Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pňovany

V meste Pňovany (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pňovany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pňovany

Chaty a Apartmány Hracholusky Kemp Kosatka

8

Chaty a Apartmány Hracholusky Kemp Kosatka

Ubytovanie (Dovolenkový park) Chaty a Apartmány Hracholusky Kemp Kosatka. Chaty a Apartmány Hracholusky Kemp Kosatka is situated in Pňovany. A fridge and kettle are also available. Ubytovanie Chaty a Apartmány Hracholusky Kemp Kosatka sa nachádza v meste Pňovany (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Chaty a Apartmány Hracholusky Kemp Kosatka má celkové hodnotenie 8. Pre Dovolenkový park Chaty a Apartmány Hracholusky Kemp Kosatka momentálne evidujeme 151 recenzií.

Pohoda na Radosti

7,4

Pohoda na Radosti

Ubytovanie (Penzión) Pohoda na Radosti. Penzión Pohoda na Radosti sa nachádza v obci Pňovany a ponúka gril a záhradu. Hostia tu nájdu terasu a bar. Využívať môžu službu organizácie výletov. Ubytovanie Pohoda na Radosti sa nachádza v meste Pňovany (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Pohoda na Radosti má celkové hodnotenie 7,4. Pre Penzión Pohoda na Radosti momentálne evidujeme 8 recenzií.

Statek Pnovany

Statek Pnovany

Ubytovanie (Apartmán) Statek Pnovany. Located in Pňovany, Statek Pnovany offers free bikes, a garden and a barbecue. The property features garden views and is 22 km from Plzeň. Ubytovanie Statek Pnovany sa nachádza v meste Pňovany (Česká republika - Plzeňský kraj). Pre Apartmán Statek Pnovany nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Pňovany

Mesto Pňovany sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Pňovany.