Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Plasy

V meste Plasy (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Plasy

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Plasy

Penzion Na barokní cestě

9,8

Penzion Na barokní cestě

Ubytovanie (Apartmán) Penzion Na barokní cestě. Featuring a sauna, Penzion Na barokní cestě is set in Plasy. Offering free WiFi, the property also has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Penzion Na barokní cestě sa nachádza v meste Plasy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Na barokní cestě má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Penzion Na barokní cestě momentálne evidujeme 19 recenzií.

Plasy Na Traktorce

8,9

Plasy Na Traktorce

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Plasy Na Traktorce. Plasy Na Traktorce is situated in Plasy and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The property has garden views and is 24 km from Plzeň. Ubytovanie Plasy Na Traktorce sa nachádza v meste Plasy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Plasy Na Traktorce má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkový dom Plasy Na Traktorce momentálne evidujeme 18 recenzií.

Pivovarský dvůr Plasy

8,4

Pivovarský dvůr Plasy

Ubytovanie (Penzión) Pivovarský dvůr Plasy. Featuring a garden and bar, as well as a restaurant, Pivovarský dvůr Plasy is located in Plasy. This 3-star guest house offers a terrace. Ubytovanie Pivovarský dvůr Plasy sa nachádza v meste Plasy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pivovarský dvůr Plasy má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Pivovarský dvůr Plasy momentálne evidujeme 169 recenzií.

Holiday home in Plasy 1618

Holiday home in Plasy 1618

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Plasy 1618. Set in Plasy, Holiday home in Plasy 1618 offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Holiday home in Plasy 1618 sa nachádza v meste Plasy (Česká republika - Plzeňský kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home in Plasy 1618 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Plasy

Mesto Plasy sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Plasy.