Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pluhův Žďár

V meste Pluhův Žďár (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pluhův Žďár

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pluhův Žďár

Ubytování U Vávrů

9,6

Ubytování U Vávrů

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování U Vávrů. At the edge of the Jižná village in the lake area of South Bohemian Region, the self-catered Ubytování U Vávrů features apartments with TV and free WiFi. Ubytovanie Ubytování U Vávrů sa nachádza v meste Pluhův Žďár (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Ubytování U Vávrů má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Ubytování U Vávrů momentálne evidujeme 52 recenzií.

Penzion Tera u zámku Červená Lhota

9,3

Penzion Tera u zámku Červená Lhota

Ubytovanie Penzion Tera u zámku Červená Lhota. Boasting a sauna, Penzion Tera u zámku Červená Lhota is situated in Pluhův Žďár. This holiday home features free private parking, a tour desk and free... Ubytovanie Penzion Tera u zámku Červená Lhota sa nachádza v meste Pluhův Žďár (Česko - Juhočeský kraj).

Penzion a restaurace Zlatovláska

9

Penzion a restaurace Zlatovláska

Ubytovanie (Penzión) Penzion a restaurace Zlatovláska. Set in Jižná, Penzion a restaurace Zlatovláska features a garden, bar, shared lounge, and free WiFi. Ubytovanie Penzion a restaurace Zlatovláska sa nachádza v meste Pluhův Žďár (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Penzion a restaurace Zlatovláska má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion a restaurace Zlatovláska momentálne evidujeme 6 recenzií.

Bily Dvur

Bily Dvur

Ubytovanie (Apartmány) Bily Dvur. Set in Pluhův Žďár, Bily Dvur offers free WiFi, and guests can enjoy a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a shared lounge. Ubytovanie Bily Dvur sa nachádza v meste Pluhův Žďár (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Apartmány Bily Dvur nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Pluhův Žďár

Mesto Pluhův Žďár sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Pluhův Žďár.