Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pliskovica

V meste Pliskovica (Slovinsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pliskovica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pliskovica

moonflower

9,7

moonflower

Ubytovanie (Dovolenkový dom) moonflower. Moonflower is set in Pliskovica and offers a garden and a terrace. This holiday home offers free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie moonflower sa nachádza v meste Pliskovica (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pliskovica Youth Hostel

9,1

Pliskovica Youth Hostel

Ubytovanie (Hostel) Pliskovica Youth Hostel. Located in Pliskovica, on the site of a 400-year-old protected cultural monument, Pliskovica Youth Hostel features a yard full of herbs and fruit trees,... Ubytovanie Pliskovica Youth Hostel sa nachádza v meste Pliskovica (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rozina Vacation House

Rozina Vacation House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rozina Vacation House. Featuring free bikes, a bar, and a shared lounge, Rozina Vacation House offers accommodation in Pliskovica with free WiFi and garden views. Ubytovanie Rozina Vacation House sa nachádza v meste Pliskovica (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 202 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Hisa Pliska

Apartma Hisa Pliska

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Hisa Pliska. Boasting a terrace, Apartma Hiša Pliska provides accommodation in Pliskovica with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartma Hisa Pliska sa nachádza v meste Pliskovica (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Pliskovica

Mesto Pliskovica sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Pliskovica.