Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Plansee

V meste Plansee (Rakúsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Plansee

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Plansee

Hotel Forelle

8,9

Hotel Forelle

Ubytovanie (Hotel) Hotel Forelle. Facing the beachfront, Hotel Forelle offers 1-star accommodation in Plansee and has a restaurant, garden and private beach area. Ubytovanie Hotel Forelle sa nachádza v meste Am Plansee 9 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus am Plansee

8,3

Ferienhaus am Plansee

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus am Plansee. Located in Plansee in the Tyrol region, Ferienhaus am Plansee features a patio and garden views. Ubytovanie Ferienhaus am Plansee sa nachádza v meste Am Plansee 9 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet am Plansee

Chalet am Plansee

Ubytovanie (Apartmán) Chalet am Plansee. Located in Plansee in the Tyrol region, Chalet am Plansee features a terrace and garden views. Ubytovanie Chalet am Plansee sa nachádza v meste Am Plansee 9 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Plansee

Mesto Plansee sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Plansee.