Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pleternica

V meste Pleternica (Chorvátsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pleternica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pleternica

Apartment Slavonska Kuća

9,4

Apartment Slavonska Kuća

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Slavonska Kuća. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v Pleternici a ponúka tradičný drevený nábytok a terasu. Ubytovanie Apartment Slavonska Kuća sa nachádza v meste Pleternica (Chorvátsko - Požega-Slavonia County).

Sobe MARTA

7,8

Sobe MARTA

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sobe MARTA. Providing city views, Sobe MARTA in Pleternica provides accommodation, a bar and a terrace. Ubytovanie Sobe MARTA sa nachádza v meste Pleternica (Chorvátsko - Požega-Slavonia County).

OPG Blašković

OPG Blašković

Ubytovanie (Bed and breakfast) OPG Blašković. OPG Blašković has city views, free WiFi and free private parking, situated in Pleternica. Ubytovanie OPG Blašković sa nachádza v meste Pleternica (Chorvátsko - Požega-Slavonia County).

Studio Apartment Slavonska kuća

Studio Apartment Slavonska kuća

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Slavonska kuća. Studio Apartment Slavonska kuća is set in Pleternica and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Studio Apartment Slavonska kuća sa nachádza v meste Pleternica (Chorvátsko - Požega-Slavonia County).

Ubytovanie v meste Pleternica

Mesto Pleternica sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Pleternica.