Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Poběžovice

V meste Poběžovice (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Poběžovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Poběžovice

Maringotka na samotě na kozí farmě

9,7

Maringotka na samotě na kozí farmě

Ubytovanie Maringotka na samotě na kozí farmě. Maringotka na samotě na kozí farmě features garden views, free WiFi and free private parking, set in Poběžovice, 47 km from Cham train station. Ubytovanie Maringotka na samotě na kozí farmě sa nachádza v meste Poběžovice (Česko - Plzeňský kraj).

Private Světluška

8,9

Private Světluška

Ubytovanie (Penzión) Private Světluška. Ubytovacie zariadenie Private Světluška sa nachádza v obci Poběžovice, 47 km od Plzne, a ponúka sezónny vonkajší bazén a slnečnú terasu. Ubytovanie Private Světluška sa nachádza v meste Poběžovice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Private Světluška má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Private Světluška momentálne evidujeme 54 recenzií.

Ubytování Ronšperk Poběžovice

8,6

Ubytování Ronšperk Poběžovice

Ubytovanie (Penzión) Ubytování Ronšperk Poběžovice. Ubytování Ronšperk Poběžovice is situated in Poběžovice and features a terrace. At the guest house, rooms come with a desk and a flat-screen TV. Ubytovanie Ubytování Ronšperk Poběžovice sa nachádza v meste Poběžovice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ubytovanie Ubytování Ronšperk Poběžovice má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Ubytování Ronšperk Poběžovice momentálne evidujeme 6 recenzií.

Ubytovanie v meste Poběžovice

Mesto Poběžovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Poběžovice.