Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Plavy

V meste Plavy (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Plavy

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Plavy

Penzion Filoun

9,4

Penzion Filoun

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Filoun. Situated in Plavy, 20 km from Harrachov, Penzion Filoun features free bikes and free WiFi. Ubytovanie Penzion Filoun sa nachádza v meste Plavy (Česká republika - Liberecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Filoun má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Penzion Filoun momentálne evidujeme 47 recenzií.

Apartmán Jana

Apartmán Jana

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Jana. Boasting a garden, Apartmán Jana features accommodation in Plavy with free WiFi and river views. Ubytovanie Apartmán Jana sa nachádza v meste Plavy (Česko - Liberecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Plavy

Apartment Plavy

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Plavy. Set in Velké Hamry, Apartment Plavy offers accommodation with a private pool. The property is 19 km from Harrachov and private parking is offered. Ubytovanie Apartment Plavy sa nachádza v meste Plavy (Česká republika - Liberecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartment Plavy nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion POD DUBEM

Penzion POD DUBEM

Ubytovanie (Vila) Penzion POD DUBEM. Penzion POD DUBEM is situated in Plavy and offers a restaurant, a garden and a terrace. The villa has lake views and is 20 km from Szklarska Poręba. Ubytovanie Penzion POD DUBEM sa nachádza v meste Plavy (Česko - Liberecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Plavy

Mesto Plavy sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Plavy.