Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Planá nad Lužnicí

V meste Planá nad Lužnicí (Česká republika) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Planá nad Lužnicí

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Planá nad Lužnicí

Hotel Lužnice

8,8

Hotel Lužnice

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lužnice. Hotel sa nachádza v centre Planej nad Lužnicí, na brehu rieky Lužnice. Ponúka reštauráciu s českou i medzinárodnou kuchyňou. Ubytovanie Hotel Lužnice sa nachádza v meste Planá nad Lužnicí (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Lužnice má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Lužnice momentálne evidujeme 144 recenzií.

Penzion Na Černé

7,5

Penzion Na Černé

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Na Černé. Situated in Planá nad Lužnicí, Penzion Na Černé features free WiFi, and guests can enjoy water sports facilities and a terrace. Ubytovanie Penzion Na Černé sa nachádza v meste Planá nad Lužnicí (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Penzion Na Černé má celkové hodnotenie 7,5. Pre Apartmány Penzion Na Černé momentálne evidujeme 19 recenzií.

CHATA NA ČERNÉ

CHATA NA ČERNÉ

Ubytovanie (Chata v prírode) CHATA NA ČERNÉ. Set in Planá nad Lužnicí in the South Bohemia region, CHATA NA ČERNÉ has a terrace and river views. This property offers access to ping-pong. Ubytovanie CHATA NA ČERNÉ sa nachádza v meste Planá nad Lužnicí (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode CHATA NA ČERNÉ nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata u řeky Lužnice

Chata u řeky Lužnice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata u řeky Lužnice. Featuring a garden and barbecue facilities, Chata u řeky Lužnice provides accommodation in Planá nad Lužnicí with free WiFi and river views. Ubytovanie Chata u řeky Lužnice sa nachádza v meste Planá nad Lužnicí (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Chata u řeky Lužnice nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Holiday Home Zhorska

Holiday Home Zhorska

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Zhorska. Situated in Planá nad Lužnicí in the South Bohemia region, Holiday Home Zhorska has a garden. This property offers access to a patio. Ubytovanie Holiday Home Zhorska sa nachádza v meste Planá nad Lužnicí (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday Home Zhorska nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Vila Plana nad Luznici

Vila Plana nad Luznici

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vila Plana nad Luznici. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a shared lounge, Vila Plana nad Luznici offers accommodation in Planá nad Lužnicí with free WiFi... Ubytovanie Vila Plana nad Luznici sa nachádza v meste Planá nad Lužnicí (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Vila Plana nad Luznici nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Planá nad Lužnicí

Mesto Planá nad Lužnicí sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Planá nad Lužnicí.