Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Planá

V meste Planá (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Planá

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Planá

Pension TV

8,5

Pension TV

Ubytovanie (Penzión) Pension TV. Boasting a garden and a terrace, Pension TV is set in Planá. The accommodation offers a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie Pension TV sa nachádza v meste Planá (Česko - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Camping Karolina

Camping Karolina

Ubytovanie (Kemping) Camping Karolina. With garden views, Camping Karolina is set in Planá and has a restaurant, a shared kitchen, bar, garden, seasonal outdoor pool and children's playground. Ubytovanie Camping Karolina sa nachádza v meste Planá (Česká republika - Plzeňský kraj). Pre Kemping Camping Karolina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Vila Magdaléna

Vila Magdaléna

Ubytovanie (Vila) Vila Magdaléna. Set in Planá in the Pilsen region, Vila Magdaléna features a garden. Guests may enjoy free WiFi. The villa also has 1 bathroom. The villa offers a terrace. Ubytovanie Vila Magdaléna sa nachádza v meste Planá (Česko - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Planá

Mesto Planá sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Planá.