Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Plasy

V meste Plasy (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Plasy

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Plasy

Penzion Na barokní cestě

9,8

Penzion Na barokní cestě

Ubytovanie (Apartmán) Penzion Na barokní cestě. Featuring a sauna, Penzion Na barokní cestě is set in Plasy. Offering free WiFi, the property also has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Penzion Na barokní cestě sa nachádza v meste Plasy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Penzion Na barokní cestě má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Penzion Na barokní cestě momentálne evidujeme 19 recenzií.

Vila František

9,1

Vila František

Ubytovanie Vila František. Located in Plasy and with Teplá Monastery reachable within 50 km, Vila František provides a garden, non-smoking rooms, free WiFithroughout the property and... Ubytovanie Vila František sa nachádza v meste Plasy (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán Plasy

9

Apartmán Plasy

Ubytovanie Apartmán Plasy. Situated in Plasy in the Pilsen region, Apartmán Plasy has a garden. It is set 50 km from Teplá Monastery and offers free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmán Plasy sa nachádza v meste Plasy (Česko - Plzeňský kraj).

Plasy Na Traktorce

8,9

Plasy Na Traktorce

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Plasy Na Traktorce. Plasy Na Traktorce is situated in Plasy and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The property has garden views and is 24 km from Plzeň. Ubytovanie Plasy Na Traktorce sa nachádza v meste Plasy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Plasy Na Traktorce má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkový dom Plasy Na Traktorce momentálne evidujeme 18 recenzií.

Pivovarský dvůr Plasy

8,4

Pivovarský dvůr Plasy

Ubytovanie (Penzión) Pivovarský dvůr Plasy. Featuring a garden and bar, as well as a restaurant, Pivovarský dvůr Plasy is located in Plasy. This 3-star guest house offers a terrace. Ubytovanie Pivovarský dvůr Plasy sa nachádza v meste Plasy (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Pivovarský dvůr Plasy má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Pivovarský dvůr Plasy momentálne evidujeme 169 recenzií.

Nad Stodolami, plasy grote huis

Nad Stodolami, plasy grote huis

Ubytovanie Nad Stodolami, plasy grote huis. Nad Stodolami, plasy grote huis is located in Plasy and offers barbecue facilities. Including a garden, this villa also has a restaurant. Ubytovanie Nad Stodolami, plasy grote huis sa nachádza v meste Plasy (Česko - Plzeňský kraj).

Ubytovanie v meste Plasy

Mesto Plasy sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Plasy.