Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pivka

V meste Pivka (Slovinsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pivka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pivka

Maple place

9,9

Maple place

Ubytovanie (Apartmány) Maple place. Situated 2.3 km from Park of Military History Pivka, Maple place offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Maple place sa nachádza v meste Pivka (Slovinsko - Notranjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tourist farm Pri Andrejevih

9,4

Tourist farm Pri Andrejevih

Ubytovanie (Farma) Tourist farm Pri Andrejevih. Offering an outdoor pool and a restaurant, Tourist farm Pri Andrejevih is located in Narin near Pivka. Free WiFi access is available in this farm stay. Ubytovanie Tourist farm Pri Andrejevih sa nachádza v meste Pivka (Slovinsko - Notranjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Camp The sunrise hill

9,4

Camp The sunrise hill

Ubytovanie (Kemping) Camp The sunrise hill. Situated 5 km from Park of Military History Pivka, Camp The sunrise hill features accommodation with free bikes, a garden and a shared kitchen for your... Ubytovanie Camp The sunrise hill sa nachádza v meste Pivka (Slovinsko - Notranjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed and Breakfast Trnje

9,4

Bed and Breakfast Trnje

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Trnje. Ubytovacie zariadenie Bed and Breakfast Trnje (nocľah s raňajkami) sa nachádza na okraji malej obce Trnje, v pokojnom prostredí obklopenom prírodou, 2 km... Ubytovanie Bed and Breakfast Trnje sa nachádza v meste Pivka (Slovinsko - Notranjska).

Pension Na Meji

9,3

Pension Na Meji

Ubytovanie (Farma) Pension Na Meji. Enjoying a peaceful position on the edge of a forest, Pension Na Meji offers an elegant dining room, while accommodation units benefit from free Wi-Fi and... Ubytovanie Pension Na Meji sa nachádza v meste Pivka (Slovinsko - Notranjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weiss apartment

9

Weiss apartment

Ubytovanie (Apartmán) Weiss apartment. Boasting garden views, Weiss apartment provides accommodation with a garden and a patio, around 2.3 km from Park of Military History Pivka. Ubytovanie Weiss apartment sa nachádza v meste Pivka (Slovinsko - Notranjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed and Breakfast Špelca

8,9

Bed and Breakfast Špelca

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Špelca. Offering a terrace and an onsite restaurant, Bed and Breakfast Špelca is located in the village of Gornja Košana, 5 km from Pivka. Ubytovanie Bed and Breakfast Špelca sa nachádza v meste Pivka (Slovinsko - Notranjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Herman

8,5

Rooms Herman

Ubytovanie (Hostinec) Rooms Herman. Offering an on-site bar and an a la carte restaurant, Rooms Herman Located 50 metres from the Train and Bus Stations of Pivka. Ubytovanie Rooms Herman sa nachádza v meste Pivka (Slovinsko - Notranjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Pivka

Two-Bedroom Holiday Home in Pivka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Pivka. Two-Bedroom Holiday Home in Pivka is set in Pivka and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Pivka sa nachádza v meste Pivka (Slovinsko - Notranjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 206 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Claudia

Apartma Claudia

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Claudia. Apartma Claudia is located in Pivka and offers a terrace. The accommodation has free WiFi. The apartment also has 1 bathroom. Ubytovanie Apartma Claudia sa nachádza v meste Pivka (Slovinsko - Notranjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Pivka

Mesto Pivka sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Pivka.