Architect's House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hvar Architect's House. Featuring garden views, Hvar Architect's House offers accommodation with a garden and a patio, around 2.9 km from Fontana Beach. Ubytovanie Hvar Architect's House sa nachádza v meste Pitve (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Pitve

Holiday home Pitve

Ubytovanie (Vila) Holiday home Pitve. Offering an outdoor pool and a sauna, Holiday Home Pitve is located in Jelsa. Ubytovanie Holiday home Pitve sa nachádza v meste Pitve (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 500 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Belpur

Villa Belpur

Ubytovanie (Vila) Villa Belpur. Located in Pitve, Villa Belpur offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, fitness centre and sauna. Ubytovanie Villa Belpur sa nachádza v meste Pitve (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 555 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Pitve

Mesto Pitve sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 14 hotelov a ubytovanie v meste Pitve.