Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pleternica

V meste Pleternica (Chorvátsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pleternica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pleternica

Ruralna kuća za odmor na Orljavi

9,8

Ruralna kuća za odmor na Orljavi

Ubytovanie (Apartmán) Ruralna kuća za odmor na Orljavi. Ubytovacie zariadenie Ruralna kuća za odmor na Orljavi sa nachádza v meste Pleternica a ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi, recepciu so službou nonstop a... Ubytovanie Ruralna kuća za odmor na Orljavi sa nachádza v meste Pleternica (Chorvátsko - Požega-Slavonia County).

Apartment Slavonska Kuća

9,4

Apartment Slavonska Kuća

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Slavonska Kuća. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v Pleternici a ponúka tradičný drevený nábytok a terasu. Ubytovanie Apartment Slavonska Kuća sa nachádza v meste Pleternica (Chorvátsko - Požega-Slavonia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Prenociste Klas

9

Prenociste Klas

Ubytovanie (Hostinec) Prenociste Klas. Prenociste Klas sa nachádza v meste Pleternica a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Niektoré izby majú balkón s výhľadom na rieku. Ubytovanie Prenociste Klas sa nachádza v meste Pleternica (Chorvátsko - Požega-Slavonia County).

Studio Apartment Slavonska kuća

Studio Apartment Slavonska kuća

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Slavonska kuća. Studio Apartment Slavonska kuća is set in Pleternica and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Studio Apartment Slavonska kuća sa nachádza v meste Pleternica (Chorvátsko - Požega-Slavonia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Pleternica

Mesto Pleternica sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Pleternica.