Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Poběžovice

V meste Poběžovice (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Poběžovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Poběžovice

Private Světluška

8,9

Private Světluška

Ubytovanie (Penzión) Private Světluška. Ubytovacie zariadenie Private Světluška sa nachádza v obci Poběžovice, 47 km od Plzne, a ponúka sezónny vonkajší bazén a slnečnú terasu. Ubytovanie Private Světluška sa nachádza v meste Poběžovice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Private Světluška má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Private Světluška momentálne evidujeme 54 recenzií.

Ubytování Ronšperk Poběžovice

8,6

Ubytování Ronšperk Poběžovice

Ubytovanie (Penzión) Ubytování Ronšperk Poběžovice. Ubytování Ronšperk Poběžovice is situated in Poběžovice and features a terrace. At the guest house, rooms come with a desk and a flat-screen TV. Ubytovanie Ubytování Ronšperk Poběžovice sa nachádza v meste Poběžovice (Česká republika - Plzeňský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Ronšperk Poběžovice má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Ubytování Ronšperk Poběžovice momentálne evidujeme 6 recenzií.

Ubytovanie v meste Poběžovice

Mesto Poběžovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Poběžovice.